ОЈ СВИЈЕТЛА МАЈСКА ЗОРО

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

vsotirovic

Početnik
Poruka
46
БРАЋО СОРАБИ ДА ЛИ ЗНАТЕ КАКО СЕ ПЕВА ПРЕТПОСЛЕДЊИ СТИХ НАШЕ МИЛЕ "ОЈ СВИЈЕТЛА МАЈСКА ЗОРО"?
САД ТИ НЕКИ ТИТОГОРЦИ ПЕВАЈУ КАО:
"НА ЛОВЋЕНУ ЊЕГОШ СПАВА НАЈМУДРИЈА (НАША) ГЛАВА"
А КОЛИКО СЕ ЈА ПРИСЕЋАМ ТО СЕ ОДУВЕК ПЕВАЛО КАО:
"НА ЛОВЋЕНУ ЊЕГОШ СПАВА НАЈМУДРИЈА (СРПСКА) ГЛАВА".

ШТА ВИ МИСЛИТЕ О ТОМЕ? УЗГРЕД, САД ТИ ВИШЕ У ТИТОГОРИЈИ НИ МАТЕРЊИ ЈЕЗИК НИЈЕ СРПСКИ ВЕЋ НАШ.

МОЈА ЛИЧНА ПОРУКА ТИТОГОРЦИМА ЈЕ:
"ОЈ СВИЈЕТЛА МАЈСКА ЗОРО ОСВИЈЕСТИ СЕ ТИТОВА ГОРО"
 
Pa ja sam na jednom mestu rekao da je to narodna pesma koja glasi "Oj svijetla srpska Zoro" i tacno je da se zavrsava sa: "Na Lovcenu Njegos spava najmudrija srpska glava"

Pa Njegos je sam rekao da je Srbin ali to je ovim turbofolk Montenegrinima krivo... krivo sto se jos svesni ljudi izjasnjavaju kao Srbi... trebalo bi da skrenu s pameti pa da budu Crnogorci. Doduse, svi koji zive u Crnoj Gori su Crnogorci ali ta nacija ne postoji i gotovo (ovo vise za vraca i splacinu)
 
vsotirovic:
НА ЖАЛОСТ ЈАРАНЕ АЛ НИКО НИЈЕ САВРШЕН НА ОВОМ СВЕТУ. СВАКОМЕ ТИ НЕШТО ФАЛИ ПА И МЕНИ ТО ШТО ВЕЋ 200 ГОДИНА НЕ ЖИВИМ У ЦГ ОДАКЛЕ СУ МОЈИ ПО МАЈЦИ. АЛ НЕМА ВЕЗЕ ЗНАМ ДА САМ СОРАБ.
Koji si ti bolesnik.
Ne znam sta imas toliko protiv Crnogoraca.

Ako malo realno pogledamo pa mi smo isti narod i ne vidim nikakav ralog za svadju.
Ima tu naravno razlike, ali poreklo nam je isto, a mi se toliko mrzimo da cemo se na kraju i otcepiti.
Do duse trebali smo mi davno da zavrsimo to pitanje, ali politika je ***** bila uvek bice
 
Pa, čovek je iznerviran. Mada, ne vidim razlog za toliko nerviranje... Meni naročito smeta kada se neko izjašnjava kao "Vojvođanin", i pritom ne misli na svoje mesto stanovanja već se čovek "opredelio". Mislim, Vojvođani i Crnogorci svakako postoje, ali - hoćemo li od toga praviti naciju? Šta je ovo - Amerika?
 
