Ko nije u mladosti, taj ce u starosti

Pitace starost gdje je bila mladost.

Sa ljubavlju je kao i sa carobnim eliksirom Gala - neki upadnu u kotao jos dok su mali, i vise im nikad ne zatreba.

Moze i ne mora da bude tako. Eto, moj decko je bio u vezi samo sa njegovom bivsom zenom, a sada je sa mnom. Njoj je bio veran, meni je veran, cak i apstinira sa mnom, dok se ne vencamo. Mada mu mnogi zavide, zato sto je sa mnom.
 
Najseksualniji su oni najnezadovoljniji sobom. Sta ima tu nejasno? Pitace nezadovoljstvo gdje je bilo zadovoljstvo iz mladosti.

Sto si zadovoljniji bio u mladosti, to ces vise nesrece moci podnijeti u starosti. Mada, niko nije svemoguc, i svakome se moze desiti da i u starosti "poklekne", ali to je opet dosta rjedje kod onih koji imaju "backup".
 
Isto tako možeš da kažeš da će oni što nisu imali u mladosti (šta god) lakše da podnesu nemanje u starosti, jer su navikli.

Mislim da je sve to individualno, pričali o ljubavi, seksu, ili bilo čemu drugom.

ona prva recenica je po mom misljenju skroz netacna, zato sto neko ko nije imao u mladosti jednog dana se seti i pozeli da nadoknadi to sto nije radio u mladosti
 
ona prva recenica je po mom misljenju skroz netacna, zato sto neko ko nije imao u mladosti jednog dana se seti i pozeli da nadoknadi to sto nije radio u mladosti

Tvoje mišljenje. Ako nisam imao poršea u mladosti ne može da mi nedostaje ni u starosti. Mnogo je gore imati, pa nemati (jevreji, da, da).

Ali kao što sam rekao, svako je individua za sebe, i ne možeš generalizovati sve ljude kroz tvoje oči.
 

Back
Top