Da li volite Jevreje?

Da li volite Jevreje?

  • DA

  • NE

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa može...mi mrzimo dosta njih u celini...;)
Можда ТИ мрзиш.

(Или већ, ко зна шта подразумеваш под тим, јер ниси ни одговорио на питање).

Али у сваком случају не употребљавај прво лице множине, јер ја с тобом нисам "ми" ни у ком погледу.

Ни с тобом, ни с било ким овде на форуму.
 
Dakle, pričao sam tamo na temi, ja kažem da u Srbiji nisu omiljeni, neka kažu da nemamo razloga da ih ne volimo, dakle šta mislite?:think:

Hm ... loše postavljeno pitanje ...treba ti i treći odgovor .... jer ima nas , a mislim da je većina takva koji , niti ih mrzimo niti ih volimo .... recimo kada bih upoznao Jevreja koji je dobar, pošten i čestit čovek ne bih imao ništa protiv njega .... kada bih upoznao onog bez kvaliteta .....naravno da ga ne bih cenio ... A REČ VOLETI je isuviše velika ... mogu da volim devojku , oca , majku , brata .... a generalno da se izjasnim da li volim jedan čitav narod .... NE MOGU!
 
Hm ... loše postavljeno pitanje ...treba ti i treći odgovor .... jer ima nas , a mislim da je većina takva koji , niti ih mrzimo niti ih volimo .... recimo kada bih upoznao Jevreja koji je dobar, pošten i čestit čovek ne bih imao ništa protiv njega .... kada bih upoznao onog bez kvaliteta .....naravno da ga ne bih cenio ... A REČ VOLETI je isuviše velika ... mogu da volim devojku , oca , majku , brata .... a generalno da se izjasnim da li volim jedan čitav narod .... NE MOGU!

U tome je fora, MORAŠ!!!:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top