Losh yebach!

Happiness..

Veoma poznat
Poruka
11.857
Dakle - LOSH YEBACH

jeste li se susretale s takvima? da li je moguce od losheg yebacha napraviti dobrog, nekako? :D

losh yebach nije mala kita i nema veze sa duzzinom sex.odnosa..losh yebach je samo losh yebach i shto se mene tiche takav ostaje zauvek! :(

da li loshi yebachi uopshte kapiraju da su loshi? :neutral:
 
Dakle - LOSH YEBACH

jeste li se susretale s takvima? da li je moguce od losheg yebacha napraviti dobrog, nekako? :D

losh yebach nije mala kita i nema veze sa duzzinom sex.odnosa..losh yebach je samo losh yebach i shto se mene tiche takav ostaje zauvek! :(

da li loshi yebachi uopshte kapiraju da su loshi? :neutral:

nisam se susretala sa takvim osobama al ako nema nekih drugih falinki i ako je veoma uchljiv to jest zainteresovan i ako ima zhenu devojku koja je veoma nachitana onda se da nauchiti
 
Dakle - LOSH YEBACH

jeste li se susretale s takvima? da li je moguce od losheg yebacha napraviti dobrog, nekako? :D

losh yebach nije mala kita i nema veze sa duzzinom sex.odnosa..losh yebach je samo losh yebach i shto se mene tiche takav ostaje zauvek! :(

da li loshi yebachi uopshte kapiraju da su loshi? :neutral:

Svi su losi.

Jedan ima premali, drugi preveliki, neki "dura" samo tri minuta, neki "testerise" satima, onaj voli kratku predigri, ovaj predugu....

Rekao bih da dobar ne postoji...

Zenama je NEMOGUCE UGODITI.
 
Dakle - LOSH YEBACH

jeste li se susretale s takvima? da li je moguce od losheg yebacha napraviti dobrog, nekako? :D

losh yebach nije mala kita i nema veze sa duzzinom sex.odnosa..losh yebach je samo losh yebach i shto se mene tiche takav ostaje zauvek! :(

da li loshi yebachi uopshte kapiraju da su loshi? :neutral:

U tome i jeste suština, uvereni su da su dobri. Isto kao što mnoge dobre riibe smatraju da je njihova lepota dovoljne za dobar sex.
 
Dakle - LOSH YEBACH

jeste li se susretale s takvima? da li je moguce od losheg yebacha napraviti dobrog, nekako? :D

losh yebach nije mala kita i nema veze sa duzzinom sex.odnosa..losh yebach je samo losh yebach i shto se mene tiche takav ostaje zauvek! :(

da li loshi yebachi uopshte kapiraju da su loshi? :neutral:

Ne..ne kapiraju.Naprotiv.Misle da su prosli.I sto je najgore,prolaze...bez zutog,a kamoli crvenog kartona.Dobijaju novu sansu,i opet i opet...I da se razumemo...ista stvar je i sa j.bacicama.
 
los yebac ipak cesto ima inferioran tuki(ne toliko dimenzije, koliko izdrzljivost) i slab nagon(JAJA). smotan je i uplasen ili suvise brz, nestrpljiv, dosadan-klasicar, bezrazlozno agresivan, ne kapira i masi poentu cesto...
dobar yebac je:
1. socijalno-emotivno vest
2. dobro se oseca u svom telu(zdravo telo u dobroj formi)
3. ima jak nagon
4. ima dobar tuki
da li los yebac moze postati bolji u ove 4 oblasti ? moguca su poboljsanja u svemu, nekada donekle nekada veoma mnogo, ali se ljudi tesko i sporo menjaju.
takodje je istina da bar sa socijalno- emotivne strane svaki muskarac moze ponekad biti "los" yebac i da svako prodje kroz fazu "loseg" yebaca. naravno slicno vazi i za lose yebacice, samo sto one imaju prednost u tacki 4.
 
Poslednja izmena:
U tome i jeste suština, uvereni su da su dobri. Isto kao što mnoge dobre riibe smatraju da je njihova lepota dovoljne za dobar sex.
Ne..ne kapiraju.Naprotiv.Misle da su prosli.I sto je najgore,prolaze...bez zutog,a kamoli crvenog kartona.Dobijaju novu sansu,i opet i opet...I da se razumemo...ista stvar je i sa j.bacicama.

to je to. oni misle da su dobri, a ostaju loshi :neutral:
 
Dakle - LOSH YEBACH

jeste li se susretale s takvima? da li je moguce od losheg yebacha napraviti dobrog, nekako? :D

losh yebach nije mala kita i nema veze sa duzzinom sex.odnosa..losh yebach je samo losh yebach i shto se mene tiche takav ostaje zauvek! :(

da li loshi yebachi uopshte kapiraju da su loshi? :neutral:

srela sam se. blisko.
ne, ne kapiraju. misle da to tako treba. a kad im kazes sta zelis (jer to sto rade je polovicno pa mu objasnis da zelis kompletniju varijantu;)) zacude se. cemu to, jel....
to je plitkoca u seksu. zasu.
 
А јел има жена које не знају шта хоће?Па ако јој предложиш нешто осећаш се ко да си пао са марса, а онда кад се напали а ти си од позади виче удри ме ударааааај ме, а теби није добро тражи да је бијеш по дупету а пре секунд имаш утисак да ће да глуми лутку на надувавање.
 
Dakle - LOSH YEBACH

jeste li se susretale s takvima? da li je moguce od losheg yebacha napraviti dobrog, nekako? :D

losh yebach nije mala kita i nema veze sa duzzinom sex.odnosa..losh yebach je samo losh yebach i shto se mene tiche takav ostaje zauvek! :(

da li loshi yebachi uopshte kapiraju da su loshi? :neutral:

naravno, na svašta se da naleteti.
Možda taj loš može i da se popravi, ali se ja nisam upuštala u to.
A da li shvataju, ne, oni misle da rade naj što se može, kao u ostalom i svi mi:eek:
 

Back
Top