Jedno ozbiljno pitanje u vezi ovog pdf-a.

Glenn Frey

Iskusan
Poruka
5.382
Da li se to meni samo cini,ili je tako,da nakon odredjenog vremena provedenog na ovom pdf-u,ljudi pocinju da se menjaju i to nagore?
Evo bas sma imao neku prepirku sa jednom rpijateljicom,koja je bila ok zenska i koja se dosta promenila,i to na gore..i to pod uticajem nekih drugih clanova.A inace je jedna jako fina i dobra osoba,mislim jos uvek,negde u dubini..
Da li ste se i i vi mozda promenili,pod dejstvom samog nacina ophodjenja na ovo pdf-u,i zbog interakcije sa drugim korisnicima?
Da li mzoete sa 100% sigurnoscu tvrditi da ste isti,kao onog dana kada ste prvi put krocili na ovaj pdf?

Izvinjavam se na opsirnosti uvodnog posta,ali nikako nije moglo biti receno krace..:ok:

Raspalite..:ok:
 
Nema ovde mnogo promena.
Niko ni ovde ni drugde na forumu ne moze dugo da projektuje ono sto vec nema u sebi.
Jedino se moze desiti da tu osobinu koja je ovde uocljiva ne pokazuje u RL iz sto raznih razloga.
Da, desavalo se da neki deluju ok na pocetku a da onda pobrljave tokom forumske karijere, posebno ako se u to previse unesu ili se sprijatelje sa nekim koga su pogresno procenili
 
Po cemu to zakljucujes, ko je ta prijateljica :think:
Elem, ovde je malo slobodnije pisanje pa se ljudi opuste i u toj sferi, neko u zezanju nema granice, pa ta granica predje u vulgarnost, mozda bezobrazluk...nemam pojma!
Kod nas na F odelenju nema toga :aha:

Ma nebitno,jedna osoba koju sam jako cenio,i saljivdija je bila veliki,i jos uvek je,ali se promenila.Opusten lik.Ali vidim da je dosta pod uticajme potpala nekih malo"sezonalnijih" i iritantnih clanova..:ok:
A kod vas na odeljenju je ok,posto ste otprilike kao romanticari/svastarci..:lol: ovde dosta utice ovaj ancin komunikacije na kvalitet neke osobe,odnosno poput pokvarene jabuke u buretu,utice na kvarenje celog bureta..
 
Nema ovde mnogo promena.
Niko ni ovde ni drugde na forumu ne moze dugo da projektuje ono sto vec nema u sebi.
Jedino se moze desiti da tu osobinu koja je ovde uocljiva ne pokazuje u RL iz sto raznih razloga.
Da, desavalo se da neki deluju ok na pocetku a da onda pobrljave tokom forumske karijere, posebno ako se u to previse unesu ili se sprijatelje sa nekim koga su pogresno procenili

Ima stronci.itekako.ako malo bolje posmatras.;) :ok:
 
Ma nebitno,jedna osoba koju sam jako cenio,i saljivdija je bila veliki,i jos uvek je,ali se promenila.Opusten lik.Ali vidim da je dosta pod uticajme potpala nekih malo"sezonalnijih" i iritantnih clanova..:ok:
A kod vas na odeljenju je ok,posto ste otprilike kao romanticari/svastarci..:lol: ovde dosta utice ovaj ancin komunikacije na kvalitet neke osobe,odnosno poput pokvarene jabuke u buretu,utice na kvarenje celog bureta..

Ima i ovde ok ljudi, samo su retkost i kriju se iza nika :lol:
 
Ma, kazem ti da nema, ako malo bolje posmatras.
Jedino ako si u tim osobama video ono sto si hteo da vidis.
Malo je onih koji se odjednom promene i pocnu da se ponasaju onako kako misle da odgovara njihovoj forumskoj reputaciji



a dobro sam video stronci.nego je fora u kvarenju coveka.:ok: znas onu staru,da je lakse od dobrog coveka napraviti loseg,negoli obratno..:ok:



ajd ti nama kazi koja je to drugarica???



nije bitno samy...:ok:




ispred ili iza ekrana sve je isto ! ! !
pitanje je koliko si ti poznavao tu tvoju "drugaricu"

:pivce:



ma krompirko,poznavao sam je.i lepo smo komunicirali i tacno sa pojavom nekih drugih forumasica 'sezonalnijih" tako je krenula promena u ponasanju...nije konincedecija u pitanju..
to ti je ono da zelis da se uklopis u neki kalup..i nista vise..:ok:
 
Da li se to meni samo cini,ili je tako,da nakon odredjenog vremena provedenog na ovom pdf-u,ljudi pocinju da se menjaju i to nagore?
Evo bas sma imao neku prepirku sa jednom rpijateljicom,koja je bila ok zenska i koja se dosta promenila,i to na gore..i to pod uticajem nekih drugih clanova.A inace je jedna jako fina i dobra osoba,mislim jos uvek,negde u dubini..
Da li ste se i i vi mozda promenili,pod dejstvom samog nacina ophodjenja na ovo pdf-u,i zbog interakcije sa drugim korisnicima?
Da li mzoete sa 100% sigurnoscu tvrditi da ste isti,kao onog dana kada ste prvi put krocili na ovaj pdf?

