cs 1.6 ubedljivo najzaraznija igra koja postoji!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dobrislav

Primećen član
Banovan
Poruka
552
igram cs 1.6 negde oko 3 meseca pa moze se reci non stop i mogu da kazem da igram solidno...ali jednostavno uvek naidjem na ljude koji igraju mnogo mnogo bolje...igra mnogo popularna ali pitam se sta ima tu toliko zarazno?mislim to je najobicnija pucacina kao i svaka druga a opet ima nesto tako zarazno u njoj da je i posle 10 godina tako popularna...zanima me vase misljenje zasto je sc 1.6 toliko zarazna igra da je ogroman broj ljudi u stanju da je igra nekoliko godina bez prekida!?
 
igram cs 1.6 negde oko 3 meseca pa moze se reci non stop i mogu da kazem da igram solidno...ali jednostavno uvek naidjem na ljude koji igraju mnogo mnogo bolje...igra mnogo popularna ali pitam se sta ima tu toliko zarazno?mislim to je najobicnija pucacina kao i svaka druga a opet ima nesto tako zarazno u njoj da je i posle 10 godina tako popularna...zanima me vase misljenje zasto je sc 1.6 toliko zarazna igra da je ogroman broj ljudi u stanju da je igra nekoliko godina bez prekida!?

Zato sto su ljudi paljevine ... :roll:
 
Ja skinuo al ne znam kako da namestim protivnike :rumenko::rumenko::rumenko:
Jel bi bio voljan neko da objasni???
:hvala: unapred

kanterstrajk.png
 

Pa eto...vidim da je kuknjava :lol:...te ovo te ono.

Ja vala jok ... Ovo sam igrao dok sam imao 14 godina smatram sebe sada stasalim covekom da umesto 3.5h igranja CS-a uzmem i procitam neku knjigu :hahaha:

Nemoj da zalis...sve je to vrijedno...nikada se ne kajem...


Zar protivnici nebi trebali biti na serveru???

Razmisljam...da li da zatvorim ovu temu...da se neko ne zarazi :)...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top