Kazanova:
Pa ja sam na jednom mestu rekao da je to narodna pesma koja glasi "Oj svijetla srpska Zoro" i tacno je da se zavrsava sa: "Na Lovcenu Njegos spava najmudrija srpska glava"

Pa Njegos je sam rekao da je Srbin ali to je ovim turbofolk Montenegrinima krivo... krivo sto se jos svesni ljudi izjasnjavaju kao Srbi... trebalo bi da skrenu s pameti pa da budu Crnogorci. Doduse, svi koji zive u Crnoj Gori su Crnogorci ali ta nacija ne postoji i gotovo (ovo vise za vraca i splacinu)

E ajde kazanova molim te nadji mi i jednu turbofolk audio kucu na crnogorskom prostoru.
Nema je jarane moj. Ta vrsta muzike se pravi iskljucivo kod vas u Srbiji i u RS.
I ko to kaze da crnogorska nacija ne postoji? Otidji na Cetinje pa to reci objesice te za istu onu lipu na koju su Srbi vjesali crnogorce.
 
ОДГОВОР СВИМА КОЈИ МЕ ОПТУЖУЈУ ДА СЕЈЕМ МРЖЊУ. ТО УПРАВО ВИ РАДИТЕ А СВОЈЕ СРБОМРЗАЧКО КУКАВИЧИЈЕ ЈАЈЕ ПОТУРАТЕ НАМА СРБИМА КОЈИ НЕ ПРИЗНАЈЕМО СРАЊА КАО ШТО СУ ЦРНОГОРЦИ У ЕТНИЧКОМ СМИСЛУ. ВИ ЈЕСТЕ ЦРНОГОРЦИ У ГЕОГРАФСКО-НАЦИОНАЛНОМ СМИСЛУ АЛИ У ЕТНОЛИНГВИСТИЧКОМ СТЕ САМО СРБИ ПА ВАМ СЕ ТО СВИЂАЛО ИЛИ НЕ. ЦРНА ГОРА НИЈЕ ВАША НЕГО НАША. АКО ВАМ СЕ НЕ СВИЂА ДА БУДЕТЕ СРБИ ОНДА СЕ ИЗ НАШЕ СРПСКЕ ЦРНЕ ГОРЕ ИСЕЛИТЕ НА СЛАВОНСКУ ЦРНУ ГОРУ КОД ВАШИХ УСТАША КОЈИ СУ ВАС И НАПРАВИЛИ. ИЗ СРПСКЕ ЦРНЕ ГОРЕ МОЖЕТЕ ДА СА СОБОМ ПОНЕСЕТЕ САМО БЛАТО НА ЦИПЕЛАМА.
 
Jedna srpska bajka:

Davno, davno u stara vremena zivehu Srbi, narod mnogo obrazovan i kulturan, koji je svaki dan rucavao sa zlatnim kasikama, a vecerao sa srebrnim.
Taj tako napredan narod pokorise kasnije neki zli Azijati, ali ne zato sto su bili jaci, nego zbog neke izdaje!
U isto vrijeme bio je jedan drugi narod koji se nije predavao protiv tih Azijata nego se vjekovima borio protiv njih dok su se Srbi mirno razmnozavali u ropstvu!
I tako se taj narod - Crnogorci konacno izborio za svoju drzavu - Crnu Goru, zvanicno 27. drzavu u svijetu

Ali ti Crnogorci se nisu u stvari borili za sebe i svoju slobodu nego za srpstvo ! (JUPI, JUPI, JU HU HU).

Do tog grandioznog saznanja dodjose ugledni srpski naucnici DR Kamenko Kukuruzovic i DR Ananije Pogacarevic.
Malo je nejasno zasto ti Crnogorci, ako su tako voljeli srpstvo ne dadose ime svojoj drzavi Juzna Srbija ili Kraljevina Srpska ili Republika Srpska jer obicno se drzava naziva po narodu koji u njoj zivi!
Zatim su Kamenko i Ananije napisli nova grandiozna djela, o tome kako su i Makedonci ustvari Srbi samo to ne znaju, da su i Bugari Srbi, da su Hrvati ustvari Srbi, da su Bosnjaci takodje Srbi, a sada se pise novo djelo, genijalnog srpskog naucnika Cvetka Jorgovankovica da je ISUS HRISTOS ustvari bio Srbin!

Napisano je hiljadu dijela u Srbiji na temu "Srbi pobjednici u ratu"!
Ostaje malo nejasno zasto su njihov glavni grad od Hitlera oslobadjali Crnogorci i Crvena Armija !

