KREMA ZA LICE

clinique ti nije skoro uopste masna sem onih za staru kozu.dakle uzmi "ddml" od kad je koristim lice mi vise ne sija.nije skupa ovde u francuskoj je 20 do 25 evra.mozda je u jugi jeftinije.a sto neko rece da nema para ******* ja kad nisam imala para kupovala sam losione kupke i ostalo nivea ali za kremu mora da bude para jer to ti je kao neka investicija na duze staze.ustedi na necemu sto ti je manje bitno.
 
hanibal77:
clinique ti nije skoro uopste masna sem onih za staru kozu.dakle uzmi "ddml" od kad je koristim lice mi vise ne sija.nije skupa ovde u francuskoj je 20 do 25 evra.mozda je u jugi jeftinije.a sto neko rece da nema para * ga ja kad nisam imala para kupovala sam losione kupke i ostalo nivea ali za kremu mora da bude para jer to ti je kao neka investicija na duze staze.ustedi na necemu sto ti je manje bitno.

Sestro slatka, pa mnogim ljudima je i Nivea haj, ovde 30% ljudi živi u bedi.
 
*misutka*:
hanibal77:
clinique ti nije skoro uopste masna sem onih za staru kozu.dakle uzmi "ddml" od kad je koristim lice mi vise ne sija.nije skupa ovde u francuskoj je 20 do 25 evra.mozda je u jugi jeftinije.a sto neko rece da nema para * ga ja kad nisam imala para kupovala sam losione kupke i ostalo nivea ali za kremu mora da bude para jer to ti je kao neka investicija na duze staze.ustedi na necemu sto ti je manje bitno.

Sestro slatka, pa mnogim ljudima je i Nivea haj, ovde 30% ljudi živi u bedi.
ma sit gladnom ne veruje
 
imam 34 godine, i vrlo nezgodnu kozu. Suva-dehidrirana, al masna u T zoni. I pritom sam alergicna na vocne kiseline i parfeme koji se dodaju u kreme. Molim hitno odgovor, naravno sa pristojnom cenom
 
Milena26:
maja mala mama:
koristim dr.Hauschka kolekciju za negu lica.Nisam nista bolje imala prilike da probam a probala sam i koristila gomilu razlicitih firmi...
rezultati na mom licu su evidentni... :D cena je kao Vichy.

Gde uopste ima da se kupi dr hauschka? Uvek vidim da te kreme preporucuju u raznim casopisima a nemam pojma gde to da nadjem.

Dr. hauschka- koristim redovno stick za usne...jako dobar
Kreme za lice Vichy i Eucerin
 
posto sam procitala preporuke za razne kreme mogu jedno da vam kazem svako lice pa cak i sa istim karakteristikama moze drugacije da reaguje.ja sam licno isprobala sva moguca sra.a na svom licu od onih jeftinih pa do skupih preparata i ukapirala da krema kao krema moze da pomogne ali sve to dzaba ukoliko drage moje nemate san,normalnu ishranu i definitivno genetika na sve to cini cuda . ako ste jos i pusacice ..moj predlog i poprilicno jeftina kombinacija piti pivski kvasac moj ten se znatno poboljsao i vec dva meseca koristim PULANNA kremu sa zlatnim nitima (1000 din)i sasvim sam :D
 
hazard:
imam 34 godine, i vrlo nezgodnu kozu. Suva-dehidrirana, al masna u T zoni. I pritom sam alergicna na vocne kiseline i parfeme koji se dodaju u kreme. Molim hitno odgovor, naravno sa pristojnom cenom
Pošto je situacija baš nezgodna, mislim na tvoju alergiju, najbolje je da ti neko stručno lice(možda je bolje dermatolog, a ne kozmetičar)preporuči šta da koristiš. U medjuvremunu, koristi kamilicu kao losion. U svakom slučaju ćeš morati da koristiš 2 preparata, jedna krema za T-zonu, jedna za ostatak lica. Pozdrav
 
josephine27:
posto sam procitala preporuke za razne kreme mogu jedno da vam kazem svako lice pa cak i sa istim karakteristikama moze drugacije da reaguje.ja sam licno isprobala sva moguca sra.a na svom licu od onih jeftinih pa do skupih preparata i ukapirala da krema kao krema moze da pomogne ali sve to dzaba ukoliko drage moje nemate san,normalnu ishranu i definitivno genetika na sve to cini cuda . ako ste jos i pusacice ..moj predlog i poprilicno jeftina kombinacija piti pivski kvasac moj ten se znatno poboljsao i vec dva meseca koristim PULANNA kremu sa zlatnim nitima (1000 din)i sasvim sam :D
Potpuno se slažem, mada sam i sama pušač :oops: I još jedan savet: neka vam lice bude čisto kad god je moguće. Znači, čim ste u mogućnosti u toku dana skidajte šminku, noću se podrazumeva.
 
Ja sam koristila razne kreme i kremice da sada ne nabrajam i nisam nasla onu koja mi u potpunosti odgovara.
Moja mama kaza da su najbolje kreme one iz apoteke, ona koristi kreme Apotekarske ustanove. I zaista, za svoje godine ima super lice. Ove kreme ne sadrze konzervanse koji ostale kreme imaju i koji nisu dobri za kozu.Tako da sam od skoro i ja pocela da ih koristim iako zivim u inostranstvu i ovde mogu da kupim bilo sta drugo. Nisu skupe,postoji vise vrsta za razlicite tipove koze i toplo vam ih preporucujem.
 

Back
Top