Ničim izazvano šenjepu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Radio ja jedno vreme u kafani sa dve konobarice i ja oko jedne, ona pristane, posle nekog vremena ja i oko druge i pristane i ona. Tako se ja sexam i u jednoj i u drugoj smeni, kad jednom jedna od njih me zove u magacin. Ja uđem, ona klekne i bez reči me raskopčava, ja se začudih šta joj je, ali ajde kad je navalila da joj učinim.....međutim na pola pušenja ona naglo zagrize i prevuče donje zube preko mog jadnog organa kao testeru. Krv šikne ja zajaučem uzmem ga u ruku i trk doktoru, dok sam trčeo čujem za sobom:"To ti je zato što me varaš sa onom qurvom!" (Da napomenem, po toj logici, obe su bile qurve jer su obe znale da sam oženjen) Ja u bolnicu (srećom bila je blizu) doktorica pita šta je ja joj objasnim, ona uzela da obrađuje ranu, vidi da mi je donja žila pregrižena skoro do pola, i pita da li sam je bar ošamario, ja se tak tad setim i kažem joj da nisam ni stigao samo sam mislio kako da što pre stignem do bolnice da mi spase drugara. Uglavnom ona je to lepo zašila i trebalo je 3 meseca da zaraste. Najveći problem je bio objasniti ženi zašto neću da se sexam sa njom, ali pošto je ona bila uvek nadrndana zbog nečeg, ja joj još malo potegnem živce i ona sama mi zabrani sex dok se ne pokajem, a ja se nisam hteo pokajati dok nisam ozdravio Konobaricu nisam više video, taj dan je pokrala gazdi pazar i otišla u nepoznatom pravcu.

Naravoučenije: NE MEĆI GA TAMO GDE IMA ZUBA!!! :rida:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top