Izduvni ventil

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Moje misljenje je da su burdelji jako korisni za brak i stanje u drustvu.

Kada u srednjim godinama seks u braku postne dosadan, da ne bi doslo do ponovnih zaljubljivanja i pucanja braka, idealan izduvni ventil je - javna kuca...

Muskarci odu u javnu kucu, zadovolje svoje seksualne potrebe za relativno malo para, vrate se zadovoljni kuci, a zene su oslobodjene mucnog rada u krevetu nakon teskog dana provedenog na poslu i kucnih zanimacija.

Ukoliko umesto burdelja, muz se odluci za ljubavnicu - to mnogo vise kosta, sire se razne glasine, ljubavnica zove kuci na mobilni, svi sapucu i ismejavaju se, zale zenu, nastaje jedna vrsta pakla...

U burdelju je stvar cista: novac - roba i dalje vise nema nikakvih obaveza.

I mladima su burdelji veoma korisni: dokazano je da svuida gde ima mnogo burdelja, agresivnost i huliganstvo drasticno opada.

Uz to, mogo je manje polnih bolesti jer su sluzbenice u burdeljima pod striktnom lekarskom kontrolom, dok zene po ulici nisu.
 
Zene imaju izlaz.

Njima je lako da nadju muskarca "za jedan put".

Muskarcima to nije tako lako, sem ako ne plate to malo zadovoljstvo.


Daj Blajbi, pa i zenama je lakse da plate...sto bi se mucile da traze...

Pa jos im postroje piletinu, da biraju....:zper:
.......i vuk sit...ovce na broju

Ubaci i to u tvoj predlog o poboljsanju stanja u drustvu:lol:
 
Pa znas sta , ako si sebi tako davao oduska to je tvoja stvar, ne mora da znaci da sada svi jure po te bordelje ili uveliko jure za tudjim suknjama, mislim tema ti je bezveze, bez uvrede, a jos pri tom je u Dom i porodici.

I sta je poenta teme, ajd` te svi u bordeljima jer ce opasti agresivnost i huliganstvo ...:dontunderstand:
 
Pošto je onaj koji je postavio temu sveee znaaaaaa, može li da nam odgovori da li na tom njegovom zapadu ima muških bordelja (muškarci zaposleni), kakve su cene, ako ima i tako to, i da li će to doći i kod nas?
 
Pa znas sta , ako si sebi tako davao oduska to je tvoja stvar, ne mora da znaci da sada svi jure po te bordelje ili uveliko jure za tudjim suknjama, mislim tema ti je bezveze, bez uvrede, a jos pri tom je u Dom i porodici.

I sta je poenta teme, ajd` te svi u bordeljima jer ce opasti agresivnost i huliganstvo ...:dontunderstand:

Pa tema je na ovom podforumu zato sto su burdelji na neki nacin CUVARI BRAKOVA, pa ma kako to nekom (takozvanom moralisti) ruzno zvucalo.

Postoje mnoge stvari u zivotu, narocito kada se oko seksa radi, koje ne zelimo da priznamo, a ipak se svaki dan o njih spoticemo....

Postoji jedna stara (albanska) izreka koja glasi: "Da li zelite da pricamo onako kako jeste, ili onako kako bi ZELELI da jeste?"

Mi ovde u 90% slucajeva pricamo kako bi VOLELI da jeste, a ne kako ZAISTA jeste.
 
Pošto je onaj koji je postavio temu sveee znaaaaaa, može li da nam odgovori da li na tom njegovom zapadu ima muških bordelja (muškarci zaposleni), kakve su cene, ako ima i tako to, i da li će to doći i kod nas?

Nema bas burdelja u klasicnom smislu reci (ili ja za njih ne znam), ali ima muskih prostitutki i stripera.

Svaki dan ima bezbroj oglasa u novinama koji pocinju sa: "Muskarac u najboljim godinama, snazan, dobro dotiran nudi usluge iskljucivo zenama......"

Cene su razlicite i krecu se od 20$ pa do 1000$.

Na zapadu sve zavisi od kvaliteta (i kvantiteta).

