TADIĆU URUČENA ZLATNA MEDALJA

meda_01

Primećen član
Banovan
Poruka
935
Kada su davali zapadnjaci nagrade, neki si kritikovali Tadica zbog nagrade. Da li im je ovo po volji ne znam. U svakom slucaju jos jedan dokaz da je predsednik na pravom putu i da treba istrajati na tom putu, bez obzira na pojedine kritike forumasa.

PARLAMENT GRČKE: TADIĆU URUČENA ZLATNA MEDALJA

Sreda, 2. Jun, 2010.| (2) Send to friend Print
4934.jpg

ATINA - Predsedniku Srbije Borisu Tadiću uručena je juče u Atini zlatna medalja grčkog parlamenta za doprinos snaženju i produbljivanju prijateljskih odnosa dveju država.

Predsednik grčkog parlamenta Filipos Pecalnikos je, uručujući medalju predsedniku Srbije, istakao da će i zakonodavna tela dve države nastaviti da produbljuju odnose na dobrobit srpskog i grčkog naroda.

Uručenju medalje, inače najvišeg priznanja koje Parlament Grčke dodeljuje stranim državnicima, prisustvovali su i članovi parlamentarne grupe grčko-srpskog prijateljstva.

http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/parlament-grcke-tadicu-urucena-zlatna-medalja-36320.php
 
Kada su davali zapadnjaci nagrade, neki si kritikovali Tadica zbog nagrade. Da li im je ovo po volji ne znam. U svakom slucaju jos jedan dokaz da je predsednik na pravom putu i da treba istrajati na tom putu, bez obzira na pojedine kritike forumasa.



http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/parlament-grcke-tadicu-urucena-zlatna-medalja-36320.php

znaci srbija ide u dobrom pravcu sobzirom da je tadic dobio od grka zlatnu medalju? :hahaha:

Pa mora zesce da budes intelektualno osakacen da mozes da izjavis ovakvu glupost kao ova meda_01
 
znaci srbija ide u dobrom pravcu sobzirom da je tadic dobio od grka zlatnu medalju? :hahaha:

Pa mora zesce da budes intelektualno osakacen da mozes da izjavis ovakvu glupost kao ova meda_01

Ako je tebi dobijanje bilo kakve medalje sramota za predsednika Tadica, verovatno se dicis titulom balkanskog kasapina za pokojnog Milosevica. Nema logike da budes protiv obojice. Mislim da Srbiji odlicno ide kakvih sve dusebriznika ima.
 
Ako je tebi dobijanje bilo kakve medalje sramota za predsednika Tadica, verovatno se dicis titulom balkanskog kasapina za pokojnog Milosevica. Nema logike da budes protiv obojice. Mislim da Srbiji odlicno ide kakvih sve dusebriznika ima.

Mene me zanima zašto Slobodan Milošević, NEDOKAZANI zločinac, nije sahranjen u Aleji DS-ovaca? On je započeo privatizaciju koju ste oberučke prihvatili...

Sloba nam nije valjao jer je silom hteo da nas ubedi da nam je lepo, doduše pod sankcijama.
Ubedite vi nas sada, kada nema sankcija, zašto treba da nam bude lepo?
 
Ako je tebi dobijanje bilo kakve medalje sramota za predsednika Tadica, verovatno se dicis titulom balkanskog kasapina za pokojnog Milosevica. Nema logike da budes protiv obojice. Mislim da Srbiji odlicno ide kakvih sve dusebriznika ima.

A gde pise da moras da budes za jednog od njih.Milosevic je bio faktor mira i stabilnosti a Dinkic najbolji ministar ekonomije na svetu:eek::eek::eek:
Jel si naivan?Oces da igramo poker da zaradim nesto?
 

Back
Top