"savrsena druga polovina"

getrich

Početnik
Poruka
28
Jedna devojka mi je jednom ispricala mit o savrsenim polovinama koji ukratko govori o nekakvom mitskom bicu koje je bilo apsolutno savseno. Kako su kojekakve meni nepoznate sile i bica, jer nisam zapamtio bas do detalja pricu, bile navodno ljubomorne na to savrseno bice, rastavili su ga na dve polovine, koje bi trebalo da simbolisu muskarca i zenu i razdvojili ih po razlicitim krajevima sveta. Navodno, po verovanju, svako od nas negde ima svoju savrsenu drugu polovinu koja ga ceka i koja je stvorena bas za nas...

Da li verujete u ovaj mit, da negde postoji vasa savrsena polovina koja ceka samo vas? Ili ste je vec mozda pronasli? :)
 
Jedna devojka mi je jednom ispricala mit o savrsenim polovinama koji ukratko govori o nekakvom mitskom bicu koje je bilo apsolutno savseno. Kako su kojekakve meni nepoznate sile i bica, jer nisam zapamtio bas do detalja pricu, bile navodno ljubomorne na to savrseno bice, rastavili su ga na dve polovine, koje bi trebalo da simbolisu muskarca i zenu i razdvojili ih po razlicitim krajevima sveta. Navodno, po verovanju, svako od nas negde ima svoju savrsenu drugu polovinu koja ga ceka i koja je stvorena bas za nas...

Da li verujete u ovaj mit, da negde postoji vasa savrsena polovina koja ceka samo vas? Ili ste je vec mozda pronasli? :)

nemam pojma al chini mi se da su to priche za sidjelice i starije momke............
 
awwwww.....pa postoooojiiii :)

ja sam nashla svoju savrshenu drugu polovinu....vidi naaaaas :heart:

untitled-1.jpg


ebale vas polovine i cetvrtine :p
 
Jedna devojka mi je jednom ispricala mit o savrsenim polovinama koji ukratko govori o nekakvom mitskom bicu koje je bilo apsolutno savseno. Kako su kojekakve meni nepoznate sile i bica, jer nisam zapamtio bas do detalja pricu, bile navodno ljubomorne na to savrseno bice, rastavili su ga na dve polovine, koje bi trebalo da simbolisu muskarca i zenu i razdvojili ih po razlicitim krajevima sveta. Navodno, po verovanju, svako od nas negde ima svoju savrsenu drugu polovinu koja ga ceka i koja je stvorena bas za nas...

Da li verujete u ovaj mit, da negde postoji vasa savrsena polovina koja ceka samo vas? Ili ste je vec mozda pronasli? :)


Bolje da me neceka dok je ja nadjem....pih.....misiim...ovo ono....mozda sam je i nasao ma ovo moz's pisat do sutra ko jing jang....
 
Pa kad bolje razmislis zivot i jeste JING i JANG -

Dan i noc, dobro i zlo, sreca i nesreca, sve je to zivot, bla bla bla... ali da ne idemo u off :)

Pitanje je da li ti verujes? :))

Mislim da se isti pronalaze ali bas da je negdje nekome sudjeno da bude sa mnom u to bas ne vjerujem...

a shta ako je moja druga polovina pacov? mislim ne mora da bude chovek, i zzivotinje imaju dushu..shta onda, shta?:(

E ondak nemoj nista petljas s njim i javi se meni da te utjesim :rumenko:
 
s ovom pricom
koja je vezana za nekog recimo grckog filozofa ja se izvinjavam sto dajem nepotpune i vrlo moguce sasvim pogresne informacije
al nije jedan od poznatijih je drvio o tome
pre vise od 20 godina
su nas startovali decaci
pa te pogleda
zacakle mu ochi
trepce
i tako
to stvarno zahteva jedno poselo i zasedanje mislim razrada price
 
s ovom pricom
koja je vezana za nekog recimo grckog filozofa ja se izvinjavam sto dajem nepotpune i vrlo moguce sasvim pogresne informacije
al nije jedan od poznatijih je drvio o tome
pre vise od 20 godina
su nas startovali decaci
pa te pogleda
zacakle mu ochi
trepce
i tako
to stvarno zahteva jedno poselo i zasedanje mislim razrada price



Jel to onomad kad su izmislili vutru? xD pupu, samo sportski nacin zivota xD
 
a shta ako je moja druga polovina pacov? mislim ne mora da bude chovek, i zzivotinje imaju dushu..shta onda, shta?:(

Znači da po kineskom horoskopu mora da bude 1982 godište. Uvek gledaj pozitivniju stranu.


People born in the year of the RAT are blessed with great personal charm. The Rat is adaptable, aggressive, and creative. Rat people are hard working, thrifty, and can save a lot of money. They are elegant by nature and strive for the better things in life. Bright and gregarious, rat's intellectual versatility is not always immediately recognized. Rat people make good business people, accountants, and bankers.
Ideal Partner: Dragon and Monkey

Rat Years: 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008
 

Back
Top