Pocetkom 1990-tih Srbi su imali, (sto im je ostavio Tito!) 2000 topova, 1000 tenkova i 300 aviona.
Njihovi protivnici su imali nozeve, caklje, pajsere, pistolje, lovacke puske, pracke i ostalo "ubojito naoruzanje".
I pored toga Srbi su ipak izgubili (skoro)sve ratove koje su vodili 90-tih.
Medjutim DR Kamenko Kukuruzovic je jasno objasnio u svom epohalnom djelu da je u pitanju bila opet izdaja!
Prema tome neka se VelikoSrbi ne sjekiraju, kada se nesto ne poklapa sa srpskim bajkama, u pitanju je izdaja, izdaja!
JUPI JUPI JU HU HU
 
Stvarno je zalosno sto se tako prepucavate na forumu.
Po ovome se vidi koliko smo mentalno i duhovno osiromaseni, i ovi iz Srbije i ovi iz CG. NE znam cemu sav taj sovinizam, jer biti nacionalista znaci voleti svoju zemlju ali i postovati tudju! Vi niti postujete tudju niti svoju! Kao da je bitno da li je tamo neko izmenio neku rec u pesmi ili nije. To je samo jos jedna podvala da se razbukta mrznja koje i ovako dosta ima.
Osvestite se ljudi!
 
igracina:
Jedna srpska bajka:

Davno, davno u stara vremena zivehu Srbi, narod mnogo obrazovan i kulturan, koji je svaki dan rucavao sa zlatnim kasikama, a vecerao sa srebrnim.
Taj tako napredan narod pokorise kasnije neki zli Azijati, ali ne zato sto su bili jaci, nego zbog neke izdaje!
U isto vrijeme bio je jedan drugi narod koji se nije predavao protiv tih Azijata nego se vjekovima borio protiv njih dok su se Srbi mirno razmnozavali u ropstvu!
I tako se taj narod - Crnogorci konacno izborio za svoju drzavu - Crnu Goru, zvanicno 27. drzavu u svijetu

Ali ti Crnogorci se nisu u stvari borili za sebe i svoju slobodu nego za srpstvo ! (JUPI, JUPI, JU HU HU).

Do tog grandioznog saznanja dodjose ugledni srpski naucnici DR Kamenko Kukuruzovic i DR Ananije Pogacarevic.
Malo je nejasno zasto ti Crnogorci, ako su tako voljeli srpstvo ne dadose ime svojoj drzavi Juzna Srbija ili Kraljevina Srpska ili Republika Srpska jer obicno se drzava naziva po narodu koji u njoj zivi!
Zatim su Kamenko i Ananije napisli nova grandiozna djela, o tome kako su i Makedonci ustvari Srbi samo to ne znaju, da su i Bugari Srbi, da su Hrvati ustvari Srbi, da su Bosnjaci takodje Srbi, a sada se pise novo djelo, genijalnog srpskog naucnika Cvetka Jorgovankovica da je ISUS HRISTOS ustvari bio Srbin!

Napisano je hiljadu dijela u Srbiji na temu "Srbi pobjednici u ratu"!
Ostaje malo nejasno zasto su njihov glavni grad od Hitlera oslobadjali Crnogorci i Crvena Armija !

Pocetkom 1990-tih Srbi su imali, (sto im je ostavio Tito!) 2000 topova, 1000 tenkova i 300 aviona.
Njihovi protivnici su imali nozeve, caklje, pajsere, pistolje, lovacke puske, pracke i ostalo "ubojito naoruzanje".
I pored toga Srbi su ipak izgubili (skoro)sve ratove koje su vodili 90-tih.
Medjutim DR Kamenko Kukuruzovic je jasno objasnio u svom epohalnom djelu da je u pitanju bila opet izdaja!
Prema tome neka se VelikoSrbi ne sjekiraju, kada se nesto ne poklapa sa srpskim bajkama, u pitanju je izdaja, izdaja!
JUPI JUPI JU HU HU

Vidim da nestrpljivo hoces da me ubedis da procitam "Dozivljaje macka Tose".

