Cudo Hristovo u Egiptu

Constant Problem

Početnik
Poruka
35
Један муслиман је у Египту убио своју жену због тога што је читала Библију. Закопао је са њиховом тек рођеном бебом и осмогодишњом ћерком. Девојчице су закопане живе! Тада је пријавио полицији како је ујак убио децу.15 дана касније умро је један члан те исте породице. Када су ишли да га сахране, пронашли су две девојчице у песку, ЖИВЕ!

Читава земља је изван себе због свега овог. Човек који је убио своју жену и закопао ћерке биће погубљен. Старију девојчицу су упитали како је успела преживети. Она је одговорила: „Сваки дан нам је долазио мушкарац у сјајној белој одећи. Имао је ране на рукама. Ране су крвариле. Он нас је хранио. Он је такође пробудио моју маму како би могла дојити моју сестру.“

Интервју са њом приказан је на египатској националној телевизији. Интервју је водила муслиманка обавијена велом. Она је рекла на телевизији: „Није могао бити нико други до сам Исус, јер нико други не чини овакве ствари!“ Муслимани верују како би Иса-Исус учинио овако нешто. Али ране значе да је он заиста био разапет, а такође је јасно и да је жив. Такође је јасно да дете није могло измислити причу попут ове и да није било другог начина да ова деца преживе осим истинског чуда.

Tekst preuzet iz "On-line VESTI"

Verujete li u Hrista? Ja mislim da ce se cak i okoreli nevernici posle ovog dogadjaja preispitati i mozda cak i promeniti svoje misljenje... A vi '' Darvinovci '' dajte neko logicno objasnjenje...
 
Наравно да су дарвинисти и верници "еволуције" у великој обмани и према својој обмани и живе,али и овај текст је обмана већ позната по интернету.
 
Један муслиман је у Египту убио своју жену због тога што је читала Библију. Закопао је са њиховом тек рођеном бебом и осмогодишњом ћерком. Девојчице су закопане живе! Тада је пријавио полицији како је ујак убио децу.15 дана касније умро је један члан те исте породице. Када су ишли да га сахране, пронашли су две девојчице у песку, ЖИВЕ!

Читава земља је изван себе због свега овог. Човек који је убио своју жену и закопао ћерке биће погубљен. Старију девојчицу су упитали како је успела преживети. Она је одговорила: „Сваки дан нам је долазио мушкарац у сјајној белој одећи. Имао је ране на рукама. Ране су крвариле. Он нас је хранио. Он је такође пробудио моју маму како би могла дојити моју сестру.“

Интервју са њом приказан је на египатској националној телевизији. Интервју је водила муслиманка обавијена велом. Она је рекла на телевизији: „Није могао бити нико други до сам Исус, јер нико други не чини овакве ствари!“ Муслимани верују како би Иса-Исус учинио овако нешто. Али ране значе да је он заиста био разапет, а такође је јасно и да је жив. Такође је јасно да дете није могло измислити причу попут ове и да није било другог начина да ова деца преживе осим истинског чуда.

Tekst preuzet iz "On-line VESTI"

Verujete li u Hrista? Ja mislim da ce se cak i okoreli nevernici posle ovog dogadjaja preispitati i mozda cak i promeniti svoje misljenje... A vi '' Darvinovci '' dajte neko logicno objasnjenje...


Kakva glupost :roll:
U ovo moze da vjeruje samo neki .... :roll:
 
Један муслиман је у Египту убио своју жену због тога што је читала Библију. Закопао је са њиховом тек рођеном бебом и осмогодишњом ћерком. Девојчице су закопане живе! Тада је пријавио полицији како је ујак убио децу.15 дана касније умро је један члан те исте породице. Када су ишли да га сахране, пронашли су две девојчице у песку, ЖИВЕ!

Читава земља је изван себе због свега овог. Човек који је убио своју жену и закопао ћерке биће погубљен. Старију девојчицу су упитали како је успела преживети. Она је одговорила: „Сваки дан нам је долазио мушкарац у сјајној белој одећи. Имао је ране на рукама. Ране су крвариле. Он нас је хранио. Он је такође пробудио моју маму како би могла дојити моју сестру.“

Интервју са њом приказан је на египатској националној телевизији. Интервју је водила муслиманка обавијена велом. Она је рекла на телевизији: „Није могао бити нико други до сам Исус, јер нико други не чини овакве ствари!“ Муслимани верују како би Иса-Исус учинио овако нешто. Али ране значе да је он заиста био разапет, а такође је јасно и да је жив. Такође је јасно да дете није могло измислити причу попут ове и да није било другог начина да ова деца преживе осим истинског чуда.

