Kaspersky 2011



Instaliran na Win7. Ovo desno je novi gadžet u dve verzije, korisnički interfejs naravno promenjen, a za ostalo treba vremena da se vidi napredak u odnosu na prethodnu verziju.
 
Što pa KAV uvek izlazi sredinom godine?

Znam to,nego mi je vreme mnogo brzo proslo? :D



Instaliran na Win7. Ovo desno je novi gadžet u dve verzije, korisnički interfejs naravno promenjen, a za ostalo treba vremena da se vidi napredak u odnosu na prethodnu verziju.

Kakav je sa potrosnjom resursa,jel aktivacija i dalje ista?;)

Ja uzeo Kaspersky Pure prije par dana...Valja kasnije isprobati i 2011 :)
P.S. Malo im je glup novi interfejs, 2010 je dosta ljepsi!

Bas izgleda nekako monotono...
 
Od juce imam problem sa KAV 2011. Bio ja po internetu nesto malo i ugasim sve prozore i odem napolje, a komp ostavim upaljen. Nisam imao nikakvih downloada ili slicno. Vracam se posle pola sata, kad vidim kav izbacio neko obavjestenje o detektovanim opasnostima. Bila je tu ona opcija neutralize all i ja pritisnem to, kad ono nista se ne desi. Ja udjem u kav, tamo stoji ono obavjestenje o opasnostima i ima opcija fix it all. Ja to pritisnem, kad opet nista se ne desava. Ja onda udjem jos dublje u kav, odem na opciju detected threats i tamo pise da je nadjeno 10 opasnosti i ja sam pokusavao prvo disinfect, pa quarantine i nista nije uspjelo. Onda uradim full scan sa kav i nije nasao nista. Posle skeniram sa mbam, kao i sa online skenerima ESET i BitDefender, ali ni oni nisu nista nasli.
Prvo sam pomislio da nesto nije u redu sa kav apdejtom i da ce to oni kasnije ispraviti, ali evo jos se nije ono obavjestenje izgubilo.
 
Jel zna neko kako da riješim ovo
31.8.2010 11:26:20 Detected unknown threat PDM:Trojan.Win32.Generic.wcd C:\WINDOWS\explorer.exe High

Znači Kasperski ( KIS 2011 ) ga je našao ali ne može ili ja ne znam da ga obrišem .Šta god da kliknem ništa se ne dešava fix all ,disinfect all ,karantin neće
 
Jel zna neko kako da riješim ovo
31.8.2010 11:26:20 Detected unknown threat PDM:Trojan.Win32.Generic.wcd C:\WINDOWS\explorer.exe High

Znači Kasperski ( KIS 2011 ) ga je našao ali ne može ili ja ne znam da ga obrišem .Šta god da kliknem ništa se ne dešava fix all ,disinfect all ,karantin neće

To se upravo i meni desilo. Nisam mu nista ogao dok nisam uradio delete from the list ili tako nesto.
 
Ne znam ,šta ako nije greška i da ga neće kasperski dodati u ono exclusions ako ga sam uklonim s liste :think:

Nisam bas 100% siguran, ali je vjerovatno neka njihova greska, cim ga nisu detektovali mbam, eset i bitdefender. Zanimljivo je sto je istu stvar nasao i meni i tebi i to u isto vrijeme, nesto malo posle njihovog apdejta. Nakon sto sam uradio delete from the list, opet sam skenirao sa esetom i bitdefenderom i nisu nasli nista.
 
Nije bitno gde bitno je šta. U ovoj verziji promenjene su mnoge stvari koje su zaista iritirale, a dodatim opcijama se ograničavaju ili onemogućavaju skeniranja, pogotovo ono rootkit, u pozadini procesa. Tako se na efikasan način može sprečiti ili ograničiti pokretanje skeniranja u pozadini već pokrenutih zahtevnih aplikacija koje može da dovede do usporenja rada računara zbog prevelike opterećenosti procesora.
 

Back
Top