Izvinjavam se na opsirnosti uvodnog posta,ali nikako nije moglo biti receno krace..:ok:

Raspalite..:ok:

naravno. malo mi je i krivo. kad sam dosla prvi put ovde,oni koji se secaju,pisala sam vrlo smilsene,dugacke postove,skoro pa uvek savete,misli,ideje,forum mi je sluzio kao mesto lecenja neceg shto mi se dogodilo u RL. I onda,vremenom,ni saama ne znam kako pocela sam da pishem krace,s oprostenjem zvucim kao neinteligentni retard,govor mi je postao malo prost ( to je prvo krenulo sa mojim imitiranjem nacina govora ljudi ovde,jer sam mislila ukoliko se malo spustim na nekom nivou da ce nek i procitati shta pishem ) pa sam pocela koristiti reci koje nisu karakteristicne za mene '' ovaj,tebra'' itd...

i sad sebe ne mogu da raspoznam,mnogo vishe negativna sam postala,kad sam dosla zvucala sam kao da imam 30 a sad zvucim kao da imam 17

ponestala mi je energija,sve shto sam imala da kazem sam rekla sa proslim nickom,nekako ne verujem da je moje prisustvo neshto mnogo bitno ili krucijarno ovde,pa mi je nekako i mnogo lakse da odem,jer nisam stvarno od onih ljudi koji rade neshto radi nicega,bez povoda,volim smislenost u svemu :) a da sedim ovde i iz dosade da mi ide gore post account....

shto se 'drustva'' tiche ja sam se uvek trudila da se vrtim oko iskrenih, tipa vazdusasta,stroncijum,goddess..

mada cu i ja pratiti primer Brace i jednog od ovih dana-trajno otici,eventualno mozda cu doci preko leta da postavim slike,kad budem imala foto aparat
 
Poslednja izmena:
Da li mzoete sa 100% sigurnoscu tvrditi da ste isti,kao onog dana kada ste prvi put krocili na ovaj pdf?

Naravno da nisam isti, jer se vremenom menjam i sazrevam, sto dovodi i do promene u pojedinim stavovima i razmisljanjima. Bas sam se juce setio forumske teme na kojoj sam zastupao jedno glediste, i shvatio da bih danas o tome verovatno pisao bitno drugacije.

Forum me obogacuje iskustvom kontakta sa mnogo razlicitih ljudi i uvida u njihova razmisljanja, pa samim tim i menja. Ne mislim da su to promene na gore, vec da je jedno zanimljivo i korisno iskustvo, pre svega kroz sticanje novih poznanstava. Uticaj foruma na same ucesnike je individualno pitanje, jer zavisi i od osobina pojedinaca. Ako je neko i inace nekvalitetna osoba, forum ce koristiti na pogresan nacin, i lakse podleci negativnim uticajima.

Izvinjavam se na opsirnosti uvodnog posta, ali nikako nije moglo biti receno krace.

:super: Izvinjenje prihvatamo, iako je u pitanju jedan uzasno opsiran, slozen, rekao bih delikatan post. Iskreno, ja sam isprva bio prestravljen kad sam ga ugledao, ali posle sam nekako ipak dosao sebi i kao sto vidis cak smogao snage i hrabrosti da na njega odgovorim.

naravno. malo mi je i krivo. kad sam dosla prvi put ovde,oni koji se secaju,pisala sam vrlo smilsene,dugacke postove,skoro pa uvek savete,misli,ideje,forum mi je sluzio kao mesto lecenja neceg shto mi se dogodilo u RL. I onda,vremenom,ni saama ne znam kako pocela sam da pishem krace,s oprostenjem zvucim kao neinteligentni retard,govor mi je postao malo prost ( to je prvo krenulo sa mojim imitiranjem nacina govora ljudi ovde,jer sam mislila ukoliko se malo spustim na nekom nivou da ce nek i procitati shta pishem ) pa sam pocela koristiti reci koje nisu karakteristicne za mene '' ovaj,tebra'' itd...

To je zato sto stil komunikacije diktiraju najgori. A u prilici su da ga diktiraju zato sto im se neprestano povladjuje i ugadja na nacin na koji je to ucinio Glenn Frey, a sto sam prethodno citirao, iako je mozda ovoga puta u pitanju ironija. Umesto da se takvi prilagodjavaju drugima, drugi se prilagodjavaju njima, a za mene ostaje velika misterija kakvu to moc oni imaju nad ostalima, da se uvek prema njima odredjujete?
 
Poslednja izmena:
Da li se to meni samo cini,ili je tako,da nakon odredjenog vremena provedenog na ovom pdf-u,ljudi pocinju da se menjaju i to nagore?
Evo bas sma imao neku prepirku sa jednom rpijateljicom,koja je bila ok zenska i koja se dosta promenila,i to na gore..i to pod uticajem nekih drugih clanova.A inace je jedna jako fina i dobra osoba,mislim jos uvek,negde u dubini..
Da li ste se i i vi mozda promenili,pod dejstvom samog nacina ophodjenja na ovo pdf-u,i zbog interakcije sa drugim korisnicima?
Da li mzoete sa 100% sigurnoscu tvrditi da ste isti,kao onog dana kada ste prvi put krocili na ovaj pdf?

Izvinjavam se na opsirnosti uvodnog posta,ali nikako nije moglo biti receno krace..:ok:

Raspalite..:ok:

pa ne mogu
if I'm a monster,
I am a willing one,
this roller coaster ride is an enticing one,
on the tip of a continuum flowing wavelike
through disorder carry me like a vessel to water

everything you see leaves a mark on your soul,
everything you feel leaves a mark on your soul,
everything you touch leaves a mark on your soul,
everything you make leaves a mark on your soul

if I can touch it,
I can destroy it,
if it's imaginable to some degree,
I can become it,
like a hungry turning vortex that just flickers to existence,
consuming bits and pieces until I'm finally extinguished

everyone you see leaves a mark on your soul,
everyone you bare leaves a mark on your soul,
everyone you touch leaves a mark on your soul,
everyone you love leaves a mark on your soul

everything you take leaves a mark on your soul,
everything you give leaves a mark on your soul,
and all the fear and loneliness that's impossible to control,
and every tear you cry leaves a mark on your soul

:)
 

Back
Top