Namerno ili slučajno?

tu tu tu

Buduća legenda
Poruka
45.209
U dodatku "Mundijal" danas je na drugoj strani, grubim uredničkim previdom, objavljena karta Srbije bez teritorije Kosova i Metohije

Uredništvo Pressa izvinjava se čitaocima zbog ove skandalozne greške.


Naglašavamo da se dodatak "Mundijal" ne radi u redakciji Pressa, već ga mi samo uslužno štampamo i insertujemo u naše novine.

Ipak, poštovani čitaoci, osećamo moralnu obavezu da vam se svima izvinimo.


Press je uvek podržavao državnu politiku odbrane Kosova i Metohije i to ćemo nastaviti i ubuduće da radimo.


Uredništvo


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/120278/Press:+Izvinjenje.html
 
U dodatku "Mundijal" danas je na drugoj strani, grubim uredničkim previdom, objavljena karta Srbije bez teritorije Kosova i Metohije

Uredništvo Pressa izvinjava se čitaocima zbog ove skandalozne greške.


Naglašavamo da se dodatak "Mundijal" ne radi u redakciji Pressa, već ga mi samo uslužno štampamo i insertujemo u naše novine.

Ipak, poštovani čitaoci, osećamo moralnu obavezu da vam se svima izvinimo.


Press je uvek podržavao državnu politiku odbrane Kosova i Metohije i to ćemo nastaviti i ubuduće da radimo.


Uredništvo


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/120278/Press:+Izvinjenje.html

koliko ja znam na medijima je da izveštavaju a ne da PODRŽAVAJU ILI PROPAGIRAJU NEKU POLITIKU. To u ovoj zemlji nažalost nije pravilo jer ga je još odavno pogazio B92 a potom svi redom. Ipak nedopustivo je štampanje karte Srbije bez Kosova...ali u zemlji gde mediji PODRŽAVAJU politiku i gde je KREIRAJU umesto da samo nepristrasno izveštavaju sve je MOGUĆE I DOZVOLJENO. .... odgovor na pitranje ne znam ali sam spreman da verujem da je NAMERNO!
 
Вучићевић јесте у јавности један од највећих заговорника одбране Космета али...
у Србији су медији и политичке елите тесно повезани,
поједини медији и стране политичке елите су чврсто повезани...
желим да верујем да је ово случајност,
добро је што су се извинили и оградили се од карте.

Не знам, не бих да грешим душу да ли је реч о намери или ненамерној грешци...
 
Poslednja izmena:

Back
Top