А две смене

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

никола82

Iskusan
Poruka
5.439
Један тип из лјубави и јер јој се свиђа као лик а остали због кеша.
Коме је ту добро, и ко је паметан, ови сто су ретарди и дају пааре овај што је шмекер па је освојио а дели је или она што је трпана по разним основама?:per:
 
Један тип из лјубави и јер јој се свиђа као лик а остали због кеша.
Коме је ту добро, и ко је паметан, ови сто су ретарди и дају пааре овај што је шмекер па је освојио а дели је или она што је трпана по разним основама?:per:

a sta njoj tu fali, zene kao ne vole da budu trpane ? :lol:


ne znas ti nista:manikir:
 
Један тип из лјубави и јер јој се свиђа као лик а остали због кеша.
Коме је ту добро, и ко је паметан, ови сто су ретарди и дају пааре овај што је шмекер па је освојио а дели је или она што је трпана по разним основама?:per:

Svi su za posmatranje, jer tu niko nije normalan. NIje tu nikome dobro i, niko nije pametan, samo što to još ne vide..kada progledaju, biće kasno. Žao mi je takvih ljudi.:mrgreen:
 
pa el bolje da ima dostojanstvo el osmeh na licu :mrgreen::manikir:

Ако је к у р једино што је мами осмех и ако једино може да буде срећна ако се је бе са ким стигне и гази по себи онда таква жена има адекватно име и не заслужује никакав респект сем да јој се набије а после нек се жали на дискриминацију.



 
Један тип из лјубави и јер јој се свиђа као лик а остали због кеша.
Коме је ту добро, и ко је паметан, ови сто су ретарди и дају пааре овај што је шмекер па је освојио а дели је или она што је трпана по разним основама?:per:

Svakome je dobro...Ne bi bili tu da im nije dobro...ne treba ulaziti u dublju analizu likova,svako zivi kako zeli...i je.e se sa kim zeli(ukoliko su zelje realne) :manikir:
 
Svakome je dobro...Ne bi bili tu da im nije dobro...ne treba ulaziti u dublju analizu likova,svako zivi kako zeli...i je.e se sa kim zeli(ukoliko su zelje realne) :manikir:

Знам а дал жена не деградира себе тако?Продаје себе да би трљала клиторис за паре.
Или само ради трљања.И шта ту да поштујеш?Знаш цуро подилазити само страстима није добро, редовно има последице плус је то линија мањег отпора којим иду слабе личности и недоструктуиране.
 
Знам а дал жена не деградира себе тако?Продаје себе да би трљала клиторис за паре.
Или само ради трљања.И шта ту да поштујеш?Знаш цуро подилазити само страстима није добро, редовно има последице плус је то линија мањег отпора којим иду слабе личности и недоструктуиране.

Ja bi baš jednu nedostruktuiranu...mada može i dve :per:
 
Знам а дал жена не деградира себе тако?Продаје себе да би трљала клиторис за паре.
Или само ради трљања.И шта ту да поштујеш?Знаш цуро подилазити само страстима није добро, редовно има последице плус је то линија мањег отпора којим иду слабе личности и недоструктуиране.

Jesam ja napisala da postujem nesto?Samo,ako je njima dobro,i meni je vjeruj...Ona je vjerovatno sponzorusa,oni debili veci od nje,jer su sa njom,a ona ih vrti,ali zasto razmisljati o tome,kad oni ne razmisljaju? :manikir: i,znas,100 ljudi,100 cudi,svi vole razlicite stvari,a,ko u toj prici podilazi samo strastima?
 
Знам а дал жена не деградира себе тако?Продаје себе да би трљала клиторис за паре.
Или само ради трљања.И шта ту да поштујеш?Знаш цуро подилазити само страстима није добро, редовно има последице плус је то линија мањег отпора којим иду слабе личности и недоструктуиране.

Znači, od gore nabrojanih su jedino gori ovi što ih mrze jer ne mogu kao i oni.

Nači, nađi neku da je voliš i ona tebe i vrište ti jaja za sponzore, sponzoruše, kurave, i ostale blejače
 
Jesam ja napisala da postujem nesto?Samo,ako je njima dobro,i meni je vjeruj...Ona je vjerovatno sponzorusa,oni debili veci od nje,jer su sa njom,a ona ih vrti,ali zasto razmisljati o tome,kad oni ne razmisljaju? :manikir: i,znas,100 ljudi,100 cudi,svi vole razlicite stvari,a,ko u toj prici podilazi samo strastima?

:ok:
Нешто паметно да неко напише, оскудица мисли....нејебица па људи много размишљају вагинокитно
 
Ne vidim šmekera u celoj priči?

Ма бре прочитај увод питао сам дал је шмекер јел је бе оно што мораш да возиш џипом и трошиш огромне суме на њу.Значи дал је шмекер или будала што зна да је и други је бу ал са други је издржавају и купују скупе ствари које шмекер или будала како год скида са ње џабе.А ја не мислим ни да је шмекер ни будала већ оба.:per::hahaha::hahaha:
То јест ја сам оба та.
 
Ма бре прочитај увод питао сам дал је шмекер јел је бе оно што мораш да возиш џипом и трошиш огромне суме на њу.Значи дал је шмекер или будала што зна да је и други је бу ал са други је издржавају и купују скупе ствари које шмекер или будала како год скида са ње џабе.А ја не мислим ни да је шмекер ни будала већ оба.:per::hahaha::hahaha:
То јест ја сам оба та.

Brate, pusti to, onaj Van Pantelinjo konačno dao gol. Mada sumnjam da je bio autogol:think:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top