Sta kad pukne EU

никола82

Iskusan
Poruka
5.439
.Ti si gradjanin al nemas pravo da trazis madjarski interes jer se ne spominjes u ustavu u tom smislu da tebi pripada zemlja kao narodu vec samo kao gradjaninu a imas pravo da trazis srpski interes a prava MORA daimas ISTA ko svi.Da uzmemo zemlju srbima pa da bude sutra cija, EVROPSKA. NA CELU SA KOME NEMCIMA brate moj nemoj da si naivan neke stvari se ne menjaju. imas srbe svuda .Srpsku kulturu,srpsku kuhnju srpsku tradiciju gde god da odes.Svi ce da neguju svoju kulturu samo mi ne :eek:Nemci isto imaju sto i mi u Americi i isto im dolaze Nemci da sviraju i pevaju da piju bavarsko pivo.ako se odreknemo Srpstva kojom zatavom da masemo.nemackom:eek:Sta kad pukne utopija zbvana EU, gde cemo onda?Kako ljudi ne mogu da shvte da NARODI POSTOJE SA DUHOVNIM I PRAKTICNIM RAZLOGOM.
 
.Ti si gradjanin al nemas pravo da trazis madjarski interes jer se ne spominjes u ustavu u tom smislu da tebi pripada zemlja kao narodu vec samo kao gradjaninu a imas pravo da trazis srpski interes a prava MORA daimas ISTA ko svi.Da uzmemo zemlju srbima pa da bude sutra cija, EVROPSKA. NA CELU SA KOME NEMCIMA brate moj nemoj da si naivan neke stvari se ne menjaju. imas srbe svuda .Srpsku kulturu,srpsku kuhnju srpsku tradiciju gde god da odes.Svi ce da neguju svoju kulturu samo mi ne :eek:Nemci isto imaju sto i mi u Americi i isto im dolaze Nemci da sviraju i pevaju da piju bavarsko pivo.ako se odreknemo Srpstva kojom zatavom da masemo.nemackom:eek:Sta kad pukne utopija zbvana EU, gde cemo onda?Kako ljudi ne mogu da shvte da NARODI POSTOJE SA DUHOVNIM I PRAKTICNIM RAZLOGOM.

Ovo je tema, ubacite malo u kontekst ako ocete.
 
mislim da ce nacionalne drzave jacati u buducnosti, a evropski koncept vec sada krahira. srpska nacija pod uticajem Tadiceve rasrbljene i korumpirane kamarile ici ce ka degradaciji, dok narod ne smeni te stetocine kojima je bitniji ZAPADNI BALKAN od savezne drzave Srbije i Srpske, i nacionalne homogenizacije
 
ok:mrgreen:

samo jedan prijateljski savet-NEMOJTE SA RUSIMA

Bugarska bila je 50 godina sa njima u komunizam pa bas usrecili smo se


Prevrtljivi ste.

Sa vama neće niko jer ste nepouzdani, labilni, skloni naglim promenama mišljenja i nije ni čudo što niko nema poverenja u vas.

Zato se nemojte čuditi što vas svi drže na kratkom povocu. Eto, sada i EU i Amerika.

Istorija bi trebala da vam kaže da je jedino pravo rešenje da se držite Srbije ali iz nekog razloga koji je samo vama poznat uvek ste hteli protiv nasi i zato ste uvek na kraju bili u blatu.
 
ok:mrgreen:

samo jedan prijateljski savet-NEMOJTE SA RUSIMA

Bugarska bila je 50 godina sa njima u komunizam pa bas usrecili smo se

Али сте имали поврћа за вас,Русе и Европу,а сад посрнулу пољопривреду,као код
нас,незапосленост,као и ми и ДУГОВА до гуше,а и више!?
 

Back
Top