Najvisi igrac na prvenstvu je Zigic, a reprezentacija? - Svetsko prvenstvo 2010. u Južnoj Africi

Da, postavljanje je mnogo vaznije od par santimetra visine. Ja nisam siguran za Lukovica u igri glavom, iako on moze da bude dobar za Ganu koja nece igrati tako. Za Subotica, Vidica, Ivanovica mogu da garanatujem da dobro znaju da koriste visinu. Sto se Zigica tice on definitivno moze da odvuce cuvara i da bude dobar primac lopte kod degaziranja. Moze da bude prednost ali treba da zna da se koristi.
 
Da, postavljanje je mnogo vaznije od par santimetra visine. Ja nisam siguran za Lukovica u igri glavom, iako on moze da bude dobar za Ganu koja nece igrati tako. Za Subotica, Vidica, Ivanovica mogu da garanatujem da dobro znaju da koriste visinu. Sto se Zigica tice on definitivno moze da odvuce cuvara i da bude dobar primac lopte kod degaziranja. Moze da bude prednost ali treba da zna da se koristi.

Per Mertesacker - 198 cm
Arne Friedrich - 185 cm
Marcel Jansen - 191 cm
Jérôme Boateng - 192 cm
Serdar Taşçı - 186 cm
Dennis Aogo - 184 cm
Holger Badstuber - 189 cm

I Nijemci imaju visoke igrace. :D
 
Per Mertesacker - 198 cm
Arne Friedrich - 185 cm
Marcel Jansen - 191 cm
Jérôme Boateng - 192 cm
Serdar Taşçı - 186 cm
Dennis Aogo - 184 cm
Holger Badstuber - 189 cm

I Nijemci imaju visoke igrace. :D

Znamo mi da ces svim srcem navijati za Nemacku,Australiju i Ganu protiv nas .... nismo mi krivi sto ne igra seher Bosna,onaj Ćetnik Misimovic vas namerno sabotirao protiv Portugala :cool:
 
Naravno da cu navijati. Ne vidim razloga zasto ne bih!? :dontunderstand:

Niko ti ne brani,navijaj...meni je to smesno i tuzno pravo da ti kazem...ja sam voleo da Bosna prodje Portugal,iako sam 100% bio siguran da nema nista od toga....razumem te ja,frustriran jer Bosna verovatno nikad nece zaigrati ni na evropskim ni na svetskim prvenstvima pa taj kompleks lecis ako se Srbija spotakne .... vidis mene bas briga sta ce uraditi Bosna ili Hrvatska...ovo je fudbal,ne politika,ako imaju kvalitet za SP nek doguraju sto dalje sto se mene tice .... takav je vas mentalitet,ti vise mrzis Srbiju nego sto volis svoju zemlju i navijas za svoju reprezentaciju,ja naprotiv mnogo vise volim Srbiju,a da razmisljam o reprezentaciji BiH ili Hrvatske nije mi ni na kraj pameti
 
Niko ti ne brani,navijaj...meni je to smesno i tuzno pravo da ti kazem...ja sam voleo da Bosna prodje Portugal,iako sam 100% bio siguran da nema nista od toga....razumem te ja,frustriran jer Bosna verovatno nikad nece zaigrati ni na evropskim ni na svetskim prvenstvima pa taj kompleks lecis ako se Srbija spotakne .... vidis mene bas briga sta ce uraditi Bosna ili Hrvatska...ovo je fudbal,ne politika,ako imaju kvalitet za SP nek doguraju sto dalje sto se mene tice .... takav je vas mentalitet,ti vise mrzis Srbiju nego sto volis svoju zemlju i navijas za svoju reprezentaciju,ja naprotiv mnogo vise volim Srbiju,a da razmisljam o reprezentaciji BiH ili Hrvatske nije mi ni na kraj pameti

А не,не,он више воли Немачку и Гану него што мрзи Србију,због тога ...:hahaha:
А највише од свега мрзи то што је срБске крви,па смо му сад ми криви
и што постојимо,а и што идемо на СП.

Мора да схвати да ''Босна не зна играт ногомета,а и да зна-много је
склепат вјештачку нацију и ућествоват на неком великом спортском догађају
за 15 година'' :mrgreen:
 
А не,не,он више воли Немачку и Гану него што мрзи Србију,због тога ...:hahaha:
А највише од свега мрзи то што је срБске крви,па смо му сад ми криви
и што постојимо,а и што идемо на СП.