Dobro neka, ne moras sada da nam je prepisujes ili ovako da izvodis najzanimljivije delove.
 
Monopol:
Stvarno je zalosno sto se tako prepucavate na forumu.
Po ovome se vidi koliko smo mentalno i duhovno osiromaseni, i ovi iz Srbije i ovi iz CG. NE znam cemu sav taj sovinizam, jer biti nacionalista znaci voleti svoju zemlju ali i postovati tudju! Vi niti postujete tudju niti svoju! Kao da je bitno da li je tamo neko izmenio neku rec u pesmi ili nije. To je samo jos jedna podvala da se razbukta mrznja koje i ovako dosta ima.
Osvestite se ljudi!

Slazem se s tobom to i ja hocu da kazem, ovim Indijancima, da ne menjaju (obradjuju Cecu ili Karleusu) nesto sto je originalno.

Mogu samo podsetiti kako je nastala Crna Gora: Srpski Car (Kralj... izvinjavam se na moje ne znanje, sto ne znam koji je, ovaj splacina je zaraza, ljudi, kao grip) je sinovima podelio Srpsku zemlju tada na ravnopravne delove... u zelji da oslabe Srbiju, jer vec tada Srbija tezi pravoslavlju i ovoga sto je uzeo Juznu Srbiju (sada Crnu Goru) pod svoje je uzeo Vatikan, iskoristivsi ionako slabe odnose sa bratom... itd, itd...

Stvarno ne mogu trenutno da se setim podataka ali pronacicu.
 
Monopol:
Stvarno je zalosno sto se tako prepucavate na forumu.
Po ovome se vidi koliko smo mentalno i duhovno osiromaseni, i ovi iz Srbije i ovi iz CG. NE znam cemu sav taj sovinizam, jer biti nacionalista znaci voleti svoju zemlju ali i postovati tudju! Vi niti postujete tudju niti svoju! Kao da je bitno da li je tamo neko izmenio neku rec u pesmi ili nije. To je samo jos jedna podvala da se razbukta mrznja koje i ovako dosta ima.
Osvestite se ljudi!