Tekst preuzet iz "On-line VESTI"

Verujete li u Hrista? Ja mislim da ce se cak i okoreli nevernici posle ovog dogadjaja preispitati i mozda cak i promeniti svoje misljenje... A vi '' Darvinovci '' dajte neko logicno objasnjenje...

vernici..nevernici..
ako se vratis na svoj post - ``jedan musliman..`` napisan je kao bajka..
nema podataka koji bi potvrdili napisano nigde..a isti mogu da se provere..
a komentar na napisano..
ako je majka citala bibliju, to je verovatno radila pred decom..odatle detetu informacija kako bi isus mogao da izgleda..
a ljudski organizam je cudo..to je vec toliko puta dokazano..opstaje cesto u nemogucim uslovima jako dugo..bez hrane - oko mesec dana, bez vode - oko desetak, znas li da covek moze da zadrzi i dah cak dvadesetak minuta?
 
vernici..nevernici..
ako se vratis na svoj post - ``jedan musliman..`` napisan je kao bajka..
nema podataka koji bi potvrdili napisano nigde..a isti mogu da se provere..
a komentar na napisano..
ako je majka citala bibliju, to je verovatno radila pred decom..odatle detetu informacija kako bi isus mogao da izgleda..
a ljudski organizam je cudo..to je vec toliko puta dokazano..opstaje cesto u nemogucim uslovima jako dugo..bez hrane - oko mesec dana, bez vode - oko desetak, znas li da covek moze da zadrzi i dah cak dvadesetak minuta?



Možda može da izdrži odrastao čovek ali ne i devojčica, još manje beba.
Mene više zanima kako su disale pod zemljom.
Ali bez obzira da li je to tačno ili ne, ja sam vernik i verujem u Boga i njegova čuda. Medijima mnogo manje.
 
Možda može da izdrži odrastao čovek ali ne i devojčica, još manje beba.
Mene više zanima kako su disale pod zemljom.
Ali bez obzira da li je to tačno ili ne, ja sam vernik i verujem u Boga i njegova čuda. Medijima mnogo manje.

nemas pojma sta je svaki organizam sposoban da izvuce kao svoj potencijal i maximum kad je pitanje zivota i smrti.
medijumima naucili smo do sada svi, da ne treba da veruje niko.
jesam li ja vernik ako verujem u sebe i u ispravne stavove?
ne znam da li bih to nazvala bogom, ali energijom koja sve stvari u kosmosu dovodi u ravnotezu - da.
minus i plus, vece i manje, nesreca i sreca,radost i tuga, ljubav i mrznja..
 
U Islamu nije zabranjena biblija malo se vise informisi .Islam prizanaje TEVRAT,ZEBUR,INDŽIL,KURAN
Mnogi islamsi ucenjaci znaju bibliju napamet.
Druga stvar ako pise musliman njemu su deca smisao zivota . Moglo se napisati psihopata ili slicno. I takav nije u Islamu. Dzaba mu je sto nosi ime muslimansko to da se zna. Trece Isa ili Isus je takodje priznat u islamu i njega po kuranu cekamo da se pojavi na sudnjem danu .Samo sto u islamu nije bozi sin niti bog vec bozi poslanik.
Ljudi neko ko pocini ubistvo nemoral i ostalo a naziva se muslimanom to je besmislica. Svetska politika je da se svaki psihopata samoubica i terorista proglase muslimanom . Osoba takvog morala , karaktera cim pomisli na to izasla je iz vere. Ajd da je ubio zenu zbog prevare pa da poverujem sta pise ovde , nego zbog biblije i zenu i decu :)
Kako vam nije mucno traziti i voditi teme da bi srozali islam.
Islam nije Bin Laden ,Islam nisu vehabije, Islam nije nafta i seici ....Islam je vera .
A ovo se desava ....
E sad ja cu da pricam da je vasa kuca od slame a moja od cigle. Srozaj drugog da bi uzdigao sebe "Filozofija maloumnika"
 
U Islamu nije zabranjena biblija malo se vise informisi .Islam prizanaje TEVRAT,ZEBUR,INDŽIL,KURAN
Mnogi islamsi ucenjaci znaju bibliju napamet.
Druga stvar ako pise musliman njemu su deca smisao zivota . Moglo se napisati psihopata ili slicno. I takav nije u Islamu. Dzaba mu je sto nosi ime muslimansko to da se zna. Trece Isa ili Isus je takodje priznat u islamu i njega po kuranu cekamo da se pojavi na sudnjem danu .Samo sto u islamu nije bozi sin niti bog vec bozi poslanik.
Ljudi neko ko pocini ubistvo nemoral i ostalo a naziva se muslimanom to je besmislica. Svetska politika je da se svaki psihopata samoubica i terorista proglase muslimanom . Osoba takvog morala , karaktera cim pomisli na to izasla je iz vere. Ajd da je ubio zenu zbog prevare pa da poverujem sta pise ovde , nego zbog biblije i zenu i decu :)
Kako vam nije mucno traziti i voditi teme da bi srozali islam.
Islam nije Bin Laden ,Islam nisu vehabije, Islam nije nafta i seici ....Islam je vera .
A ovo se desava ....
E sad ja cu da pricam da je vasa kuca od slame a moja od cigle. Srozaj drugog da bi uzdigao sebe "Filozofija maloumnika"

Vidi ovako, ni na kraj pameti mi nije bilo da vredjam muslimane i islam... Ne razumem zasto si se ti nasao uvredjenim. Ne razumem cemu taj kompleks kad ni na koga licno nije pokazano prstom. Zanimalo me je samo vase misljenje o ovom clanku. A ti pominjes tu neke vehabije teroriste i sl. Evo IZVINI ako sam te bilo cime uvredio i znaj da mi to nije bila namera...a vi ostali prosudite sami ko je u pravu...
 
