Koliko tema pratite?

Ja ne znam ni koliko ih pratim.. mnogo...svuda... na tinejdžerima najviše, zatim nekoliko

na muzici, nekoliko na televiziji, a dosta njih i na igrarijama...:mrgreen:

do sada mi nije dosadio... kad god izađem na net, prvo dođem 'vamo...:lol:
 
pratim negde oko 120 komada
cinjenica je da ovaj forum umire u zadnje vreme
razlog za to je sto je krstarica podeljena na frakcije i onda mi koji smo recimo na teen ili opsirnije zivot temama redje ili nikada ne idemo na udaljene krajeve foruma,npr ja na hobije i na nauke do sada nikada nisam otisao,zato sto me to ne interesuje ni malo
tako da smo tu samo mi locals,a cinjenica je da je ovo samo vrh brega i da je forum poceo da smara iz 101. razloga,ali aj nema veze,
necu da se zalim,on mi ovih dana spasava zivot,kada ostajem kuci da ucim i naravno ne radim malopre pomenuto:mrgreen:
ne znam koliko cu cesto navracati kad pocne leto,ali sigurno necu napusti forum,osim ako me neko ne banuje

:hahaha:

e, ladno sam napisala KOLOKO :eek:
:hahaha:
ja sam mislio da si to namerno uradila,kao iz fazona
 
pratim negde oko 120 komada
cinjenica je da ovaj forum umire u zadnje vreme
razlog za to je sto je krstarica podeljena na frakcije i onda mi koji smo recimo na teen ili opsirnije zivot temama redje ili nikada ne idemo na udaljene krajeve foruma,npr ja na hobije i na nauke do sada nikada nisam otisao,zato sto me to ne interesuje ni malo
tako da smo tu samo mi locals,a cinjenica je da je ovo samo vrh brega i da je forum poceo da smara iz 101. razloga,ali aj nema veze,
necu da se zalim,on mi ovih dana spasava zivot,kada ostajem kuci da ucim i naravno ne radim malopre pomenuto:mrgreen:
ne znam koliko cu cesto navracati kad pocne leto,ali sigurno necu napusti forum,osim ako me neko ne banuje


ja sam mislio da si to namerno uradila,kao iz fazona

cuti....xD
neka, neka...namerno sam xD
 

Back
Top