ЈАРАНИ, ШТО СЕ ТИЧЕ ТОГА ДА ЈЕ И БОГ СРБИН ТО ЈЕ ТАЧНО:
"ЖИВЕЋЕ ОВАЈ НАРОД И ПОСЛЕ УСТАША ЈЕР И БОГ ЈЕ СРБИН НЕБЕСА СУ НАША"
ШТО СЕ ТИЧЕ ЛИБЕРАЛСКЕ ТЕЗЕ ДА У ЦРНОЈ ГОРИ НЕ ЖИВЕ СРБИ ЈЕР БИ СЕ ТА ЗЕМЉА У СУПРОТНОМ ЗВАЛА НЕКАКВА СРБИЈА ВЕЋ ДА У ЊОЈ ЖИВЕ ЦРНОГОРЦИ ЈЕР ИМЕ ДРЖАВЕ СЕ ДАЈЕ ПРЕМА ЕТНОНИМУ МОРАМ ДА ЕДУКУЈЕМ ЦЕТИЊАНЕ ПОДСЕТИВШИ ИХ ДА У АУСТРИЈИ ЖИВЕ НЕМЦИ КОЈИ ГОВОРЕ НЕМАЧКИМ, КАО И У ШВАЈЦАРСКОЈ ПОРЕД ИТАЛИЈАНА И ФРАНЦУЗА АЛИ СЕ ТА ЗЕМЉА ДРУГАЧИЈЕ ЗОВЕ У ОДНОСУ НА ЕТНОНИМ. ДАКЛЕ ОПЕТ СЕ ВРАЋАМО НА ПОЧЕТАК ТЈ. ДА СВУДА ГДЕ СЕ ГОВОРИ СРПСКИМ ЈЕЗИКОМ (ШТОКАВШТИНОМ) СЕ РАДИ О СРБИМА. ДАКЛЕ СРПСКИ ЛИБЕРАЛИ СА ЦЕТИЊА ЖАО МИ ЈЕ АЛИ НИСТЕ ПОБЕДИЛИ НА КВИЗУ ЗНАЊА ВЕЋ ТОТАЛНОГ ЛУПЕТАЊА. А ДА СТЕ ОКУПИРАЛИ БЕОГРАД И СРБИЈУ 1944 ТО ВАМ ПРИЗНАЈЕМ. ВАЉДА ЗАТО ШТО СМО ИСТИ НАРОД. И ХИТЛЕР ЈЕ 1938 ИЗВРШИО АНШЛУС. И ЈОШ НЕШТО ЉУБЉЕНИ МОЈИ: НЕКИ ЂЕТИЋ ОД ВАС ТВРДИ ДА СУ СРБИ ПОВЕШАЛИ ПО ЦЕТИЊУ НА ЛИПЕ МНОГЕ ТЗВ. ЦРНОГОРЦЕ. ВАЉДА МИСЛИ НА 1919. НИЈЕ ТАЧНО ДА СУ БЕСИЛИ ЦРНОГОРЦЕ ВЕЋ ЗЕЛЕНОГОРЦЕ (ТЗВ. ЗЕЛЕНАШЕ). ПОШТО СУ СРБИ СКЛОНИ УМЕТНОСТИ И ДОБРО ЈЕ ПОЗНАЈУ НИСУ ИХ БАЦАЛИ У ПЛАВИ ЈАДРАН ЈЕР СЕ ЗЕЛЕНО И ПЛАВО НЕ СЛАЖУ (УЧИЛИСТЕ ТО ВАЉДА ИЗ ЛИКОВНОГ ВАСПИТАЊА). ЛОГИЧНО ЈЕ СТОГА ДА СУ ИХ КАЧИЛИ ПО ЗЕЛЕНИМ ЛИПАМА ЈЕР ЈЕ ЗЕЛЕНО КОМПАТИБИЛНО СА ЗЕЛЕНИМ. УОСТАЛОМ, БОЉЕ И ТО НЕГО КАО ШТО ВИ ПЕВАТЕ СА ВАШОМ БРАЋОМ УЈАМА "СРБЕ НА ВРБЕ".
 
Liberal:
Kazanova:
Pa ja sam na jednom mestu rekao da je to narodna pesma koja glasi "Oj svijetla srpska Zoro" i tacno je da se zavrsava sa: "Na Lovcenu Njegos spava najmudrija srpska glava"

Pa Njegos je sam rekao da je Srbin ali to je ovim turbofolk Montenegrinima krivo... krivo sto se jos svesni ljudi izjasnjavaju kao Srbi... trebalo bi da skrenu s pameti pa da budu Crnogorci. Doduse, svi koji zive u Crnoj Gori su Crnogorci ali ta nacija ne postoji i gotovo (ovo vise za vraca i splacinu)

E ajde kazanova molim te nadji mi i jednu turbofolk audio kucu na crnogorskom prostoru.
Nema je jarane moj. Ta vrsta muzike se pravi iskljucivo kod vas u Srbiji i u RS.
I ko to kaze da crnogorska nacija ne postoji? Otidji na Cetinje pa to reci objesice te za istu onu lipu na koju su Srbi vjesali crnogorce.

Sada si mi otvorio oci! Pa Sloba je stvorio turbo folk a takodje je stvorio turbo Montegrino... koliko da se narod zanima, kad nema sta da jede.
 
vsotirovic:
ДАКЛЕ ОПЕТ СЕ ВРАЋАМО НА ПОЧЕТАК ТЈ. ДА СВУДА ГДЕ СЕ ГОВОРИ СРПСКИМ ЈЕЗИКОМ (ШТОКАВШТИНОМ) СЕ РАДИ О СРБИМА.

U Srbiji se prije Vuka upotrebljavao govedarsko - Bugarski jezik - ćuš, muš jezik, zar ne?
U Vojvodini su prije Vuka, Srbi govorili pojnim slavenoserbskim jezikom, onako kao Dositej u svojim djelima, zar ne?

