Da li u americkoj ambasadi mogu da prave problem ako imam sirijsku vizu u pasosu?

Када сам први пут вадио америчку визу пре седам година, у пасошу су ми биле кенијска и танзанијска виза ( у тим земљама су пре тога америчке амбасаде биле дигнуте у ваздух), и добио сам визу на три године. Пре два месеца сам добио нову визу, опет на три године. Мислим да неће бити проблема.:)
 
Ne znam gde bih drugde postavio ovo pitanje. Planiram da idem ovog leta u Siriju turisticki a sledece godine na work & travel program u USA. Da li mogu da prave problem u ambasadi kod nas prilikom izdavanja americke vize kad vide njihovu vizu u pasosu?
Ne znam dal da idem ovog leta u Siriju ako rizikujem odlazak u USA.......

...ako u medjuvremenu budesh imao Iransku i Severnokorejsku vizu, budi siguran da ccete "zagledati" chudnije...:lol:
 
Ne znam gde bih drugde postavio ovo pitanje. Planiram da idem ovog leta u Siriju turisticki a sledece godine na work & travel program u USA. Da li mogu da prave problem u ambasadi kod nas prilikom izdavanja americke vize kad vide njihovu vizu u pasosu?
Ne znam dal da idem ovog leta u Siriju ako rizikujem odlazak u USA.......

Put pod noge i lepo se provedi:ok:

Nece ti zameriti uopste...ne gledaju oni to, jedino sta njih zanima je snazna veza sa Srbijom i nista vise...

...btw, napisi nam kako si se proveo:heart:
 

Back
Top