Мора да схвати да ''Босна не зна играт ногомета,а и да зна-много је
склепат вјештачку нацију и ућествоват на неком великом спортском догађају
за 15 година'' :mrgreen:

Ma lik nije vredan komentara...ajd sto baljezga ovamo na politici,nego je naso i ovde .... al to je dobro,znaci da vredimo,vidis ja nikad nisam otisao na njohove forume da raspravljam o njihovoj reprezentaciji....nebitni su mi skroz :cool:
 
I Rusi su bili viši od Slovenaca pa im nije pomoglo. Prosjek hrvatske reprezentacije je 186 (kao i Srbije), pa u posljednje vrijeme ne ide. I začudilo me koliko je ovaj šport jadan, prosjek najviše reprezentacije na SP je 186, a prosjek Dinaraca (kojima pripadam) je 189. To je bit će jedan od razloga zašto je ovaj dosadan šport popularan - ne treba mnogo (ledina), ne traže se grdosije kao u ostalim športovima (košarka, odbojka, vaterpolo, rukomet).
 
Ma lik nije vredan komentara...ajd sto baljezga ovamo na politici,nego je naso i ovde .... al to je dobro,znaci da vredimo,vidis ja nikad nisam otisao na njohove forume da raspravljam o njihovoj reprezentaciji....nebitni su mi skroz :cool:

Tačno tako...ako mu je do prosipanje priče protiv Srba, ima bolja mjesta za to od pdf Fudbal...
 
Poslednja izmena:
Pa ja navijam i za Hrvatsku kad igra na zavrsnim takmicenjima, kao i u kvalifikacijama naravno. Zelim im sto bolji uspjeh, kako na sportskim terenima tako i u svakom drugom smislu. ;) :)

To nema nikakve veze sa tim sto BiH ne igra na zavrsnim takmicenjima. Ne mora nikada ni zaigrati sto se mene tice, ima i bitnijih stvari u zivotu od toga. ;)
 
Pa ja navijam i za Hrvatsku kad igra na zavrsnim takmicenjima, kao i u kvalifikacijama naravno. Zelim im sto bolji uspjeh, kako na sportskim terenima tako i u svakom drugom smislu. ;) :)

To nema nikakve veze sa tim sto BiH ne igra na zavrsnim takmicenjima. Ne mora nikada ni zaigrati sto se mene tice, ima i bitnijih stvari u zivotu od toga. ;)

Kapiram ja to da navijas za neke zemlje bivse Yuge ali Nemacka?
 
Nisam rekao da Srbiju mrzim, jednostavno je ne volim. Ima tu razlike. :p :lol:
:hahaha: Kakve veze imaju entiteti sa tim? :dontunderstand:

Naravno da ima razlike, pogotovo ta Turska zastava na tvom avataru objasnjava mnoge stvari. Volis Hrvate i BiH a reklamiras Tursku... braca ste po mnogo cemu. Lepo kazi da si ovde da pljujes Srpsku reprezentaciju jer ne volis Srbe (da ne kazem mrzis). Samo mi nije jasno zasto si onda na Srpskom forumu, volis da provociras ili sta?

Kako nemaju veze entiteti? Ti koliko kapiram pripadas Federaciji Bosne i Hercegovine u kome stanovnistvo u vecini cine Muslimani i Hrvati, a pljujes drugi entitet Republiku Srpsku koju cine velikom vecinom Srbi. Zato sam i rekao da zbog toga navijas za BiH i Hrvatsku a za Srbiju ne.
 
Poslednja izmena:
Naravno da ima razlike, pogotovo ta Turska zastava na tvom avataru objasnjava mnoge stvari. Volis Hrvate i BiH a reklamiras Tursku... braca ste po mnogo cemu. Lepo kazi da si ovde da pljujes Srpsku reprezentaciju jer ne volis Srbe (da ne kazem mrzis). Samo mi nije jasno zasto si onda na Srpskom forumu, volis da provociras ili sta?

Kako nemaju veze entiteti? Ti koliko kapiram pripadas Federaciji Bosne i Hercegovine u kome stanovnistvo u vecini cine Muslimani i Hrvati, a pljujes drugi entitet Republiku Srpsku koju cine velikom vecinom Srbi. Zato sam i rekao da zbog toga navijas za BiH i Hrvatsku a za Srbiju ne.

Ne slazem se sa ovim sto si napisao. Ne navijam za Srbiju, i sta sad!?
Je li to zlocin mozda? :dontunderstand:
Ne navijaju ni Srbijanci za Bosnu, pa meni ne smeta. :cool:
 

Back
Top