Zasto ste uzeli jezik Crnogoraca a odbacili svoj?

Da nisu Srbi ustvari Bugari, pa se na taj nacin odrekoše Bugarskog identiteta, tako sto su tudji jezik uzeli ?

Da nisi ti neki Bugarin - V Sotirov, pa sad hoces da pokažes kako si "veci katolik od pape"?
 
ti vsotirevicu ocigledno imas neki ljubavni/privatni problem pa sad istresas koje kakve podatke koje su danas nedokazive i koji se ticu pitanja porekla nacije odnosno istorije ne bi li odagnao svoje crne misli. ajde mani se coravog posla...
ko da ti zivis u srbiji ili u crnoj gori pa te sad to nesto direktno pogadja sto je tamo neko izmenio par reci.
ako bas hoces da pokrenes neka pitanja na forumu, smisli nesto pametnije jer je ovo stvarno smesno! (da ne kazem ironicno).
a to spominjanje reci srbi i bog... sto je previse, previse je. svi smo mi isti kao i ostali a zato sto mislimo da nismo, zato nam se sve ovo i desava.
ponavljam: OSVESTI SE!!!!
 
NARAVNO MILI MOJI SRBOMRSCI VAMA NAJVISE ODGOVARA DA NAS SRBE IZBACITE IZ NASIH SRPSKIH ZEMALJA PA ONDA DA TO UZMETE IZGOVARAJUCI SE DA MI KOJI SMO VAN OTADZBINE VISE NEMAMO PRAVA DA GOVORIMO O SRPSTVU. E TU STE SE MNOGO ZA...LI. STO SE TICE SRPSKOG JEZIKA PROCITAJTE DELA PRVE DVE GENERACIJE SLAVISTA IZ EVROPE O PODELI SLOVENSKIH JEZIKA PA CETE DA VIDITE STA JE TO SRPSKI. VUK JE STANDARDIZOVAO SRPSKI JEZIK KOJIM SE SVUDA GOVORI GDE ZIVE SRBI PA I U CRNOJ GORI.
Monopol:
slazem se sa kazanovom.
mudro zbori... :!:
 
vsotirovic:
NARAVNO MILI MOJI SRBOMRSCI VAMA NAJVISE ODGOVARA DA NAS SRBE IZBACITE IZ NASIH SRPSKIH ZEMALJA PA ONDA DA TO UZMETE IZGOVARAJUCI SE DA MI KOJI SMO VAN OTADZBINE VISE NEMAMO PRAVA DA GOVORIMO O SRPSTVU. E TU STE SE MNOGO ZA...LI. STO SE TICE SRPSKOG JEZIKA PROCITAJTE DELA PRVE DVE GENERACIJE SLAVISTA IZ EVROPE O PODELI SLOVENSKIH JEZIKA PA CETE DA VIDITE STA JE TO SRPSKI. VUK JE STANDARDIZOVAO SRPSKI JEZIK KOJIM SE SVUDA GOVORI GDE ZIVE SRBI PA I U CRNOJ GORI.
Monopol:
slazem se sa kazanovom.
mudro zbori... :!:

Mili moji VELIKISRBI, vi koji mrzite svaki narod na Balkanu, vi koji mrzite Evropu, civilizaciju, rad, red, humanost, ljudskost, covjecnost, vi koji mrzite sebe do podne, a poslije podne cijeli svijet, vi zasigurno necete nama, sto imamo 1000 -godisnje korijene u Crnoj Gori, vi se za nista necete pitati u Crnoj Gori.

Mozete da i dalje mrzite sve sto je ljudsko i nista drugo ne mozete !
 
