TURSKA ILI S. ARABIJA KAO SILE BROJ 1?

Sta bi se desilo da su Turska ili S. Arabija bili na mestu Amerike 1999?

  • Bombardovali bi nas isto kao i Amerikanci

    glasova: 6 17,1%
  • Sravnili bi nas sa zemljom

    glasova: 20 57,1%
  • Ne bi nas bombardovali

    glasova: 3 8,6%
  • Ne znam

    glasova: 6 17,1%

  • Ukupno glasova
    35
  • Anketa je zatvorena .
Ja mogu donekle da opradam ponašanje nekih koji priželjkuju da nas uvek neko napada i da je to zaista u skladu sa našom istorijom u kojoj smo se oduvek branili i bili napadani.

Ali ne mogu da shvatim toliku poniznost, pa čak je tako i danas i da smo uvek na strani napadanih kada se zna da je napad najbolja odbrana.

Oduvek je onaj što je znao šta hoće to i dobijao.

Mi smo u zadnjih 70 godina generacijama vaspitavani da nam je Jugoslavija tata i mama i tako smo se ponašali i na kraju smo totalno i podlegli toj propagandi. Kada je došla 1990.g. neki su shvatili svoju zabludu dok je jedan deo i dalje ostao sa totalno ispranim mozgom da bi danas u vidu DS-a i sličnih nakaradnih tvorevina i dalje propagirao bratstvo-jedinstvo i dalje se trudeći da budemo ponizni i sluganski okrenutu prema svim drugima pa čak i prema današnjim "vodjama" ove države.

I kada je ta SFRJ nestala onda je napravljena SRJ i opet smo imali neki cilj i opet Jugoslavija i opet jednio veliko ništa. A onda nesta i to veliko ništa i danas imamo Srbiju, ali sa nestankom SRJ narod osta bez svoje države a to je i bio cilj jer nju će da zameni partija!?

A to je i bio cilj DS-a da nam pokaže i dokaže da kada više nemamo države, jer nam i ne treba, oni su tu i da dalje imamo njih. DS je danas naša majka, tata, baba i deda.....

A sada kada je taj isti DS ukinuo vojsku Tadić uništio državu i psihološki pokazao da nama netreba ništa osim njega on i njegova seljačka-kriminalna partija nas plaše i zastrašuju čak i SAUDIJSKOM ARABIJOM.

Ajde bre Srbi malo se sagnite više da vam bar malo bolje uleti .....

*ebo vas tadići i njegova šugava šiptarska parija. Do kada će svako da vas plaši i da zazirete od svoje
senke ?

Vreme je zaista za motku i da se sa tom demokratskom šiptarijom pregradi Dunav.
 
Poslednja izmena:
Ja mogu donekle da opradam ponašanje nekih koji priželjkuju da nas uvek neko napada i da je to zaista u skladu sa našom istorijom u kojoj smo se oduvek branili i bili napadani.

Ali ne mogu da shvatim toliku poniznost, pa čak je tako i danas i da smo uvek na strani napadanih kada se zna da je napad najbolja odbrana.

Oduvek je onaj što je znao šta hoće to i dobijao.

Mi smo u zadnjih 70 godina generacijama vaspitavani da nam je Jugoslavija tata i mama i tako smo se ponašali i na kraju smo totalno i podlegli toj propagandi. Kada je došla 1990.g. neki su shvatili svoju zabludu dok je jedan deo i dalje ostao sa totalno ispranim mozgom da bi danas u vidu DS-a i sličnih nakaradnih tvorevina i dalje propagirao bratstvo-jedinstvo i dalje se trudeći da budemo ponizni i sluganski okrenutu prema svim drugima pa čak i prema današnjim "vodjama" ove države.

I kada je ta SFRJ nestala onda je napravljena SRJ i opet smo imali neki cilj i opet Jugoslavija i opet jednio veliko ništa. A onda nesta i to veliko ništa i danas imamo Srbiju, ali sa nestankom SRJ narod osta bez svoje države a to je i bio cilj jer nju će da zameni partija!?

A to je i bio cilj DS-a da nam pokaže i dokaže da kada više nemamo države, jer nam i ne treba, oni su tu i da dalje imamo njih. DS je danas naša majka, tata, baba i deda.....

A sada kada je taj isti DS ukinuo vojsku Tadić uništio državu i psihološki pokazao da nama netreba ništa osim njega on i njegova seljačka-kriminalna partija nas plaše i zastrašuju čak i SAUDIJSKOM ARABIJOM.

Ajde br Srbi malo se sagnite više da vam bar malo bolje uleti .....

*ebo vas tadići i njegova šugava šiptarska parija. Do kada će svako da vas plaši i da zazirete od svoje
senke ?

Vreme je zaista za motku i da se sa tom demokratskom šiptarijom pregradi Dunav.

O čemu ti sada, kakve veze ova tema ima sa DS-om, pa jel moguće da postoje toliki kompleksi?
 
Ja mogu donekle da opradam ponašanje nekih koji priželjkuju da nas uvek neko napada i da je to zaista u skladu sa našom istorijom u kojoj smo se oduvek branili i bili napadani.

Ali ne mogu da shvatim toliku poniznost, pa čak je tako i danas i da smo uvek na strani napadanih kada se zna da je napad najbolja odbrana.

Oduvek je onaj što je znao šta hoće to i dobijao.

