Sta da uzmem...

IvantheJedi

Primećen član
Poruka
576
Ljudi a pomagajte.Imam jedan problem.Neznam dal da uzmem ps3 ili 360-ku.Jeste da varijanta za xbox je mnogo jeftinija jer mogu pirati takodje ali je ps3 mnogo kvalitetniji i ima bolje igra.Hvala unapred.
 
Ja imam X360 neflesovan ( ne cita pirate), i ona prica da ljudi uzimaju X360 samo zbog pirata je smesna.
Inace nema neke razlike izmedju PS3 i X360, ni u igrivosti, ni u graficu, ni po cemu......
Cak 90% igara su multi-platform i imas ih za obe konzole, e sad jedino st za svaku konzolu imas po nekoliko dobrih ekskluziva, recimo za PS3 imas : God of War, Gran Turismo, Uncharted, Killzone.....itd, dok za X360 imas Mass Effect, Forza Motorsport, Fable, Lost Odysey......itd
Pa sad ti pogledaj malo te ekskluzive i za jedno i za drugo pa proceni sta ti se vise svidja.
 
Da sto se tice igara obicno ko sto rece neko ..imas ih za obe konzole.Ja sam se odlucio za PS3 iz nekoliko razloga.Kupio sam ga negde krajem 2007..kad su Blu-ray plejeri bili previse skupi a PS3 poseduje isti i kosta kao jedan plejer,drugo on line se ne naplacuje dodatno za razliku od Xbox-a(nek me ispravi neko) i trece omao sam PS1,PS2 pa sam nekako navikao na Sony.
E sad za 360 idu pirati jelte?Mada ja kupujem igre za PS3 za 15e,u pocetku sam cekao da izadje neka igra i bacao 60e,a sad imam taktiku strpim se par meseci i eto je polovna za 15-20evrica
 
Evo da se i ja oglasim...nekidan...NAPKON si i ja uzmem PS3...sam izbor igrica je UPOREDIV...premda obe konzole drze MONOPOLE na pojedinim naslovima.
Stvar je ukusa...a naravno i mogucnosti.

PS3 omogucava registraciju na svoj server koja je besplatna, dok se kod xBox-a registracija na server placa.
Sama razlika u cjeni izmedju igrica za PS i xBox je mala...premda...razlika postoji...ko nije u mogucnosti...mora i na to gledati.
Sama igrica, grafika, kao i sve ostalo je UPOREDIVO isto...dok...ja se ipak nisam mogao odluciti za Joystick xBox-a...jednostavno ne mogu smisliti one sarene boje i onaj dizajn...i iz tog razloga sam se odlucio za PS.
Toplo preporucujem...u svakom slucaju uz Call of Duty: Modern Warfare2 (: ...
 
Poslednja izmena:
Evo da se i ja oglasim...nekidan...NAPKON i ja si uzmem PS3...sam izbor igrica je UPOREDIV...premda obe konzole drze MONOPOLE na pojedinim naslovima.
Stvar je ukusa...a naravno i mogucnosti.

PS3 omogucava registraciju na svoj server koja je besplatna, dok se kod xBox-a registracija na server placa.
Sama razlika u cjeni izmedju igrica za PS i xBox je mala...premda...razlika postoji...ko nije u mogucnosti...mora i na to gledati.
Sama igrica, grafika, kao i sve ostalo je UPOREDIVO isto...dok...ja se ipak nisam mogao odluciti za Joystick xBox-a...jednostavno ne mogu smisliti one sarene boje i onaj dizajn...i iz tog razloga sam se odlucio za PS.
Toplo preporucujem...u svakom slucaju uz Call of Duty: Modern Warfare2 (: ...
Ja sam uz sony 3 dobio Killzone 2,Fifu 10 i MX VS ATV:UNTAMED,kupio sam u julu ove godine
 
ja se ipak nisam mogao odluciti za Joystick xBox-a...jednostavno ne mogu smisliti one sarene boje i onaj dizajn...i iz tog razloga sam se odlucio za PS.
Vidis meni je obrnuto, meni se gamepad PS3 ne svidja jer nema trigere i primerice kad igras neku voznju gas/kocnica ide na onu desnu "pecurku" sto mi je totalno bezveze, nemam takav osecaj kao kad igram na trigerima.
 

Back
Top