nebi doshla da nisam chula za prichu "nagon"

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Mozhda je ovo vishe za ozbiljan dio Ljis, stvarno nebih znala reci medjutim neshto sam zapazila i sad se pitam jeli mushkarac tek kompletna lichnost ako se vazhi kao dobar (da se posluzhim standartnim izrazom) yebach!? Da li mushkarac u zhelji da dostigne tu titulu koja che ipak da kruzhi gradom a ako je izuzetno dobar chak i do perfiferije grada pa bogme i do sela, povaljuje sve shto mu na put stane!?

Takodje chujem neke zhene koje stalno prichaju "uf jes dobar ima zhivotinjski nagon" ja sve mislim da je poenta u zhivotinjski te se pitam jeli oni sexsaju non stop, 3,4,5,6 puta na dan!?
to je recimo vetj bolesno, takvi mushkarci su recimo opasnost za mlade devojke koje skakucu bosonoge po proljetnoj travi.....kako prepoznati takvo jednog sa zhivotinjskim nagonom prije no shto ti se uvali u zhivot i od tvojih 60 kilograma napravi 40!?

kakv je to profil mushkarca sa zhivotinjskim nagonom?:dontunderstand:
:rumenka::rumenka::rumenka:

(30 minuta nemam vishe vremena pa pozhurite sa odgovorima):hvala:
 
da, muskarac ne vrijedi ako nema zivotinjski nagon
a to ti je sposobnost da hebe bar pet puta na dan, i da je sposoban na jednocasovnu penetraciju
to je musko sa velikim m
takvi muskarci spadaju u grupu obrazovanih, nacitanih, vrijednih i uspjesnih muskaraca, pravih domacina, koji pod obavezno spavaju bar osam sati, da bi im ten zadrzao barsunast izgled

prava zena je pandan gore opisanom, pravom muskarcu... hebacca ba
 
a nemojte pogreshno da me razumete..ja ne mislim da je mushkarac onaj koji ebe 5x na dan..nisam tako skapirala temu..nego nagon kao neshto chvrsto, stameno, jako, trajno..tako..nema veze s penisom
u stvari, mozze i da ga nema, ali opet ce biti mushkarac
volim zzivotinje i chim vidim ''zzivotinjski nagon'' to mi je tako..eto :rumenko:
 
Mozhda je ovo vishe za ozbiljan dio Ljis, stvarno nebih znala reci medjutim neshto sam zapazila i sad se pitam jeli mushkarac tek kompletna lichnost ako se vazhi kao dobar (da se posluzhim standartnim izrazom) yebach!? Da li mushkarac u zhelji da dostigne tu titulu koja che ipak da kruzhi gradom a ako je izuzetno dobar chak i do perfiferije grada pa bogme i do sela, povaljuje sve shto mu na put stane!?

Takodje chujem neke zhene koje stalno prichaju "uf jes dobar ima zhivotinjski nagon" ja sve mislim da je poenta u zhivotinjski te se pitam jeli oni sexsaju non stop, 3,4,5,6 puta na dan!?
to je recimo vetj bolesno, takvi mushkarci su recimo opasnost za mlade devojke koje skakucu bosonoge po proljetnoj travi.....kako prepoznati takvo jednog sa zhivotinjskim nagonom prije no shto ti se uvali u zhivot i od tvojih 60 kilograma napravi 40!?

kakv je to profil mushkarca sa zhivotinjskim nagonom?:dontunderstand:
:rumenka::rumenka::rumenka:

(30 minuta nemam vishe vremena pa pozhurite sa odgovorima):hvala:

Ne znam....:eek:
Hebe sve živo što mu na put stane...ali to si već i sama rekla.....a profil??:eek:Ne znam....
 
Mozhda je ovo vishe za ozbiljan dio Ljis, stvarno nebih znala reci medjutim neshto sam zapazila i sad se pitam jeli mushkarac tek kompletna lichnost ako se vazhi kao dobar (da se posluzhim standartnim izrazom) yebach!? Da li mushkarac u zhelji da dostigne tu titulu koja che ipak da kruzhi gradom a ako je izuzetno dobar chak i do perfiferije grada pa bogme i do sela, povaljuje sve shto mu na put stane!?

