NIje horor, ali je horor.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stvar je jasna. Filmovi, koji su toliko kriminalno glupi i odvratni da, iako nisu horor su horor. Evo ja cu prva. Neprevazidjena, Oskarom nagradjena "Apokalipsa sada".

Apokalipsa danas je odlican film. Bilo bi lepo da cujemo razloge zasto je glup i odvratan. Meni je recimo mnogo gluplje i odvratnije romantizovanje rata i prikazivanje istog kao neceg lepog, slavnog i plemenitog.

Za kategoriju kriminalno glupih prilazem vecinu romanticnih komedija. Odlicne su za opustanje, al da su glupe, uglavnom jesu.
 
Ja ne mogu da verujem koliko je vama isparan mozak i ne mozete nista da sagledate kriticki. Tih dva-tris sata, koji meni izgledaju kao vecnost, pokazuju fikciju jedne budale, koja se kao bori protiv rata, a koji je napravio samo nesto antiamericki da bi imao gomilu obozavalaca. Dva sata taj Martin Sin traga po tim dzunglama Vijetnama (koje inace i nisu takve) da bi dosao do nekog umisljenog mentola, sizofrenicara, pa da bi shvatio da je rat besmislen.
Film je glup, da gluplji ne moze biti.
A sada, izvolite, recite mi svoje misljenje.
!!!!!! Ne interesuje me, sto je ulozeno dosta novca, ne interesuje me scvenografija, montaza i sl. gluposti, koje treba da los film izvade. !!!!!!!!!!!
Sta to ima zanimljivo u tako glupom filmu? Eto, recite mi, pa mozda ja uspem da sageldam nesto novo i drugacije, pa mi taj horor ne bude toliko horrible.
 
Evo nesto neprevazidjeno pametno... ;)

Tema tipa: najgori, najbolji filmovi
na ovom podforumu svakako ima.

Tu je i "Nemoj(te) da gledate"
Medjutim, posto je tema cist spam,
sve ovo sto sam rekao i nije od neke
velike vaznosti, zar ne?

Da docaram vizuelno...

2efjl0i.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top