depositefiles tacka com

We are sorry, but all downloading slots for your country are busy.

Постоји ли начин да избегнем ову поруку и да скинем фајлове које сам хтео?
Претпостављам да је то зато што скидаш директно са њиховог сајта, пробај са неким програмом то исто да скинеш (рецимо јDownloader или неки сличан).
 
Пробао сам. Не може. Препознали су моју ИП да је из Србије. Можда бих успео када бих могао да инострану ИП заменим са својом српском. Да ли је то изводљиво?
 
Да платим онима што су бомбардовали Србију, увели санкције, окупирали Косово и Метохију. Е вала не дам ни динара англосаксонцима. :evil:

da li tre neko tera da skidas sa depositefiles-a?

Има ли неко лозинку и име нек ми пошаље на ПП

zasto bi ti neko slao za dz

Пробао сам. Не може. Препознали су моју ИП да је из Србије. Можда бих успео када бих могао да инострану ИП заменим са својом српском. Да ли је то изводљиво?

naravno da ne moze svaki dan po jedan fajl to jest sa jedne IP adrese
 
da li tre neko tera da skidas sa depositefiles-a?
Ту је фајл депонован. Нисам ја бирао.

zasto bi ti neko slao za dz
уздам се да на овом свету још има добрих и хуманих људи, што је за твоје схватање непојмљиво.

naravno da ne moze svaki dan po jedan fajl to jest sa jedne IP adrese
Не ради се конкретно о мојој ИП адреси, већ нико из Србије не може да скида са Депосита.
 
od kad molim te niko iz Srbije ne moze da skida sa deposit-a u sredu sam skinuo jedan fajl od 10MB jedino ako Novi Sad nije u Srbiji a da Vojvodina je u pitanju e ondak nista

Ја у клин, ти у плочу. Ја сам говорио о пeриоду субота-недеља. Значи само та два дана су у питању. Каква црна среда.:roll:

Зато што ми је тако речено да We are sorry, but all downloading slots for your country are busy.
и испоставило се да је истина бар када је мој случај у питању. Да ли си ти рег. корисник који плаћа на Депосит да би скидао? Ево малопре су одблокирали. :klap: Скидам фајл и већ је на 73% :super:
 

Back
Top