A za koga se ti zeno tako udesavas?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Da li vam je muz nekada nesto slicno rekao dok ste se spremali na posao ili na izlazak u grad? :per:

Ja sam cuo da to neki muzevi pitaju....I jos kazu:

"Previse se ti sminkas, mora da je to za NEKOG.....A sta ce ti tako visoke stikle, izlomices noge....Odmah da obuces neku duzu suknju, sramota je da nosis tako kratko, a moja si zena...Sta ce ljudi da misle kada te vide tako NAFRAKANU...?

A zene onda kazu pametno: "Pa meni je vazno da se ja SAMA SEBI dopadam...!" :sad2:

A muzevi onda dalje pitaju: "A sto se onda, dok si u kuci, tako ne udesis, pa da se sama sebi dopadas...?"

A zene onda vrisnu: "A sta bi ti hteo? Ti mi vec dve godine nisi nista kupio...Ja moram da nosim ove stare rite sto sam jos devojkom kupila...A mojoj prijateljici je muz...."


I tako dalje.....:mrgreen:
 
Da budem fina i odgovorim na temu (ovo je copy/paste) mrzi me da kucam ponovo...

Zene se sredjuju i zbog muskaraca... i zbog drugih zena...i zbog kolega (namerno to odvajam kao zasebnu kategoriju) ...dece (da budu lepe mame).....i uopste zbog okruzenja u kome se nalaze.........a sve to zbog sebe, jer tako bolje prolaze ...

Ali niko se ne sredjuje samo zbog sebe...
 
Da budem fina i odgovorim na temu (ovo je copy/paste) mrzi me da kucam ponovo...

Zene se sredjuju i zbog muskaraca... i zbog drugih zena...i zbog kolega (namerno to odvajam kao zasebnu kategoriju) ...dece (da budu lepe mame).....i uopste zbog okruzenja u kome se nalaze.........a sve to zbog sebe, jer tako bolje prolaze ...

Ali niko se ne sredjuje samo zbog sebe...

Potpisujem...:)
 
Eh, pa sad, necemo preterivati...nije isti naziv, al je poenta ista...:D

Onda bi trebali da da brisu sve teme o prevari :roll:

Na Krsti postoji jedan "sistemski" problem, a to je bas tema o PONAVLJANJU TEMA.

Uglavnom sve teme se na neki nacin i u nekom vremenu - ponavljaju.

Ali na Krsti cim neko vidi neku temu koja je bila pre dva meseca ili dve godine, pa se seti, odmah brze bolje trci da je trazi i publikuje, a moderatori uglavnom noviju temu brisu ili spajaju sto je jos gore. (Spajanje tema je vid blage cenzure).

Na drugim velikim forumima svaka tema, cak i identicna, moze da se ponovi vec nakon DVA SATA!

Jer, nisu svi forumasi uvek na forumu, a dokazano je da 98% formasa NIKADA ne otvara drugu stranu na podforumu.

Nekada neka tema moze da se ponovi tri dana uzastopce i da uvek bude jednako dobro posecena i primljena.

Teme o prevarama i svaleracijama mogu da se ponavljaju svaki dan GODINAMA i da uvek imaju veliki broj klikova...

Tako da bi administracija Krstarice trebala da donese odluku nakon KOLIKO BREMENA je dozvoljeno ponoviti temu i o tome obavesti moderatore, a ovi ucesnike (ne znam da li tako nesto postoji).

Posebno je pitanje o temama koje LICE jedna na drugu, ali su im poente razlicite.

To nekada svi ucesnici foruma ni ne mogu da shvate, ali moderatori bi trebali da mogu.

Da ne zalazimo dalje, mogao bih se nekome zameriti. Mislim da je i ovo suvise po tom pitanju sto sam napisao.
 
Pa tih razvedenih je malo na forumu.A ne razvode se samo zbog neverstva.To i sam znaš. Ti se nisi poskliznuo samo zato jer si staromodnih nazora?Mislim o deci može da govori onaj ko ih ima,a o neverstvu onaj ko se poskliznuo.Ko će biti mjerodavniji ako nije sam iskusio.
 
Na Krsti postoji jedan "sistemski" problem, a to je bas tema o PONAVLJANJU TEMA.

Uglavnom sve teme se na neki nacin i u nekom vremenu - ponavljaju.

Ali na Krsti cim neko vidi neku temu koja je bila pre dva meseca ili dve godine, pa se seti, odmah brze bolje trci da je trazi i publikuje, a moderatori uglavnom noviju temu brisu ili spajaju sto je jos gore. (Spajanje tema je vid blage cenzure).

Na drugim velikim forumima svaka tema, cak i identicna, moze da se ponovi vec nakon DVA SATA!

Jer, nisu svi forumasi uvek na forumu, a dokazano je da 98% formasa NIKADA ne otvara drugu stranu na podforumu.

Nekada neka tema moze da se ponovi tri dana uzastopce i da uvek bude jednako dobro posecena i primljena.

Teme o prevarama i svaleracijama mogu da se ponavljaju svaki dan GODINAMA i da uvek imaju veliki broj klikova...

Tako da bi administracija Krstarice trebala da donese odluku nakon KOLIKO BREMENA je dozvoljeno ponoviti temu i o tome obavesti moderatore, a ovi ucesnike (ne znam da li tako nesto postoji).

Posebno je pitanje o temama koje LICE jedna na drugu, ali su im poente razlicite.

To nekada svi ucesnici foruma ni ne mogu da shvate, ali moderatori bi trebali da mogu.

Da ne zalazimo dalje, mogao bih se nekome zameriti. Mislim da je i ovo suvise po tom pitanju sto sam napisao.
Нити је у питању ''друга страна'' нити је у питању ''време протекло од претходне теме''!
На пдф Жене имаш исту тему НА ПРВОЈ СТРАНИ, и ТРЕНУТНО АКТУЕЛНУ! :rtfm:

Молим колегинице да ову тему споје са постојећом. ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top