Ратни злочинци на фарми?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Неколико дана узастопно гупа људи,на званичном сајту фарме, шири информације о учеснику фарме Драгану Маринковићу званом Маца!Према њиховим тврдњама Маца је учестовао у рату на страни муслиманске војске где је добио и орден заслуга од Алије.И,орден злaтни љиљан.
http://www.farma-srbija.com/

Како се наводи Маца је био један од учесника масакара у Сарајевском насељу Пофалићи ,где је у једном дану убијено 200 српских цивила и запаљено 500 кућа између осталог и кућа Ратка Младића.

Затим се наводи да је исти прилком изласка из Сарајева 1997 приведен од стране РС полиције и задржан на испитивању ради сумњи да је починио злочин.

Оно што јесте интересантно да Маца на свом блогу мало описује привођење од стране РС полиције.И то са речима ,да су били груби и да му нису веровали да се није борио на страни Алије!

Група тврди да имају податке о хапшењу овог Маце од стране РС полиције,као и доказе да је добио орден златни љиљан.

Све у свему фарму прате скандали али мислим да је овај превршио меру!
 
Poslednja izmena:
thumbnail.php


Je li to taj "Maca"? :per:
 
Ево неких од коментара групе које је себе прогласила ИСТИНА О МАЦИ

Goga said:
Cuj majke ti bolestan dobro ste vidjeli
A NIJE BIO BOLESTAN 92 I KASNIJE KAD JE PRIMO ZLATNE LJILJANE
JADNIK MOZDA SE RAZBOLIO RATUJUCI NA STRANI ALIJE IZETBEGOVICA
MRSSSSSSSSSSSSSSSU SARAJEVO PA SE LIJECIIIIIIIIIIIIIIIII......

DOSTA VAS JE SRBIJA IZDRZAVALA

СВЕДОК said:
МАЦА ЈЕ КЛАО СРПСКИ НАРОД У САРАЈЕВУ И ДОБИО ОРДЕН ЗЛАТНИ ЉИЉИАН ОД АЛИЈЕ
КАДА ЈЕ 1997 ИЗАШАО ИЗ САРАЈЕВА БИО ЈЕ ПРИВЕДЕН ОД СТРАНЕ РС ПОЛИЦИЈЕ.МАЦА ЈЕ СА ОСТАЛИМА ПОКАЛО 200 СРПСКИХ ЦИВИЛА У ПОФАЛИЋИМА И ЗАПАЛИО КУЋУ РАТКА МЛАДИЋА

napisao Protjerani Srbi, 07. 06. 2010
Čekamo te Maco Srbi iz Hadžića, Vojkovića.Grbavice, Ilijaša, Pala. Ist.Sarajeva, da te pitamo samo koje fašista i koti je dao za pravo da ti pričaš smradino debela,ti si birao na čijoj ćeš strani biti i tvoje je a ko misliš da si bio na pravoj.Čuvaj se , čuvaj se. čuvaj jer si nam staona žulj, avvionom da sletiš u Sarajevo naćemo te a i ti to znaš


http://www.tracarenje.com/TV/Farma-Maca-bolestan.html
 
To su samo bedni zaludni ljudi, koje bi trebalo tuziti i osuditi zbog klevete i sirenja mrznje.
Najlakse je izmisliti gomilu bljuvotina za nekoga ko ti se ne svidja.
To sto takve izmisljotine mogu da mu ugroze bezbednost, kao da nikog nije briga

Maca mi se ne svidja, ali nema niko pravo da iznosi ovakve stvari, pa ni na nekom ebenom internet forumu
 
Неколико дана узастопно гупа људи,на званичном сајту фарме, шири информације о учеснику фарме Драгану Маринковићу званом Маца!Према њиховим тврдњама Маца је учестовао у рату на страни муслиманске војске где је добио и орден заслуга од Алије.И,орден злaтни љиљан.
http://www.farma-srbija.com/

Како се наводи Маца је био један од учесника масакара у Сарајевском насељу Пофалићи ,где је у једном дану убијено 200 српских цивила и запаљено 500 кућа између осталог и кућа Ратка Младића.

Затим се наводи да је исти прилком изласка из Сарајева 1997 приведен од стране РС полиције и задржан на испитивању ради сумњи да је починио злочин.

Оно што јесте интересантно да Маца на свом блогу мало описује привођење од стране РС полиције.И то са речима ,да су били груби и да му нису веровали да се није борио на страни Алије!

Група тврди да имају податке о хапшењу овог Маце од стране РС полиције,као и доказе да је добио орден златни љиљан.

Све у свему фарму прате скандали али мислим да је овај превршио меру!

Па да пишемо Петицију ???

Да скупљамо потписе ???


:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Od rata je proslo 15 godina, i to prvi put cujem za Macu.
Da je stvarno klao i ubijao kao sto ti kazes, culo bi se dosad. ;)

Ovo su ozbiljne stvari koje treba da se rijese na sudu cim izadje sa Farme. Sta, treba da ga neko upuca jer je neko htio da podigne novinama tiraž? :dontunderstand:

A ti se predstavljas kao neka komunistkinja, a to sto ti radis nema veze sa komunizmom.
Niste poletili da tako pisete za Fahretu Zivojinovic kad se pricalo da je ucestvovala u ratu.
 
Poslednja izmena:
To su samo bedni zaludni ljudi, koje bi trebalo tuziti i osuditi zbog klevete i sirenja mrznje.
Najlakse je izmisliti gomilu bljuvotina za nekoga ko ti se ne svidja.
To sto takve izmisljotine mogu da mu ugroze bezbednost, kao da nikog nije briga

Maca mi se ne svidja, ali nema niko pravo da iznosi ovakve stvari, pa ni na nekom ebenom internet forumu

Ни ако су тврдње истините?
Група тврди да ће поднети све доказе полицији РС и тражити хапшење овог човека.

