suknje

Sta ce ti duga suknja;-)
Ne znam sta su pristupacne cene za tebe ali ima ih po gradu, zavis kakve ti trebaju....imas gotovo svuda.........pogledaj po buticima u dunavskoj i zmaj jovinoj, u mangu imas samo do kolena i krace.........bilo ih je u st. george ali strikanih.
 
storm cloud:
DOKONI UM:
Dugačke suknje :?: :? :roll:

UŽAS :idea:

BOGOHULNIŠTVO :!:


Samo 15-20cm iznda kolena priznajem 8)

I ja isto, ali:

1. Obuci je ti na jedno minus 20, ne pomazu tu ni kola sa grejanjem!
2. A da vidis neku debelu u tome, onda bi ti to bilo bogohulnistvo.

Paa nemam takve fetiše u glavi, baš da oblačim suknje :? :? :? :?
Na -20 ne pomažu ni pantalone u kolima sa klimom. :lol:
 
Devojka je po meni najlepse obucena u suknji do kolena koja joj ide uz telo i neku bluzu,ili blejzer,cipelama na visoku stiklu i kaputu.Tada nama muskarcima nema spasa :wink:
 
storm cloud:
milost:
Devojka je po meni najlepse obucena u suknji do kolena koja joj ide uz telo i neku bluzu,ili blejzer,cipelama na visoku stiklu i kaputu.Tada nama muskarcima nema spasa :wink:

Milose, ne izazivaj, da ti ne bismo sve tako obucene dosle na okupljanje!
Ako vi budete tako dosle mene ce strefiti srcka.Trebace mi vestacko disanje,naravno usta na usta,a ne bi imao nista protiv ni masaze. :wink: :lol: :D :D :D
 
milost:
storm cloud:
milost:
Devojka je po meni najlepse obucena u suknji do kolena koja joj ide uz telo i neku bluzu,ili blejzer,cipelama na visoku stiklu i kaputu.Tada nama muskarcima nema spasa :wink:

Milose, ne izazivaj, da ti ne bismo sve tako obucene dosle na okupljanje!
Ako vi budete tako dosle mene ce strefiti srcka.Trebace mi vestacko disanje,naravno usta na usta,a ne bi imao nista protiv ni masaze. :wink: :lol: :D :D :D

O Boze!

Onda necemo, sto da ti ugrozavamo zivot bez potrebe?
 
storm cloud:
milost:
storm cloud:
milost:
Devojka je po meni najlepse obucena u suknji do kolena koja joj ide uz telo i neku bluzu,ili blejzer,cipelama na visoku stiklu i kaputu.Tada nama muskarcima nema spasa :wink:

Milose, ne izazivaj, da ti ne bismo sve tako obucene dosle na okupljanje!
Ako vi budete tako dosle mene ce strefiti srcka.Trebace mi vestacko disanje,naravno usta na usta,a ne bi imao nista protiv ni masaze. :wink: :lol: :D :D :D

O Boze!

Onda necemo, sto da ti ugrozavamo zivot bez potrebe?
Mlad sam ja.Verujem da ce moje srce to izdrzati,a ne bi imao nista ni protiv vestackog disanja. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
storm cloud:
Milena26:
Ima da se kupi u mangu, bilo je u sisliju, ima i u skoro svim buticima u Dunavskoj ulici (misli se na roza suknju ne ultra mini:-))

Uh, pa prosla sam danas sve te radnje, pa nisam nista nasla zanimljivo. Nema veze, ne zurim!
Jeste da se divno osecam,ali evo zrtvovacu svoje vreme samo da idem sa tobom u izbor te slatke male suknjice.Mogu li i ja da ti odaberem najbolju :P :? :) :( :cry: :wink: :arrow: :idea: :?: :!: :evil: :twisted: :x
 

Back
Top