Ko je platio put Ivice Dačića u Austriju?

SQUID

Elita
Banovan
Poruka
15.397
Ko je platio put Ivice Dačića u Austriju?

Tragom vesti koju su objavile dnevne novine Alo, da je predsednik FK Partizan, Dragan Đurić platio let za potpredsednika Vlade Srbije i ministra unutrašnjih poslova, Ivicu Dačića, šefa njegovog kabineta Branka Lazarevića i savetnika Ivicu Tončeva, dva telohranitelja i sebe u Austriju, na prijateljsku utakmicu, između Srbije i Novog Zelanda, SPORTAL.RS je pokušao da proveri tačnost. Međutim, dobili smo jedan demanti, dok smo na drugoj "adresi", za informaciju ostali uskraćeni.

- Da, platio sam im put i još sam im dao milion evra za trošak. Molim vas, to su gluposti i ne znam zašto se uopšte poželeli da proveravate takvu informaciju - ironično i pomalo nervozno je rekao predsednik crno-belih, Đurić dok u kompaniji "Prince Aviation" za koju je navedeno da je bila prveoznik nismo mogli da dobijemo nikakve detalje.

- Politika kuće je da nikakve informacije o našoj klijenteli ne dajemo, u želji da zaštitimo njihovu privatnost - rečeno nam je u ovoj aviokompaniji koja se bavi uslugama prevoza avio taksijem.

Slična pitanja poslali smo i Ministarstvu unutrašnjih poslova, a kako nam je rečeno u birou za odnose sa medijima, pitanje će biti prosleđeno dalje. Odgovor MUP-a ćemo objavitii pošto ga budemo dobili.


http://www.sportal.rs/news.php?id=28891
 

Back
Top