Dijetetski suplementi za mršavljenje?

IvansKater

Početnik
Poruka
3
Zdravo svima,

Evo moje priče vezana je za mršavljenje. Ja sam se dugo godina aktivno bavio sportom (košarka) i pre dve godine sam doživeo nesreću, polomio sam lakat i nožni zglob, imao nekoliko operacija i posle toga rehabilitacija je trajala preko godinu dana. Za to vreme moje fizičke aktivnosti su opale, pao sam u depresiju i sve što sam radio je bilo sedenje, ležanje, igranje na kompjuteru... Shodno tom načinu života ugojio sam se 15kilograma i bio jako nezadovoljan. Pokušavao sam razne dijete i proizvode ali... neki nisu imali efekta, neki su imali na kratak vremenski period. Odlučio sam da regulišem ishranu i počnem malo da vežbam, i kao preporuku sam uzeo da pijem i dijetetski suplement Herbafast.
Nakon prvog meseca smršao sam 7 kilograma, i nastavio da koristim. Sada imam 12 kg manje nakon 3 meseca i zanima me da li je još neko koristio i kako je njemu uticalo, da li da pijem još? I da li je to od kapsula ili samo od mog vežbanja i ishrane? Sada se super osećam.
Ako je neko koristio Herbafast ili nešto slično neka mi odgovori... ali samo ako su u pitanju dijetetski prirodni proizvodi.
Hvala, pozdrav
 
Pa sad, moguće ali ranije su mi se kilogrami vratili tipa posle mesec, mesec ipo dana...
I tako sam kapirao, a sada (ili bolje da kažem do sada) mi se nije vratilo ništa..
Mislim ja sam zadovoljan, ostaću pri ovom receptu ali hvala na postovima. U svakom slučaju idem do željenih još -7 kg pa ćemo videti kako će biti. Prirodno i trening se povećao jer imam više kondicije.
 
Pa ne znam ja sam jedno vreme pio neke kapsule isto i one mi nisuj pomogle uopšte, isto sam promenio ishranu i malo trčao.. smanjio sam tipa 1 kg za 15 dana ali kapiram da bi to bilo tako i bez kapsula..
Uz dijete mi se obavezno vraćao br kilograma. A sada sam stvarno zadovoljan i vide se rezultati. Možda meni odgovara ili nešto ali siguran sam da ne može da škodi jer ga i moja sestra koristi (A ona misli da je debela) i nemam nikakve nuspojave.
Ja ću nastaviti ovaj scenarijo do željenih 83 kg pa ćemo videti, iz mog iskustva bih preporučio ovakve preparate, ali samo ako su prirodni i nemaju neželjena dejstva. Obavezno proučiti poleđinu, sastav ...
 
Vidiš, kao što sam ti rekao, te nagle količine kg koje izgubiš brzo su ništa drugo do voda. Zato se lako i vrate.

A ono voćne dijete, proteinske.. Da se zgroziš. ti par tačaka, koje jedan profi ponavlja stalno.

-Gladovanjem se nista ne postize
-Morate da jedete da bi ste gubili kilograme, deluje neverovatno ali je istinito
-Menjajte svoj zivot i navike na duze staze
-Kratkotrajne promene u nacinu ishrane nemaju uglavnom nekih vecih rezultata
-Najbolja kombinacija za skidanje sala je regulisana ishrana i aerobno vezbanje
-Supa i corba nije zasluzna za normalnu stolicu, vec vlakna koja se nalaze u toj corbi i corbi ili samo vlaknasta hrana
-Proteini grade misice a masti i ugljeni hidrati daju energiju
-Visak neiskoriscenih ugljenih hidrata i losih masti u telu mogucuju stvaranje novog sala
-Voce je lepo, zdravo, mnogo voca i neaktivnost, dovodi do novih masnih naslaga
-Prvi kilogrami koje gubite su voda, posle 15-ak dana,neke redukovane ishrane i vezbanja, pocinje da se topi i salo
 

Back
Top