Pravi muškarac

astronaut skaut

Iskusan
Poruka
5.445
Fraza "Pravi muškarac" se često koristi i u različitim kontekstima se različito tumači. Nekad je akcenat na prvoj a nekad na drugoj riječi, a možda je u pitanju i pleonazam.
Možda ne bi bilo loše da malo prodiskutujemo o ovoj sintagmi tj. da li je koristite, kako je koristite itd.

Ja je ne koristim i mislim da je to ženska poslastica (mislim figurativno ;) )
 
Mislite da tako nešto još uvek postoji?..:mrgreen:

Da, često se koristi izraz "pravi muškarac".. mislim da bi takav trebao da bude samo jedan.. tj. moj...:lol:

"Pravi" = onaj koji je zaokupio moju pažnju i time neutralisao ostale...
"Muškarac" = neko ko ima sve fizički potrebne kvalitete da bi bio to što jeste...:think:
 
Ocenu PRAVOG muskarca ako donosi zena onda joj sigurno nisu uzori npr. mikrotalasna pec,gde ocekuje da se ON zapali za 15min...
.....ili da je muskarac npr. kao spermatozoid pa da jedan od milion bude pravi...
....ili da istovremeno bude savrseno lep i jos vise intelegentan,sigurno bi tada bio zensko...
....ili da je muskarac pravi jedino za vreme seksa,buduci je direktno spojen na izvor intelegencije....
....ili cete pravog porediti sa delfinom,mozda zbog intelegencije,ali to jos nije dokazano...
.....ili....koja su jos merila??????????
 
Poslednja izmena:
Ocenu PRAVOG muskarca ako donosi zena onda joj sigurno nisu uzori npr. mikrotalasna pec,gde ocekuje da se ON zapali za 15min...
.....ili da je muskarac npr. kao spermatozoid pa da jedan od milion bude pravi...
....ili da istovremeno bude savrseno lep i jos vise intelegentan,sigurno bi tada bio zensko...
....ili da je muskarac pravi jedino za vreme seksa,buduci je direktno spojen na izvor intelegencije....
....ili cete pravog porediti sa delfinom,mozda zbog intelegencije,ali to jos nije dokazano...
.....ili....koja su jos merila??????????

Nisu ni žene poštedjene takvih karakterizacija..:D..

Ne postoji merilo...bitna stavka je da savršenom muškarcu možemo da se
divimo ali ne i da ga volimo...:manikir:...šta vam je važnije?
 
Nisu ni žene poštedjene takvih karakterizacija..:D..

Ne postoji merilo...bitna stavka je da savršenom muškarcu možemo da se
divimo
ali ne i da ga volimo...:manikir:
G-djice,onda gledajte filmove ili izlozbu "rasnih" muskaraca....ili kada se izdivite ,po Vama "savrsenom" sigurno necete otrcati kuci ili pozvati svog partnera i reci mu...konju jedan zasto ti nisi savrsen ko onaj ,tamo vec Vas savrseni...ili ???
 
"Pravi Mukarac"..
Pravi.. kao neko ko ima dušu i ume da voli
Muškarac.. kao neko ko uvek viteški staji uz svoju Damu, čvrsto na tlu

Malo je možda u suprotnosti ovakav sklop, ali kada se pronađe ova egzotična vrsta.. ne ispušta se
.. naravno, samo Dame imaju sposobnost prepoznati je
 
G-djice,onda gledajte filmove ili izlozbu "rasnih" muskaraca....ili kada se izdivite ,po Vama "savrsenom" sigurno necete otrcati kuci ili pozvati svog partnera i reci mu...konju jedan zasto ti nisi savrsen ko onaj ,tamo vec Vas savrseni...ili ???

