Bračna ‚‚situacija‚‚

Poruka
22.606
E ovako nekako mi ovaj pdf najzodniji da postavim ovaj problem....Evo o čemu se radi ....čula sam za situaciju, gde muž nije davao ženi da ide na ekskurziju sa svojom firmom (a imali su je u neka lepa vremena svake godine, pa su išli na od prilike par dana naravno na račun firme) i da žena to nikad nije mogla da iskoristi jer nije navodno htela da ide bez muža a u stvari nije htela da ‚‚remeti‚‚ svoj brak...jer bi joj muž posle prebacivao...tako da ona praktično od kad je u braku (više od 30 godina), nije nigde išla sama bez svog muža...kako je to kod vas?... msm pitam one koji su u braku ili nekoj baš dugoj vezi.
 
I kod mene je isto tako... Ja ne dam njemu, on ne da meni, sedimo u kući i ne mrdamo jedno bez drugog.
Msm ne mrdamo ni jedno s drugim, al' to već nije tema. :manikir:

Ne ozbiljno pitam...ja sam rasla su sasvim drugačijoj porodici i moji roditelji su išli svuda jedan bez drugog, pa je meni to normalno....ali mi nije jasno kako neko može da se tako učauri i zatvori u kuću...to nije fer.:(
 
E ovako nekako mi ovaj pdf najzodniji da postavim ovaj problem....Evo o čemu se radi ....čula sam za situaciju, gde muž nije davao ženi da ide na ekskurziju sa svojom firmom (a imali su je u neka lepa vremena svake godine, pa su išli na od prilike par dana naravno na račun firme) i da žena to nikad nije mogla da iskoristi jer nije navodno htela da ide bez muža a u stvari nije htela da ‚‚remeti‚‚ svoj brak...jer bi joj muž posle prebacivao...tako da ona praktično od kad je u braku (više od 30 godina), nije nigde išla sama bez svog muža...kako je to kod vas?... msm pitam one koji su u braku ili nekoj baš dugoj vezi.

Ja sam takodje misljenja da bracni parovi NE TREBA sami da idu na eskurzije.

I u "Oce nas"-u kaze:

"I NE DOVODI ME U ISKUSENJE, VEC ME IZBAVI OD ZLA!"

Amin. :pop:
 
Ide normalno i razumno i ne shvatam takve frikove, koji ne razumeju da ako zena hoce da ih prevari, uradice to bilo gde i bilo kad. Mozda bas u toj firmi gde radi i mozda iz cistog inata i besa sto je muz tretira kao smece

Jeste u pravu si skroz, da hoće da izvrši prevaru može i sopstvenoj kući, msm na to niko ne može da utiče... ako neko hoće uradiće to bilo gde, neće čekati ekskurziju jednom godišnje...a što je najveća ironija firma je ženska tj. samo žene su bile zaposlene.
 
Prirodom poslova koje radimo i suprug i ja,često smo odsutni tako da nemam takav problem,uvijek mogu da odem sama i privatno,kao i službeno.
Mislim da je veoma teško kad partneri nigdje ne idu jedno bez drugoga,odnosno kad moraju uvijek ići skupa.I onda se pitaju zašto se dese problemi..ako žena želi da prevari,uvijek to može učiniti i na pauzi za doručak,ne treba za to da ide na bilo kakvu ekskurziju,izlet sa firmom ili sl.
 
nemam pojma, nisam nimala teritorijalno nastrojene momke

kod babe na primjer, situacija je upravo kao ova iz teme, kada se udala, zivot joj se okrenuo za 180... i tako sve do smrti djeda
mama je npr bila njena potpuna suprotnost i drzala je do sebe
a tetkin muz je bio pomorac tako da je vecinu vremena i bila sama te, kada je on doma, oboje su i htjeli da budu na gomili tako da nisu ni bili u prilici da se povede ovakva tema :lol:
 
ma ajde, pa i kriminalce i takve kao ti stavar situacija
sigurno niko ne umisli da mu dete bude ološ ili konzerva
to je ko roditeljski sindom držanja dece pod staklenim zvonom
situacija ce naici te naici

Dokazano je da se najvise neverstava dogadja na POSLOVNIM ESKURZIJAMA, PRILIKOM VOZNJE VOZOM i u LIFTOVIMA.

Takodje zene su sklone neverstvu nakon smrti bliskih licnosti. Pikantne price o udovicama nisu samo pusta fama. (Najvise se okoriste oni koji umeju da lepo "tese" ucveljene udovice :mrgreen:)

Smrt i erotizam su na neki cudan nacin povezani.
 
Jeste u pravu si skroz, da hoće da izvrši prevaru može i sopstvenoj kući, msm na to niko ne može da utiče... ako neko hoće uradiće to bilo gde, neće čekati ekskurziju jednom godišnje...a što je najveća ironija firma je ženska tj. samo žene su bile zaposlene.

Mozda ce da pokupi nekoga usput, sto mora da bude kolega :roll:

Nisam imala takvih problema, ali primetila sam kod par zena koje znam, a rade u potpuno zenskim firmama, da su njihovi muzevi ljubomorniji na takve izlete....to mi nije jasno :confused:

Ili posmatram pogresnu ciljnu grupu :lol:

A mozda su muzevi zena koje rade u "mesovitim" firmama naviknutiji na pojam muskaraca u okruzenju njihovih zena:think:
 
Dokazano je da se najvise neverstava dogadja na POSLOVNIM ESKURZIJAMA, PRILIKOM VOZNJE VOZOM i u LIFTOVIMA.

Takodje zene su sklone neverstvu nakon smrti bliskih licnosti. Pikantne price o udovicama nisu samo pusta fama. (Najvise se okoriste oni koji umeju da lepo "tese" ucveljene udovice :mrgreen:)

Smrt i erotizam su na neki cudan nacin povezani.

Čoveče:eek:..ako si ti ozbiljan u svemu ovome što pišeš...onda tebi stvarno fali neki vitamin.:roll:
 

Back
Top