idealna osoba

Mislis po izgledu, ili po osobinama..? Evo ja cu da navedem i jedno i drugo, mada je izgled ono sto nas prvo privuce kod neke osobe (ako je ne poznajemo) pa onda, kasnije, kada shvatimo kakva je kao licnost odlucujemo da li nam se zaista svidja ili ne...

Dakle, kad sam ja u pitanju:

FIZICKI IZGLED-paa, obavezno mora da je visok decko i uz to fenomenalno gradjen, presladak (u stvari lijep) u faci... Bilo bi pozeljno da ima dugu kosu, nista pretjerano, najvise do ramena, jer ja nacisto okidam na dugu kosu... Onda, kad su oci u pitanju, uopste ne mora neka sad tu odredjena boja, heh, mada najvise volim skroooz crne oci (ne tamno-smedje, mego bas, bas crne) i skroooz crnu kosu... Ili skroooz plave oci... to je wow... ili zelene... ma svejedno...

OSOBINE-heh, pa, decko mora da je dobar kao osoba prije svega, zatim da je pametan, zanimljiv, da ne smara, da je veoma duhovit, pristojan... Ne volim kad je decko prenapadan i glumi sad kao neku facu... Ali ne volim ni kada je decko jako stidljiv-u stvari, to mi ne smeta, umije da bude i slatko...

OSTALO-heh, ne svidjaju mi se fenseri, volim rockere i metalce... onda volim kada je decko sportista ili tako nesto... ma kad je cool...

E pa sad... ovo izgleda kao neka savrsena osoba i da ju je nemoguce naci ali, ja sam ga vjerujte nasla (mada nema dugu kosu, smrc :cry: )...

Nego, osjecam da sam vas UZASNO SMORILA :oops: , zato bolje da prekinem ovde... Pozzz :wink:
 
Shinoda:
Master_Chief:
chokolada:
Master_Chief:
Uff to je tesko opisati.Vidi u moj profil sliku idealne osobe za mene barem.To je moja devojka i mislim da je 99% perfektna.
Norvezankica?
Ma jokk...nasa je...ne bih ja mogao sa norvezankama. :)
Zasto?
Sta fali Norvezankama?
He,he,da si ti ovde shvatio bi.Kao prvo vecina je siroka u kukovima sto se meni nimalo ne svidja.Kao drugo ako nadjes neku koja valja onda je ne moguce doci do nje jer je svi salecu i sa svima je,ni to mi se ne svidja.E jedini plus je to sto su 90% plavuse,e to mi se svidja.
E da,skoro svaka pije,ali ne malo,nego mnogo...a i vecina pusi...
 
Master_Chief:
Shinoda:
Master_Chief:
chokolada:
Master_Chief:
Uff to je tesko opisati.Vidi u moj profil sliku idealne osobe za mene barem.To je moja devojka i mislim da je 99% perfektna.
Norvezankica?
Ma jokk...nasa je...ne bih ja mogao sa norvezankama. :)
Zasto?
Sta fali Norvezankama?
He,he,da si ti ovde shvatio bi.Kao prvo vecina je siroka u kukovima sto se meni nimalo ne svidja.Kao drugo ako nadjes neku koja valja onda je ne moguce doci do nje jer je svi salecu i sa svima je,ni to mi se ne svidja.E jedini plus je to sto su 90% plavuse,e to mi se svidja.
E da,skoro svaka pije,ali ne malo,nego mnogo...a i vecina pusi...
Hmmm...sad te razumem!!!!! :cry:
 
99 % sam sigurna da je to moj decko....
,pametan,nezavistan,u metal fazonu,buntovnik,dobar,
stariji od mene(bitan faktor!!!!!!!! :wink: )i naravno.... a taj 1 posto cuvam u oprezu....nisam balavica koja ce dusu da proda :wink:
 
Sasha85:
Master_Chief:
Sasha85:
Master_Chief:
Uff to je tesko opisati.Vidi u moj profil sliku idealne osobe za mene barem.To je moja devojka i mislim da je 99% perfektna.

Nije fer... Ja je nisam videla... :(
Ako hoces mogu je sutra staviti oko 21 h?Pa i ti da vidis

'Ajde ti lepo meni posalji na mail... Jer ne znam da li cu moci da dodjem tada... :)
Pa kako da posaljem na mail kad si ti 99% inkognito??
 

Back
Top