Takodje chujem neke zhene koje stalno prichaju "uf jes dobar ima zhivotinjski nagon" ja sve mislim da je poenta u zhivotinjski te se pitam jeli oni sexsaju non stop, 3,4,5,6 puta na dan!?
to je recimo vetj bolesno, takvi mushkarci su recimo opasnost za mlade devojke koje skakucu bosonoge po proljetnoj travi.....kako prepoznati takvo jednog sa zhivotinjskim nagonom prije no shto ti se uvali u zhivot i od tvojih 60 kilograma napravi 40!?

kakv je to profil mushkarca sa zhivotinjskim nagonom?:dontunderstand:
:rumenka::rumenka::rumenka:

(30 minuta nemam vishe vremena pa pozhurite sa odgovorima):hvala:

manje je stvar reputacije da yebe sve zivo, vec je lepo yebati sve redom...to je prirodno da muskarac zeli da prosipa sperrmu svuda...mada je reputacija ogromna sila, cak moze biti jaca od seksualne satisfakcije-kad bi recimo muskarcu rekli yebaces najbolju ribu na svetu i to ce biti najzesci seks, a ona ce zato sto je nisi ozenio svima pricati kako si yadan i mali, i ako bi u to vecina iz tvog okruzenja poverovala, muskarac takvu ribu ne bi yebao...

o ti devojko sto bosonoga skakuces na proljetnoj travi ne bi trebalo da te plasi neciji prenaglaseni nagon, obicno takvi yebaci popune prazninu sa jos jednom ili desanka resi problem...mada mi moje trece oko i sesto culo javlja da bi ti zelela takvog muskarca pored sebe, bili bi kompatibilni zar ne ?

ono sto jeste karakteristicno za prenaglaseni nagon da nije fokusiran na jedan seksualni objekat, sta vise nagon pada ako nema raznovrsnosti-bik ce na kravu za oplodnju da naskoci 5 puta i kad mu dovedes istu kravu 6 put on vise nece, ali cim mu dovedes novu kravu on tu novu zaskoci jos 5 puta...

cifre: 5x dnevno teorijski da moze(u odvojenim vremenskim intervalima), obicno 1-2 puta dnevno, trajanje jedne seanse: penetrativni seks 30-40 minuta u kontinuitetu(moze i do sat)+predigra+postigra=maratonskih 2 sata, penetrativni stil-vrlo brz i zestok(radi kao pneumatska busilica).

kako ga prepoznati: drhtavica u rukama, buljave i zakrvavljene oci, palacajuci jezik.
 
Mozhda je ovo vishe za ozbiljan dio Ljis, stvarno nebih znala reci medjutim neshto sam zapazila i sad se pitam jeli mushkarac tek kompletna lichnost ako se vazhi kao dobar (da se posluzhim standartnim izrazom) yebach!? Da li mushkarac u zhelji da dostigne tu titulu koja che ipak da kruzhi gradom a ako je izuzetno dobar chak i do perfiferije grada pa bogme i do sela, povaljuje sve shto mu na put stane!?

Takodje chujem neke zhene koje stalno prichaju "uf jes dobar ima zhivotinjski nagon" ja sve mislim da je poenta u zhivotinjski te se pitam jeli oni sexsaju non stop, 3,4,5,6 puta na dan!?
to je recimo vetj bolesno, takvi mushkarci su recimo opasnost za mlade devojke koje skakucu bosonoge po proljetnoj travi.....kako prepoznati takvo jednog sa zhivotinjskim nagonom prije no shto ti se uvali u zhivot i od tvojih 60 kilograma napravi 40!?

kakv je to profil mushkarca sa zhivotinjskim nagonom?:dontunderstand::rumenka::rumenka::rumenka:

(30 minuta nemam vishe vremena pa pozhurite sa odgovorima):hvala:

...u.svemu vidi sex,muva uvek i svakog ,ne ispushta prilike ,slatkorechiv je,pomalo navalentno bezobrazan,samouveren ............;)
 

Back
Top