Postoje li ženske i muške i odluke?

postoje
npr dok smo se grejali na ugalj koji ćemo ugalj da kupimo, o tome je odlučivao gosn ON, njegova odluka da promenimo način grejanja
briga o kompjuterima i odlučivanje (to za moj delimično) donosi gosn on
moja odluka o kupovini odeće za decu, obuće i to
odlučujem šta ćemo da jedemo :mrgreen:
tako...podelilimo se na muške i ženske odluke
 
Postoje li u vašem zajedničkom životu odluke koje donosi samo Ona i koje donosi samo On. Kada kažem "samo" - mislim uglavnom.
Jao, u našem zajedničkom životu odluke uglavnom donosim - ja - ako misliš na svakodnevne, mesečne, godišnje... odluke tipa gde ćemo na ručak, letovanje, zimovanje, gde će klinci da slave rođendan, da li će da idu na građansko ili veronauku i slično.
Krupnije odluke se ipak donose samo par puta u životu - dogovorom. :)
 
Zavisi kako kad .... ja nekad kad zacrtam da želim nešto da uradim, on tu ne može mnogo da utiče ... i obrnuto.... ali uglavnom je to onom drugom prihvatljivo, pa nemamo razmirice. Do sada nismo imali ni jednu jedinu stvar oko koje smo se posvadjali ... dogovorimo se u trenutku, vrlo brzo i bez prevelikih priča.
 
Veoma je retko kada se odluke donose zajednicki.

NEMA SE VREMENA ZA TO. (A neki put ni zivaca).


U proseku, muzevi donose bolje i pravilnije odluke.

To je zato sto muski imaju osobinu da BOLJE VREDNUJU STVARI od zena (oko 30%), sto je odavno uoceno i dokazano.

Naravno, ne odnosi se na sve jedinke vec se govori U PROSEKU.


Takodje, u ogromnoj vecini danasnjih brakova muskarac je par godina stariji (iskusniji) i obrazovaniji nego zena.

To bi takodje TREBALO da ima odraza na KVALITET DONESENIH ODLIKA.
 
Poslednja izmena:
Zavisi kako kad .... ja nekad kad zacrtam da želim nešto da uradim, on tu ne može mnogo da utiče ... i obrnuto.... ali uglavnom je to onom drugom prihvatljivo, pa nemamo razmirice. Do sada nismo imali ni jednu jedinu stvar oko koje smo se posvadjali ... dogovorimo se u trenutku, vrlo brzo i bez prevelikih priča.

Ti mora da si u braku .....dva meseca? :think:
 
Veoma je retko kada se odluke donose zajednicki.

NEMA SE VREMENA ZA TO. (A neki put ni zivaca).


U proseku, muzevi donose bolje i pravilnije odluke.

To je zato sto muski imaju osobinu da BOLJE VREDNUJU STVARI od zena (oko 30%), sto je odavno uoceno i dokazano.

Naravno, ne odnosi se na sve jedinke vec se govori U PROSEKU.


Takodje, u ogromnoj vecini danasnjih brakova muskarac je par godina stariji (iskusniji) i obrazovaniji nego zena.

To bi takodje TREBALO da ima odraza na KVALITET DONESENIH ODLIKA.

Ti vecito nalazis neke statistine gde su muskarci sposobniji, lepsi, pametniji bolje vrednuju stvari, obrazovaniji od zena...:rotf:
 

Back
Top