За споменути масакар у Сарајевском насељу Пофалићи нико није одговарао а докази о златном љиљану који је уручен Драгану МАРИНКОВИЋУ ,подудара се датумом
масакра у Пофалићима.
 
Неколико дана узастопно гупа људи,на званичном сајту фарме, шири информације о учеснику фарме Драгану Маринковићу званом Маца!Према њиховим тврдњама Маца је учестовао у рату на страни муслиманске војске где је добио и орден заслуга од Алије.И,орден злaтни љиљан.
http://www.farma-srbija.com/

Како се наводи Маца је био један од учесника масакара у Сарајевском насељу Пофалићи ,где је у једном дану убијено 200 српских цивила и запаљено 500 кућа између осталог и кућа Ратка Младића.

Затим се наводи да је исти прилком изласка из Сарајева 1997 приведен од стране РС полиције и задржан на испитивању ради сумњи да је починио злочин.

Оно што јесте интересантно да Маца на свом блогу мало описује привођење од стране РС полиције.И то са речима ,да су били груби и да му нису веровали да се није борио на страни Алије!

Група тврди да имају податке о хапшењу овог Маце од стране РС полиције,као и доказе да је добио орден златни љиљан.

Све у свему фарму прате скандали али мислим да је овај превршио меру!

Ne znam šta je Maca bio i šta je radio .... u njemu nema ni Č od čoveka tako da je sve moguće ... međutim pročitah u jednim "novinama" kako je izjavio da sve KOMUNISTIČKA g . . n . mogu samo da mu p .. e .ur.c ..... tako da su mi tvoji napadi na njega veoma jasni a i tvoje bavljenje jednom marginalnom ličnošču kao što je dotični ....
 
пс
Ова група тврди да постје сведоци који су видели Маринковића у Сарајевском насељу Пофалићи како лично пали кућу Ратка Младића!Све ће предати надлежним институцијама у РС ,где већ постоје основне сумње и докази о хапшењу.

Злочин не застарева ако је ово истина мора да одговара!
 
Ne znam šta je Maca bio i šta je radio .... u njemu nema ni Č od čoveka tako da je sve moguće ... međutim pročitah u jednim "novinama" kako je izjavio da sve KOMUNISTIČKA g . . n . mogu samo da mu p .. e .ur.c ..... tako da su mi tvoji napadi na njega veoma jasni a i tvoje bavljenje jednom marginalnom ličnošču kao što je dotični ....

E za ovo mu svaka cast ako je rekao, a i podrzavam izneto i porucujem isto postavljacu(ci) teme! :super::super::super:
 
Ни ако су тврдње истините?
Група тврди да ће поднети све доказе полицији РС и тражити хапшење овог човека.

За споменути масакар у Сарајевском насељу Пофалићи нико није одговарао а докази о златном љиљану који је уручен Драгану МАРИНКОВИЋУ ,подудара се датумом
масакра у Пофалићима.

Takve tvrdnje nikad nisu istinite, a razlog je prost.
Nisu iznete na vreme i na odgovarajuci nacin, nego sada, zbog ebene Farme i toga sto se nekome Maca ne svidja.
I sad se javljaju razni svedoci koji ce navodno, podneti dokaze.
Pa gde su bili do sada?
Pa nije se taj Marinkovic pojavio u javnosti juce.
On je tu bar desetak godina
Kako to da ga niko do sada nije "prepoznao"

Vrlo je lako izneti jezivu tvrdnju o nekom i sakriti se iza bezbedne anonimnosti nekog nick-a, dok taj covek treba da razmislja nece li ga neka budala ubiti zbog te lazi
 
Ne znam šta je Maca bio i šta je radio .... u njemu nema ni Č od čoveka tako da je sve moguće ... međutim pročitah u jednim "novinama" kako je izjavio da sve KOMUNISTIČKA g . . n . mogu samo da mu p .. e .ur.c ..... tako da su mi tvoji napadi na njega veoma jasni a i tvoje bavljenje jednom marginalnom ličnošču kao što je dotični ....

Ако је ратни злочинац онада му није место у фарми него у затвору

Оно што јесте интересанто да га муслимански дискутанти хвале и бране али и потврђују његово ордење Љиљана.:think:
 
Неколико дана узастопно гупа људи,на званичном сајту фарме, шири информације о учеснику фарме Драгану Маринковићу званом Маца!Према њиховим тврдњама Маца је учестовао у рату на страни муслиманске војске где је добио и орден заслуга од Алије.И,орден злaтни љиљан.
http://www.farma-srbija.com/

Како се наводи Маца је био један од учесника масакара у Сарајевском насељу Пофалићи ,где је у једном дану убијено 200 српских цивила и запаљено 500 кућа између осталог и кућа Ратка Младића.

Затим се наводи да је исти прилком изласка из Сарајева 1997 приведен од стране РС полиције и задржан на испитивању ради сумњи да је починио злочин.

Оно што јесте интересантно да Маца на свом блогу мало описује привођење од стране РС полиције.И то са речима ,да су били груби и да му нису веровали да се није борио на страни Алије!

Група тврди да имају податке о хапшењу овог Маце од стране РС полиције,као и доказе да је добио орден златни љиљан.

Све у свему фарму прате скандали али мислим да је овај превршио меру!

Cime se ti bavis, sad si stvarno pokazala da si "ELITA"
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top