Evropska zvezda...

Ono je strasno... kako neko moze da veruje onom Ziki meni nije jasno? Pa jeste li videli sastav te Evropske Zvezde, ono je smesno i zalosno. Jos on prica o tome kako ce osvojiti titulu i proci u Evroligu gde ce "dodati gas". A sinoc izgubise od Buducnosti u ocajnoj utakmici.

Kao Grobar zelim Zvezdasima da promene citavo rukovodstvo (prvo Ziku i Zmaga), da se oporave i naprave solidan tim jer bez njih smo slabiji. Nije to fraza, evo vec ove godine Partizan ima realno mnogo slabiji tim - jer im jaci i ne treba!
 
nislija:
Prilično naivne izjave čelnih ljudi KK Crvena Zvezda. Šta vi mislite o tome???

ja sam se zaista izgubio kad sam pročitao te izjave....
slabiji tim - veće ambicije
malkice nelogično...

ne bih nikog da uvredim, ali... Vitkovac, Bjelica, Dragojlović - glavni igrači? evroliga? titula?
ne kontam....
možda su to neki drugi igrači, a ne oni koje sam ja gledao u sredu...
ostaje nam samo da se nadamo....
ne znam...
možda Zmago zna šta radi....
možda...

PS. I da neko od njih postane kvalitetan igrač - uspeće već nekako da ga oteraju u Partizan...
 
Без обзира што је тренутно најјачи стручњак у земљи, крајње време је да Змаго оде! Једини разлог због кога је у Звезди је лични интерес (власник такмичења). Иако Партизан сматрам југословенским, а не српским клубом и наравно мањим клубом од наше Звезде, морам да приметим да су једино они имали исправан однос према GOODYEAR лиги...одн. кулирали су је максимално док нису преварени! Србија већ сада има 6 изузетно јаких клубова, што се и види у јадранској лиги...зашто је наш интерес да дижемо ниво хрватске или словеначке пропале кошарке???
 

Back
Top