Striperi se iznajmljuju uglavnom kada zene same nesto proslavljaju...Onda se oni preoblace najcesce u Supermana ili Zoroa, pa izvode krivine, svlace se , igraju, a pripite zene pomahnitaju pa im stavljaju pare u mini gace....

Tako je to na trulom i dekadentnom Zapadu...
 
Postoji tako mnogo boljih i kreativnih nacina da se covek "izduva". Ako bas moras da se seksualno izduvavas, zasto ne masturbiras, zasto moras da placas nekoj zeni da rasiri noge. Uf, kako je to uzasno i nemastovito. Svakog dana prolazim pored kvarta sa prostitutkama i ne, one nisu fin svet i ne mogu da zamislim da kontakt sa njima moze bilo sta pozitivno da donese pojedincu.
 
Moje misljenje je da su burdelji jako korisni za brak i stanje u drustvu.

Kada u srednjim godinama seks u braku postne dosadan, da ne bi doslo do ponovnih zaljubljivanja i pucanja braka, idealan izduvni ventil je - javna kuca...

Muskarci odu u javnu kucu, zadovolje svoje seksualne potrebe za relativno malo para, vrate se zadovoljni kuci, a zene su oslobodjene mucnog rada u krevetu nakon teskog dana provedenog na poslu i kucnih zanimacija.

Ukoliko umesto burdelja, muz se odluci za ljubavnicu - to mnogo vise kosta, sire se razne glasine, ljubavnica zove kuci na mobilni, svi sapucu i ismejavaju se, zale zenu, nastaje jedna vrsta pakla...

U burdelju je stvar cista: novac - roba i dalje vise nema nikakvih obaveza.

I mladima su burdelji veoma korisni: dokazano je da svuida gde ima mnogo burdelja, agresivnost i huliganstvo drasticno opada.

Uz to, mogo je manje polnih bolesti jer su sluzbenice u burdeljima pod striktnom lekarskom kontrolom, dok zene po ulici nisu.[/QUOTE Smatram da si upravu, samo ako su oba supruznika spremna prihvatiti da im na takav nacin brak funkcionise,i jos nesto da za oboje vaze ista pravila. I naravno ako se to prihvati bez ikakvih predrasuda tabua i sl.Znaci bez prebacivanja. Ta vanbracna iskustva mogu da vam i pojacaju zelju jedno za drugim i da vam poboljsaju seks sa supruznikom, ako otvoreno pricate o iskustvima tamo sa strane. A to sve pod uslovom da medju samim supruznicima postoji ljubav, koja nije istog zara kao kada su bili mladi ali je sigurno zrelija i mozda cak i lepsa. :):):) :zag:
 
pa tako....Zene u srednjim godinama najvise varaju muzeve.
Da da da,varaju,zato što nisu zadovoljene od strane svojih muževa.:zper:Žene u srednjim godinama su najvatrenije:zper:Toliko se pisalo o tome a "oni" se prave "toše":zper:Posle smišljaju priče"burdelj spašava brak":think:Toliki su tikvani da ne mogu da shvate da ono što rade sa drugom ženom mogu i sa svojom.:zag::cmok::cmok2:Ja mislim da muški samo hoće da probaju drugo "meso".Moj predlog je uz najmanje rizika i malo troškova "gumena lutka":malav:
 
Nema bas burdelja u klasicnom smislu reci (ili ja za njih ne znam), ali ima muskih prostitutki i stripera.

Svaki dan ima bezbroj oglasa u novinama koji pocinju sa: "Muskarac u najboljim godinama, snazan, dobro dotiran nudi usluge iskljucivo zenama......"

Cene su razlicite i krecu se od 20$ pa do 1000$.

Na zapadu sve zavisi od kvaliteta (i kvantiteta).

Striperi se iznajmljuju uglavnom kada zene same nesto proslavljaju...Onda se oni preoblace najcesce u Supermana ili Zoroa, pa izvode krivine, svlace se , igraju, a pripite zene pomahnitaju pa im stavljaju pare u mini gace....

Tako je to na trulom i dekadentnom Zapadu...

Daleko bilo da mislim da je Blajb...derpe, samo pitam. ;)
 

Back
Top