ЈАДО НЕСРЕЋНА, ПА ЈЕЛ ВИДИШ ДА ОД МУКЕ ВИШЕ НЕ ЗНАШ НИ ШТА ПИШЕШ. ЈЕДИНИ ТИ ЈЕ АРГУМЕНТ ДА СМО МИ СРБИ СТОКА. ТО ЈЕ УСТВАРИ ИЗРАЗ ТВОЈЕ НЕМОЋИ И ТОТАЛНОГ ПОРАЗА ДА ДОКАЖЕШ ДА У ЦРНОЈ ГОРИ НЕМА СРБА. МОЖДА ЋЕШ И ДА УЗМЕШ МОЈУ ЦРНУ ГОРУ ЈЕР ИЗА ВАС СТОЈИ БЕЛОСВЕТСКИ ОЛОШ, ИСТИ ОНАЈ КОЈИ УБИЈА ДЕЦУ ПО ИРАКУ, АЛ ЗАПАМТИ МИ СРБИ СЕ КАД ТАД ВРАЋАМО НА СВОЈА ОГЊИШТА. И ПРЕСТАНИ ВИШЕ ДА ЈАВНО ИСПОЉАВАШ СВОЈУ СРБОФОБИЈУ ЈЕР АКО СЕ ЊЕГОШ ИЗНЕРВИРА НАПИСАЋЕ ИСТРАГУ ТИТОРИЦА ДРУГИ ДЕО А ОНДА СЕ ЧУВАЈ ОД ВЛАДИКЕ ДАНИЛА. АЈД, ИДИ СТАВИ ЛЕД НА ГЛАВУ, ДОБРО ОДМОРИ ПА СЕ НА ПРОЛЕЋЕ ЈАВИ.
 
vsotirovic:
ЈАДО НЕСРЕЋНА, ПА ЈЕЛ ВИДИШ ДА ОД МУКЕ ВИШЕ НЕ ЗНАШ НИ ШТА ПИШЕШ. ЈЕДИНИ ТИ ЈЕ АРГУМЕНТ ДА СМО МИ СРБИ СТОКА. ТО ЈЕ УСТВАРИ ИЗРАЗ ТВОЈЕ НЕМОЋИ И ТОТАЛНОГ ПОРАЗА ДА ДОКАЖЕШ ДА У ЦРНОЈ ГОРИ НЕМА СРБА. МОЖДА ЋЕШ И ДА УЗМЕШ МОЈУ ЦРНУ ГОРУ ЈЕР ИЗА ВАС СТОЈИ БЕЛОСВЕТСКИ ОЛОШ, ИСТИ ОНАЈ КОЈИ УБИЈА ДЕЦУ ПО ИРАКУ, АЛ ЗАПАМТИ МИ СРБИ СЕ КАД ТАД ВРАЋАМО НА СВОЈА ОГЊИШТА. И ПРЕСТАНИ ВИШЕ ДА ЈАВНО ИСПОЉАВАШ СВОЈУ СРБОФОБИЈУ ЈЕР АКО СЕ ЊЕГОШ ИЗНЕРВИРА НАПИСАЋЕ ИСТРАГУ ТИТОРИЦА ДРУГИ ДЕО А ОНДА СЕ ЧУВАЈ ОД ВЛАДИКЕ ДАНИЛА. АЈД, ИДИ СТАВИ ЛЕД НА ГЛАВУ, ДОБРО ОДМОРИ ПА СЕ НА ПРОЛЕЋЕ ЈАВИ.

HA HAHA HA HAHA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA
HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA

Pa ovaj Bugarin V Sotirov je legenda kretenizma.

Prvo otvori 10 tema u kojima bestidno, besramno izvrijedja Crnogorce, pa onda poslije druge optuzuje da mrze Srbe !

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na tu su istu foru Srbi napali sa 300-400 aviona i sa 1000 tenkova i sa 2000 topova, (sto im je Tito ostavio) okolne narode !

Prvo su ih izvrijedjali, pa su im saopstili da su ugrozeni, pa su ih isprovocirali i na kraju su ih oruzano napali !

A onda su nasli neke "intelektualce" kao sto je ovo Bugarce, da falsifikuju istoriju i da napisu, kako je goloruki srpski zivalj bio ugrozen !
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top