unistavanje sporta

Зато што је то један од најбољих начина промовисања државе па и једног вида патриотизма. А то не сме да се дозволи у ЕУропској Србији.
 
Mislim da se pomaže kolko može...Čaviću je dodeljen stan:rtfm: Isto i Higlovoj:D
Ali i dalje sve to ide na mišiće pa za sve što ostvarimo moramo da budemo zahvalni malo i Nebu a ne samo sposobnostima naših ''sportaša'':cool:
 
Sport unistavaju sami ljudi koji ne zele da se bave istim, oni kojima je lepse da legnu ispred TV-a, DVD-a, laptopa i opuste sve misice nego da izvedu dete u dvoriste, park, ispred zgrade...volim sport jer su me roditelji naucili da ga volim...zato je danas u corsokaku jer su ljudi sami sebi dodelili crveni karton i tehnicku gresku...trenerkice se setkaju po ulici i kaficima dok bi svi radije komentarisali sportiste nego sto bi sebe podigli iz fotelje...steta.
 
Ne dajte sebi suviše važnosti...Ko će bre da ugasi Zvezdu...Partizan...Treba im to...
“Mussolini was aware of the value of sport for political propaganda and nominated ... Subsequent legislation gave the government even more control over what the ... towards the mass media and culture not only in Goebbels' Nazi Germany, ...
http://www.florencenewspaper.it/vediarticolo.asp?id=a7.08.20.15.37
Tebe niĐo kontroliše pre svega onaj iz 'Aga a onda i ovi odavde:lol:
Višestruka kontrola,samo se smenjuju:lol:
 
Sport unistavaju sami ljudi koji ne zele da se bave istim, oni kojima je lepse da legnu ispred TV-a, DVD-a, laptopa i opuste sve misice nego da izvedu dete u dvoriste, park, ispred zgrade...volim sport jer su me roditelji naucili da ga volim...zato je danas u corsokaku jer su ljudi sami sebi dodelili crveni karton i tehnicku gresku...trenerkice se setkaju po ulici i kaficima dok bi svi radije komentarisali sportiste nego sto bi sebe podigli iz fotelje...steta.

Sport je u stvari sustina zivota na neki nacin, borba takmicenje rivalstvo ljubav mrznja, govorim o velikim sportovima na globalnom planu a ne o jutarnjoj gimnastici posto to nema veze sa politikom.Ali ti si u pravu zdrava nacija treba vise da se krece a gledanje sporta uzivo umesto na tv podize ga na visi nivo.
 
Ne dajte sebi suviše važnosti...Ko će bre da ugasi Zvezdu...Partizan...Treba im to...

http://www.florencenewspaper.it/vediarticolo.asp?id=a7.08.20.15.37
Tebe niĐo kontroliše pre svega onaj iz 'Aga a onda i ovi odavde:lol:
Višestruka kontrola,samo se smenjuju:lol:

Koj bre iz haga, nemas ti pojma o meni zato mi je smesan ovaj komentar eto ti taj i haga vodi ga kuci, ja sport i srbiju i srbe volim od kad znam za sebe zato sto je to prirodno a o kontroli pojedinaca i masa kao i o manipulaciji svescu mogu da drzim predavanje.
Zakljucak-znam ja sta volim, zasto volim i zasto ne mogu da prestanem da volim.
 
Tata ti bolestan,radikalko:mrgreen:

prvo ja sam musko drugo nisam radikal a radikalka sigurno nisam.
Ajde objasni mi kako mene sport kontrolise i moje misli ili bilo ko drugi.
Imam Iq veci nego tvoj bar 40%,
I Molim te posto me ne znas upoznaj me preko pisanja ako oces i tako daj misljenje a ne da lupetas pogodjen klipom koji sam stavio koji ti dira u komplekse.
TI SI MENE UVREDIO PRVI.
 

Back
Top