Mi smo u zadnjih 70 godina generacijama vaspitavani da nam je Jugoslavija tata i mama i tako smo se ponašali i na kraju smo totalno i podlegli toj propagandi. Kada je došla 1990.g. neki su shvatili svoju zabludu dok je jedan deo i dalje ostao sa totalno ispranim mozgom da bi danas u vidu DS-a i sličnih nakaradnih tvorevina i dalje propagirao bratstvo-jedinstvo i dalje se trudeći da budemo ponizni i sluganski okrenutu prema svim drugima pa čak i prema današnjim "vodjama" ove države.

I kada je ta SFRJ nestala onda je napravljena SRJ i opet smo imali neki cilj i opet Jugoslavija i opet jednio veliko ništa. A onda nesta i to veliko ništa i danas imamo Srbiju, ali sa nestankom SRJ narod osta bez svoje države a to je i bio cilj jer nju će da zameni partija!?

A to je i bio cilj DS-a da nam pokaže i dokaže da kada više nemamo države, jer nam i ne treba, oni su tu i da dalje imamo njih. DS je danas naša majka, tata, baba i deda.....

A sada kada je taj isti DS ukinuo vojsku Tadić uništio državu i psihološki pokazao da nama netreba ništa osim njega on i njegova seljačka-kriminalna partija nas plaše i zastrašuju čak i SAUDIJSKOM ARABIJOM.

Ajde br Srbi malo se sagnite više da vam bar malo bolje uleti .....

*ebo vas tadići i njegova šugava šiptarska parija. Do kada će svako da vas plaši i da zazirete od svoje
senke ?

Vreme je zaista za motku i da se sa tom demokratskom šiptarijom pregradi Dunav.


Kakve veze ima DS sa ovom temom?:dash::dash:
 
Imali su oni strašnu generaciju sa Pfafom, Prudomom, Šifom, Kulemansom, i ostalima.

Al' to je bila era Platinija, Zika, i Maradone, nisu oni imali šta tu da traže.

To da, u gadno vreme su imali dobre.
Sad imaju Kompania, Van Bujtena, Vermelena, Vertongena, Dembelea, Lukaka.
Verovatno bi neki bolji trener napravio nešto od ove ekipe.
Tandem Dembele - Lukaku bi mogao biti mnogo opasan.
 
Kakve veze ima DS sa ovom temom?:dash::dash:


Zato što ovako pametnu temu možeš samo da postaviš nekom ko misli da nema više nikakvu dalju budićnost i koji još samo živi kao biljčica od tuđe pomoći.

A ko je kriv za to ne treba da se priča i o tome ne treba više ni jedno jedino slovo napisati.


Da plašiš nekog Saudiskom Arabijom ili Turskom koje mole boga da ih ne proguta pesak je više smešno nego žalosno i van svake pameti.
 
Poslednja izmena:
Zato što ovako pametnu temu možeš samo da postaviš nekom ko misli da nema više nikakvu dalju budićnost i koji još samo živi kao biljčica od tuđe pomoći.

A ko je kriv za to ne treba da se priča i o tome ne treba više ni jedno jedino slovo napisati.


Da plašiš nekog Saudiskom Arabijom ili Turskom koje mole boga da ih ne proguta pesak je više smešno nego žalosno i van svake pameti.


Nije mi namera da nikoga plasim, samo sam postavio pitanje koje mi je palo na pamet, nista vise. Sta ti vidis u tome, to ne znam. Ko ce se normalan sada uplasiti?:dontunderstand:
 
Да не верујеш колики.:lol:..остани још мало и видећеш које су све теорије завере уперене против Срба.

:mrgreen:

Narodni Tribun Gax

Zbog takvih kao što ste vas dvojica, ovom narodu što pre treba vratiti veru u život i duh slvanih predaka a takvim se zahvaliti sa svilenim gajtančetom i šutem u du-pe.

Kakav sam ja?

Meni samo nije bilo jasno, zašto napadaš pola naroda i kakve sve ovo veze ima sa DS-om....


Da ne zaboravim u Kini bile sada skoro poplave, da smenjujemo DS?:mrgreen:
 
Nije mi namera da nikoga plasim, samo sam postavio pitanje koje mi je palo na pamet, nista vise. Sta ti vidis u tome, to ne znam. Ko ce se normalan sada uplasiti?:dontunderstand:


Igraj neku video igru u kojoj možeš da postaviš takvu strategiju pa onda proveravaj sve moguće opcije.

A sa Saudijskom Arabijom imamo dodira kao i sa Mesecom.

Sa Turskom je nešto drugo ali kako je krenulo oni idu tamo odakle su došli pre VIII vekova.

A nadam se da će sa njima zajedno i svi šiptari, tadićevci i dinkićevci.... pa i vas dvojica kojima je pripao partijski zadatakcilj da zastrašujete i plašite ..... sve koji nisu ostavili pamet pred vratima.
 
Poslednja izmena:
Igraj neku video igru u kojoj možeš da postaviš kakvu strategiju pa onda proveravaj sve moguće opcije.

A sa Saudijskom Arabijom imamo dodira kao i sa Mesecom.

Sa Turskom je nešto drugo ali kako je krenulo oni idu tamo odakle su došli pre VIII vekova.

A nadam se da će sa njima zajedno i svi šiptari, tadićevci i dinkićevci....


Nisam siptar! Nisam tadicevac! Nisam dinkicevac! Sta si se bre okomio na mene?:rtfm::rtfm:
 

Back
Top