]U Islamu nije zabranjena biblija [/B]malo se vise informisi .Islam prizanaje TEVRAT,ZEBUR,INDŽIL,KURAN
Mnogi islamsi ucenjaci znaju bibliju napamet.
Druga stvar ako pise musliman njemu su deca smisao zivota . Moglo se napisati psihopata ili slicno. I takav nije u Islamu. Dzaba mu je sto nosi ime muslimansko to da se zna. Trece Isa ili Isus je takodje priznat u islamu i njega po kuranu cekamo da se pojavi na sudnjem danu .Samo sto u islamu nije bozi sin niti bog vec bozi poslanik.
Ljudi neko ko pocini ubistvo nemoral i ostalo a naziva se muslimanom to je besmislica. Svetska politika je da se svaki psihopata samoubica i terorista proglase muslimanom . Osoba takvog morala , karaktera cim pomisli na to izasla je iz vere. Ajd da je ubio zenu zbog prevare pa da poverujem sta pise ovde , nego zbog biblije i zenu i decu :)
Kako vam nije mucno traziti i voditi teme da bi srozali islam.
Islam nije Bin Laden ,Islam nisu vehabije, Islam nije nafta i seici ....Islam je vera .
A ovo se desava ....
E sad ja cu da pricam da je vasa kuca od slame a moja od cigle. Srozaj drugog da bi uzdigao sebe "Filozofija maloumnika"


Smije li se unijeti Biblija u Saudijsku Arabiju? Prvo dobro provjeri, pa nam kazi! :ok:
 
U Islamu nije zabranjena biblija malo se vise informisi .Islam prizanaje TEVRAT,ZEBUR,INDŽIL,KURAN
Mnogi islamsi ucenjaci znaju bibliju napamet.
Druga stvar ako pise musliman njemu su deca smisao zivota . Moglo se napisati psihopata ili slicno. I takav nije u Islamu. Dzaba mu je sto nosi ime muslimansko to da se zna. Trece Isa ili Isus je takodje priznat u islamu i njega po kuranu cekamo da se pojavi na sudnjem danu .Samo sto u islamu nije bozi sin niti bog vec bozi poslanik.
Ljudi neko ko pocini ubistvo nemoral i ostalo a naziva se muslimanom to je besmislica. Svetska politika je da se svaki psihopata samoubica i terorista proglase muslimanom . Osoba takvog morala , karaktera cim pomisli na to izasla je iz vere. Ajd da je ubio zenu zbog prevare pa da poverujem sta pise ovde , nego zbog biblije i zenu i decu :)
Kako vam nije mucno traziti i voditi teme da bi srozali islam.
Islam nije Bin Laden ,Islam nisu vehabije, Islam nije nafta i seici ....Islam je vera .
A ovo se desava ....
E sad ja cu da pricam da je vasa kuca od slame a moja od cigle. Srozaj drugog da bi uzdigao sebe "Filozofija maloumnika"

svaka cast covece.
svaka ti je na mestu.
Islam,kao avramovska religija,nosi poruku koja je umnogome ista kao u hriscanstvu.
To sto je mnogi iskvaruju,i stvaraju jednu sasvim drugaciju sliku o njoj,to je druga stvar.
A oni koji vide samo takvu sliku su gori od onih koji je cine takvom.
 
Nisu važni reči koje čovek izgovara,već dela koje čini.
Bog će ljudima suditi po delima koje činili,a ne po rečima koje izgovarali.

U Islamu nije zabranjena biblija malo se vise informisi .Islam prizanaje TEVRAT,ZEBUR,INDŽIL,KURAN
Mnogi islamsi ucenjaci znaju bibliju napamet.
Za svaku pohvalu ako ti kao musliman imaš ovakve želje ali je stvarnost na žalost mnogo drugačije.Želje i lepe reči bez dela ne vrede ništa.
I takođe nije u redu da one koje iznose informacije da se nazivaju maloumnicima,jer te informacije mogu biti tačne,pa bolje o tim informacijama da razmislimo i da ispitamo,nego da ih osuđujemo bez provere.
A da čovek možda jeste u pravu u vezi Biblije dokazuju i neki primeri na žalost.

"Stjuardesa će tužiti kompaniju zbog zabrane nošenja Biblije
Stjuardesa je iznimno religiozna i uvjek sa sobom nosi Bibliju, gdje god išla. No, BMI je danas izjavio da zabrana nošenja Biblije dolazi kao rezultat odredbe Ministarstva vanjskih poslova Saudijske Arabije u kojoj stoji da unošenje neislamskih materijala u Saudijsku Arabiju nije dopušteno."

http://www.index.hr/xmag/clanak/stj...niju-zbog-zabrane-nosenja-biblije/335351.aspx
 
Poslednja izmena:

Back
Top