FARMA!

malla-slatka

Primećen član
Poruka
917
ako postoji tema,izbrisite ovu.....e ovako,da li gledate farmu,sta mislite o njoj?

ja farmu ne gledam,gledala sam par epizoda i shvatila da se to ne moze gledati....toliko psovki,svadjanja....strasno,msm da ovakav show uopste nije trebao srbiji....cist prostakluk....a u ostalom,zasto je zanimljivo gledati kako neko jede,spava,....
 
ako postoji tema,izbrisite ovu.....e ovako,da li gledate farmu,sta mislite o njoj?

ja farmu ne gledam,gledala sam par epizoda i shvatila da se to ne moze gledati....toliko psovki,svadjanja....strasno,msm da ovakav show uopste nije trebao srbiji....cist prostakluk....a u ostalom,zasto je zanimljivo gledati kako neko jede,spava,....

:zag: :ok:
 
ako postoji tema,izbrisite ovu.....e ovako,da li gledate farmu,sta mislite o njoj?

ja farmu ne gledam,gledala sam par epizoda i shvatila da se to ne moze gledati....toliko psovki,svadjanja....strasno,msm da ovakav show uopste nije trebao srbiji....cist prostakluk....a u ostalom,zasto je zanimljivo gledati kako neko jede,spava,....

Zato što je voajerisanje globalana bolest.
Ljudi se mnogo bave životima drugih, iz dosade, ili jednostavno da bi se sami utešili kad vide šta ovi prave od sebe na nacionalnoj televiziji.
 
Ummm.Ne pratim farmu ali ljudi u okolini toliko prichaju o tome,tako da sam obaveshtena o tome ko je gazda i ostalo...
edit: U stvari gledam kad odem kod bake,tada moram.
 
Nisam gledao......nije me interesovalo....
sto se tice psovanja itd...
.
ako ljudi vole...sta tu ima da im se brani...zar se demokratija ne bori za slobodu medija ljudska prava itd...msm ako ljudi zele da budu stoka...nek im je sa srecom...sta ja tu ima da se mesam...

msm uvek moze da se promeni kanal..
 

Back
Top