tajni sastojak koka-kole, krv u koka-koli

Vintroset

Ističe se
Poruka
2.471
Cuo sam da u satav koka-kole u mlalom procentu ulazi ljudka krv, moza jedna kap na litru ili jos manje, dosta manje ...
nesto o tome se spominje na jednom drugom forumu

iz njega se ne zna tacno da li je to krv ili neki drugi tajni sastojak

http://sr.wikipedia.org/sr/Кока_кола
o koka-koli

Da li je taj tajni sastojak krv ili moza ljudska krv, zasto bi bila da jeste, npr. navikavanje na vampirluk
Da li ste culi nesto slicno?
Da li tu ima neke istine ili ne, za npr. neki tajni satojak, mozda krv...?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Cuo sam da u satav koka-kole u mlalom procentu ulazi ljudka krv, moza jedna kap na litru ili jos manje, dosta manje ...
nesto o tome se spominje na jednom drugom forumu

iz njega se ne zna tacno da li je to krv ili neki drugi tajni sastojak

http://sr.wikipedia.org/sr/Кока_кола
o koka-koli

Da li je taj tajni sastojak krv ili moza ljudska krv, zasto bi bila da jeste, npr. navikavanje na vampirluk
Da li ste culi nesto slicno?
Da li tu ima neke istine ili ne, za npr. neki tajni satojak, mozda krv...?

:rotf:

Na etiketi pise sta sve ima, ako pise ljudska krv onda to znaci da ima . Zbog inspekcije moraju da napisu ono sto stavljaju prema tome etiketa sa ingridients ne laze sigurno :lol:
 
Da se probode kolcem kroz srce, verovatno ne bi imao vremena da vidi dal ce da ispari...

A sto se mene tice, ja ionako pijem PEPSI...
Pa pozovi druga probodi se ili nek te probode, a posto coveku ostaje svest kad umre, barem se prepostavlja i pokusava da se dodje do tog zakljucka ti ces biti svestan da li si ispario ili ne :lol:

A da , pepsi je mnogo zdraviji inace :kafa:
Ko zna šta ima u njoj...pre će biti da stavljaju kojekakve nervne stimulanse, čim je toliko zavisnih od koka kole :lol: .
A možda i ko homeopate..stave tu i tamo poneku kap..
No mi možemo samo da nagađamo, sigurna sam da oni veoma prilježno čuvaju svoju formulu ;).

Naravno da se zna sta stavljaju sve pise aman :lol:
 
Ako se ne varam , moraju, zbog inspekcije . Ono sto pise na etiketi mora da bude u potpunosti tacno , :neutral:

Ma hajde, gde ti živiš :).. ko da si u Švajcarskoj..
Poznajem jednog hemičara; baš je pričao kako se pola ne navede na etiketi..
(baš sam ga pitala za sokove šta je bezvedno? Kaže, on svojoj deci jedino daje "Next" da piju, mada ni to nije baš "100% voće" ).
Malo odosmo predaleko, ali predlažem da pročitate od Elaine Holingsworth "Preuzmite brigu o vašem zdravlju", pre neko što poverujete inspekcijama i naučnim izjavama :D ..
Da je sve to lepo, fino, slatko i zdravo, ne bi ovoliki ljudi bili bolesni.

I ne, ne mislim da su krivi marsovci ili drakoi, već je ljudska gramzivost i želja za profitom ta koja nas je uvalila u taj trovački problem :mrgreen:.
 
Pa pre svega, neke posebne analize su skupe, a i nema puno tako specijalizovanih laboratorija.. ne znam koliko je to baš izvodljivo.
Možda jedino ako akciju pokrene neko ko ima baš puno volje i baš puno para :mrgreen:.

Ma obična laboratorija...ne znam odakle mi taj podatak, ali mislim da izadje negde oko 12.000 dinara...Odneseš u fazonu - da li bi ste mogli da proverite šta je ovo - našla sam u ćerkinom rancu pa me kopka šta je i sl. :mrgreen:
 

Back
Top