325 din. dnevnica!!!!!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jevdjo

Ističe se
Poruka
2.995
E ovo je demokratija,gazde voze mercedese,a radnicima 325 din. dnevnica tj. plata mesecna za 28 radnih dana ili 280 radnih sati 9100 din.

I sve to u Srcu Sumadije u Arandjelovackom supermarketu.

Ovo je samo za :klap::klap::klap: svaka cast Borise,doveli ste Srbiju do vrhunca bede.
U Kini imaju 130 $ min. platu u Vijetnamu oko 50$ a mi smo kao i uvek zlatna sredina.:worth:
 
Шта да се ради кад већина Срба не може да смисли никакав начин да заради бар пар стотина еура седећи кући и пљуне на председника,премијера и све оне лопове који седе у скупштини...некa раде за коску,ма за било шта.:evil:
 
Poslednja izmena:
E ovo je demokratija,gazde voze mercedese,a radnicima 325 din. dnevnica tj. plata mesecna za 28 radnih dana ili 280 radnih sati 9100 din.

I sve to u Srcu Sumadije u Arandjelovackom supermarketu.

Ovo je samo za :klap::klap::klap: svaka cast Borise,doveli ste Srbiju do vrhunca bede.
U Kini imaju 130 $ min. platu u Vijetnamu oko 50$ a mi smo kao i uvek zlatna sredina.:worth:

A u Kini mesicni racuni za vodu,struju.....i ostale komunalije su ti oko 3-4000 dinara....pricala mi jedna riba sto tamo zivi . Plus kaze hrana i sve ostalo je za DZ...osim benzina to je skupo
 

ЕВО...ЈА САМ ТИ ЛИНК ЗА ВОЈВОДИНУ....
ОДВЕШЋУ ТЕБЕ ИЛИ БИЛО КОГА СА ОВОГ ФОРУМА
ДО РАДНИКА КОЈИ РАДЕ ЗА ТУ ПЛАТУ
У БОГАТОЈ ВОЈВОДИНИ......
СПРЕМАН САМ ПРЕКО ЈЕДНОГ МОДЕРАТОРА ДА ОСТАВИМ СВОЈЕ ЛИЧНЕ ПОДАТКЕ...
;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top