Zasto su tribine prazne na stadionu JNA

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Vokri u izjavi za „Dojče vele” kaže da ga za Beograd vežu lepe uspomene.

„Sreća je moja i zato sam i izabrao Partizan i Beograd, jer uvek je u njemu bilo i kosovskih igrača, a i publika Kosova je u velikom broju, da ne kažem 70 posto, navijala za Partizan u to vreme. Nosim odlične uspomene jer sport je iznad svih drugih stvari”.
================================
pa zato su vam tribine prazne. A da se vi preselite u Djakovicu stadion bi vam bio pun.
 
Vokri u izjavi za „Dojče vele” kaže da ga za Beograd vežu lepe uspomene.

„Sreća je moja i zato sam i izabrao Partizan i Beograd, jer uvek je u njemu bilo i kosovskih igrača, a i publika Kosova je u velikom broju, da ne kažem 70 posto, navijala za Partizan u to vreme. Nosim odlične uspomene jer sport je iznad svih drugih stvari”.
================================
pa zato su vam tribine prazne. A da se vi preselite u Djakovicu stadion bi vam bio pun.

Sta ces kad ih je Tudjman takivim napravio.
 
317991276563772586611000-1.jpg

:hahaha::hahaha:
 
Da se Šugoslavija raskolčila 80.-tih godina i normalno prešla u kapitalizam ne bi danas bilo potrebe da se raspravljamo oko ovoga...Imena bi verovatno bila premenjena ali i ako ne bi bilo bi ljudima svejedno.:cool:

Ни у једној држави бившег источног блока нису промењена имена клубова. Не видим зашто бисмо ми мењали. И Румуни имају Динамо и Стеауу, Украјинци Динамо и Шахтјор, Руси Спартак и ЦСКА, итд...
 
Ни у једној држави бившег источног блока нису промењена имена клубова. Не видим зашто бисмо ми мењали. И Румуни имају Динамо и Стеауу, Украјинци Динамо и Шахтјор, Руси Спартак и ЦСКА, итд...

Baš tako...menjanje imena ništa neznači...problem je što još uvek u kluboivma vedre i oblače političke vrhuške...samo više nisu crvene,nego žute....
 
To ti pričam te države su iskreno prešle u kapitalizam 5 godina kalendarski pre nas ali vekovima što se tiče organizacije i ostalog,kod nas ni danas ne postoji ni slobodno tržište ni prava kontrola države već mešavina ta dva koncepta što će biti vidljivo i kad se klubovi budu prodavali:cool:
 
Ma zvezda partizan isto...Zajebancija ********* da se kontroliše masa.

Bas tako, doku su HRVATSKI JNA generali u okupiranom Beogradu, kao sto je bio FRANJO TUDJMAN predsednik FK ''PARTIZAN'' Srbima dvalali imena kao sto su ''PARTIZAN'' i ''CRVENA ZVEZDA'', oni su sebi davali imena njihovih FK kao: ''OLIMPIJA'', ''DINAMO'', ''RIJEKA'', OSIJEK, MARIBOR....samo su tako hrvatsko-slovenacki KPJ vrh zatupljavali srpski narod tom BOLJSEVIZACIJOM Srbije.
 
Bas tako, doku su HRVATSKI JNA generali u okupiranom Beogradu, kao sto je bio FRANJO TUDJMAN predsednik FK ''PARTIZAN'' Srbima dvalali imena kao sto su ''PARTIZAN'' i ''CRVENA ZVEZDA'', oni su sebi davali imena njihovih FK kao: ''OLIMPIJA'', ''DINAMO'', ''RIJEKA'', OSIJEK, MARIBOR....samo su tako hrvatsko-slovenacki KPJ vrh zatupljavali srpski narod tom BOLJSEVIZACIJOM Srbije.
Mislim da se Zvezda zove samo Zvezda a Partizan HAŠK GRAĐANSKI:hahaha:
 
Ma hebeš Tuđmana.

Bio ti je i TITO doživotni predsednik države a ne nekog fudbalskog kluba.

Da ne pominjem Dolanca i Bakarića koji su napravili Ustav iz 1972 i sklonili Rankovića.
Gde si onda bio da protestuješ ?!?!?!

Vecina nas jos nije bila rodjena 1966. ( a ne 1972. ) kad je Rankovic ''uklonjen'' iz Saveza komunista Jugoslavije zbog toga sto je bio Srbin i nije se slagao sa politikom oko Kosova od Hrvata Tita, Slovenca Dolnaca, Hrvata Mikulica....sprovodeci velikohrvatsku hegemonisticku anti-srpsku politiku Hrvata Tita.
 
Vecina nas jos nije bila rodjena 1966. ( a ne 1972. ) kad je Rankovic ''uklonjen'' iz Saveza komunista Jugoslavije zbog toga sto je bio Srbin i nije se slagao sa politikom oko Kosova od Hrvata Tita, Slovenca Dolnaca, Hrvata Mikulica....sprovodeci velikohrvatsku hegemonisticku anti-srpsku politiku Hrvata Tita.


Ni kad je igrao Vokri za Partizan....

Pričao sam o događajima a ne o godinama.
Ustav iz 1972 sam pomenuo sa godinom da se zna na koji Ustav milsim.
A tih proterivanja Srba sa vodećih funkcija ima bezubroj a ja sam dao samo jedna primer.

Zači treba da se razlikuje pojam SFRJ i SRBIJA.
Tada je bila Jugoslavija i svako dalje poređenje sa bilo čim je besmoslica isto kao i ova tema.

A torente sa ovim samo započinje svađu između Srba i da sam na njegovom mestu tražio bih da mi se zatvori tema zbog besmislenog sadržaja.

Ali to pokazuje samo koliko ima zaluđenih budalaša fudbalom pa da otvori ovakvu jednu temu koja odslikava zrelos prosečnog ZVEZDAŠA.
 
Poslednja izmena:

Back
Top