..Naravno, razlika izmedju pravog i savršenog muškarca je drastična..:)
Mnoge žene brkaju te pojmove pa fizičko savršenstvo spajaju sa nespojivim tj, sa emocijama..
Ali ni Vi muškarci niste operisani od te boljke...:lol:
 
Iza izjave da su svi muskarci isti ne stoji iskustvo..jer SVI muskarci nisu isti ..
uvek postoji po neka razlicitost jednih od drugih..osim u onim osnovnim
karakteristikama koje muskarca cine muskarcem u fizickom smislu...
A sta je Pravi muskarac..za mene je to onaj sa kim sam..znaci moj muskarac..
koga ja cinim takvim...pored koga se osecam voljeno..zadovoljno.srecno..sigurno i verujuce..
 
Savršen i pravi za mene jedno te isto, to zači da je MOJ muškarac- moj izbor
Neko ko me zasmejava, ko me u dušu poznaje, s kim mogu da pričam apsolutno o svemu
.. s kime mi oči sjaje

Ne volim prebacivanja.. pre iskren i otvoren razgovor, ako već nešto nije u redu.
Volim muškarca od reči, odgovornog, s jakim karakteron..(ovo mi liči na mali oglas lične prirode):)

Sad imam dovoljno godina da znam šta želim i kako želim..
.. mada je izbor drastično opao nisam spremna da smanjim svoje kriterijume.
 
Savršen i pravi za mene jedno te isto, to zači da je MOJ muškarac- moj izbor
Neko ko me zasmejava, ko me u dušu poznaje, s kim mogu da pričam apsolutno o svemu
.. s kime mi oči sjaje

Ne volim prebacivanja.. pre iskren i otvoren razgovor, ako već nešto nije u redu.
Volim muškarca od reči, odgovornog, s jakim karakteron..(ovo mi liči na mali oglas lične prirode):)

Sad imam dovoljno godina da znam šta želim i kako želim..
.. mada je izbor drastično opao nisam spremna da smanjim svoje kriterijume.

ne javljam se povodom oglasa :D

ko trazi taj i nadje ! pre ili kasnije...stvar licnog izbora
 
Savršen i pravi za mene jedno te isto, to zači da je MOJ muškarac- moj izbor
Neko ko me zasmejava, ko me u dušu poznaje, s kim mogu da pričam apsolutno o svemu
.. s kime mi oči sjaje

Ne volim prebacivanja.. pre iskren i otvoren razgovor, ako već nešto nije u redu.
Volim muškarca od reči, odgovornog, s jakim karakteron..(ovo mi liči na mali oglas lične prirode):)

Sad imam dovoljno godina da znam šta želim i kako želim..
.. mada je izbor drastično opao nisam spremna da smanjim svoje kriterijume.

pa sta..onda i moj post lici na oglas licne prirode..:lol:
 
Pravi. ? ! ? :dontunderstand:

Izvinte, ja sam krivi... :hahaha:

dakle, ovde treba da se javljaju svi pravi (neki su vise, a neki manje praviji), ..., stoga odoh ... ;)

~~~~
najpraviji je izgleda onaj koji kaze pred maticarem "Da" !
najkrivlji (nedaj boze) je onaj koji kaze pred maticarem "Ne" !

Taj sto je zucnuo "DA", je prodat i najpraviji (pravo/pravije/najpravije).
Kad se, Gospodja, jelte dokopa papira (sto joj je najveci trgovacki napor i trud kao ugovor zivota ), onda se prelazi u drugu taktiku, ceprkaju se i traze mane same robe. Kada se indentifikuje roba da bas nije "najpravija", a trebala je da bude "prava", tada se prelazi na stranu ne nistavnosti ugovora o trgovini. Dakle, ugovor se ne ponistava, ali se trazi obestecenje krivo za pravo,... ponekad se trazi i dlaka u jajetu...itd.... Dakle, sve u svemu, gospodo "Krivi", ovaj "Pravi" , da ste najpraviji pitanje je ko vas je kupio za kolke male pare, i posmatra te bog te pita kojim optickim skalamerijama i instrumentima. Medjutim ako si kriv, a opticka sprava koju gospodja poseduje krivi na drugu stranu mozes biti "Prav".

"... o ukusima se ne raspravlja ..."
"... probaj svasta da bi znao nesto ..."
;)

~~~~
Veliki poz
Ja
 
Poslednja izmena:

Back
Top