Ceca na ikoni kao svetica!

Poruka
4.285
Folk diva Svetlana Ražnatović naslikana je u vidu Bogorodice na ikoni, a fotografija ovog dela juče je preplavila internet!

Kako Press saznaje, ovo neobičnu sliku uradio je student fakulteta umetnosti u jednom gradu u Srbiji, a ona je pre nekoliko dana postavljena na izložbi koju je organizovao taj fakultet!

„Ikona" na kojoj je oslikana Ceca sa dekolteom i mikrofonom u ruci, izazvala je pravu pometnju među ljudima koji su je videli, a mnogi su se zapitali s kojim ciljem se umetnik poigrao sa svetim likom kao što je Bogorodica.
U izjavi za Press Svetlana Ražnatović je izrazila negodovanje zbog jednog ovakvog čina, objasnivši da je neprimereno igrati se sa svetinjom.
- Ne bih mnogo da komentarišem to što je urađeno. Da me je neko pitao, znao bi da ne želim da budem deo ovog projekta. Ne poznajem rad mladog umetnika niti ulazim u to da li je imao negativnu ili pozitivnu nameru! Smatram da to nisu stvari za igranje i mislim da mi nije mesto da budem predstavljena kao Bogorodica na ikoni, jer sam ja obično ljudsko biće koje ima i vrline i mane - rekla je Ceca.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/.../Skandalozno!+Ceca+na+ikoni+kao+svetica!.html

2008.jpg


:rotf::rotf::rotf:
 
Folk diva Svetlana Ražnatović naslikana je u vidu Bogorodice na ikoni, a fotografija ovog dela juče je preplavila internet!

Kako Press saznaje, ovo neobičnu sliku uradio je student fakulteta umetnosti u jednom gradu u Srbiji, a ona je pre nekoliko dana postavljena na izložbi koju je organizovao taj fakultet!

„Ikona" na kojoj je oslikana Ceca sa dekolteom i mikrofonom u ruci, izazvala je pravu pometnju među ljudima koji su je videli, a mnogi su se zapitali s kojim ciljem se umetnik poigrao sa svetim likom kao što je Bogorodica.
U izjavi za Press Svetlana Ražnatović je izrazila negodovanje zbog jednog ovakvog čina, objasnivši da je neprimereno igrati se sa svetinjom.
- Ne bih mnogo da komentarišem to što je urađeno. Da me je neko pitao, znao bi da ne želim da budem deo ovog projekta. Ne poznajem rad mladog umetnika niti ulazim u to da li je imao negativnu ili pozitivnu nameru! Smatram da to nisu stvari za igranje i mislim da mi nije mesto da budem predstavljena kao Bogorodica na ikoni, jer sam ja obično ljudsko biće koje ima i vrline i mane - rekla je Ceca.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/.../Skandalozno!+Ceca+na+ikoni+kao+svetica!.html

2008.jpg


:rotf::rotf::rotf:

O ovome se već raspravljalo na temi - IDOLI MLADIH ... u suštini mislim da čovek ima poentu ... i da želi da pokaže ko su sve svetci u uzori današnjoj mladeži .... i onako se ne retko čuje "CECA JE IKONA ...." .... žalosno ali istinito ...
 
Folk diva Svetlana Ražnatović naslikana je u vidu Bogorodice na ikoni, a fotografija ovog dela juče je preplavila internet!

Kako Press saznaje, ovo neobičnu sliku uradio je student fakulteta umetnosti u jednom gradu u Srbiji, a ona je pre nekoliko dana postavljena na izložbi koju je organizovao taj fakultet!

„Ikona" na kojoj je oslikana Ceca sa dekolteom i mikrofonom u ruci, izazvala je pravu pometnju među ljudima koji su je videli, a mnogi su se zapitali s kojim ciljem se umetnik poigrao sa svetim likom kao što je Bogorodica.
U izjavi za Press Svetlana Ražnatović je izrazila negodovanje zbog jednog ovakvog čina, objasnivši da je neprimereno igrati se sa svetinjom.
- Ne bih mnogo da komentarišem to što je urađeno. Da me je neko pitao, znao bi da ne želim da budem deo ovog projekta. Ne poznajem rad mladog umetnika niti ulazim u to da li je imao negativnu ili pozitivnu nameru! Smatram da to nisu stvari za igranje i mislim da mi nije mesto da budem predstavljena kao Bogorodica na ikoni, jer sam ja obično ljudsko biće koje ima i vrline i mane - rekla je Ceca.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/.../Skandalozno!+Ceca+na+ikoni+kao+svetica!.html

2008.jpg


:rotf::rotf::rotf:


I to sa silikonima!
Bogohuljenje!
Koga ce sledeceg da stave na Ikonu? Instituciju?
 
sto da ne..??
cela srbija je gledala arkanovu zenidbu--covek kompromitova srpsku uniformu...kompromitova crkvu...kompromitova drzavu....mnogi u srbiji ga slavise kao heroja---obicnog bandita i hostaplera koji osramoti srbe i srpski obraz a da u sustini nema sa srbijom nista...uz njega se prisljamci ova.....---koju narod dize u nebesa...nista umetnik nije pogresio...gospodja se i ponasa kao boginja....a istina o ovom paru je sokantna....cuo sam je iz prve ruke...
 
Претпостављам да се ради о некој врсти перформанса који треба да нам предочи какав статус данас у Србији имају естрадне личности али то је могло да се прикаже и на неки други начин.
 
Ово је за сваку осуду!
Да сам била на тој изложби, младој уметници бих Светом Цецом расцопала главу!

umjesto da joj posteno te covjecanski priznas; "izvini, al ja tu...umjetnost nista ne razumijem"...:manikir:

inace, ovo je...sve skupa; i ikona i ovi imbecilni komentari...dobro skroz;
savrseno ilustriraju "mentalno stanje nacije"...
samo, ebem li ga...tesko mi je odlucit kojeg smajlija da stavim
ovog :( ili ovog :zcepanje:
 
Poslednja izmena:
Подели је са нама...

nije to tajna...mnogi je znaju...doticna boginja je pevala u nekoj kafani u austriji ili nemackoj kod nekog muslimana...ovaj je uhvati i odvede u neki kupleraj gde je podvodjena nasim parajlijama...od mnogih je trazila da joj pomognu bezuspesno...na kraju je zamolila arkana koji je i uspeo da je oslobodi i bez dokumenata dovede u bugarsku...u srbiju je usla na gradini --- usla je bez dokumenata u pratnji arkana i njegovih gorila pri tom je bila osisana do glave...pricu mi je rekao pogranicni policajac koji je morao da pusti gospodu po naredjenju prepostavljenih...pricu su potvrdili jos nekoliko radnika koji su radili na granici...od tada pocinje idila cece i arkana...
 

Back
Top