Radašin: Kresnuo sam crnku iz VB!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tu tu tu

Buduća legenda
Poruka
45.209
Novi skandal :hahaha:

Radiša uzburkao javnost pričama o seksu sa cimerkom
Radašin: Kresnuo sam crnku iz VB!
Četvrtak - 03.06.2010
Bivši učesnik „Velikog brata“ Radiša Miljković je u emisiji „Trenutak istine“ priznao da je imao seksualni odnos sa jednom bivšom cimerkom. Pošto se po medijima već spekulisalo da je reč o Jovani Pavlović, najpre smo ga upitali da li je to istina.

- Nikad nisam izjavio da sam bio sa Jovanom. Mogu samo da vam kažem da nisam kresnuo
plavušu, već crnku. Detalje stvarno ne smem da vam otkrivam jer se plašim da me ne tuži. Ipak smo ja i ta devojka sa kojom sam bio intiman posle „Velikog brata“ nekoliko puta sa ostatkom ekipe bili zajedno po hotelima kad smo gostovali po Srbiji, pa se plašim bilo šta da vam kažem da se ne otkrije o kome je reč. Rekao bih vam, ali stvarno ne smem - rekao nam je Radiša kad smo ga pozvali.
Sistemom eliminacije sumnja je pala na dve učesnice „Velikog brata“, koje odgovaraju opisu, a to su Seksi Sandra i Tanja Jovančević, koje smo i pozvali za komentar.

Sandra Valterović je bila iznenađena pitanjem, ali se potom i nasmejala.
- Toliko mi je to smešno da stvarno nemam komentar - rekla nam je Sandra, dok je Tanja, druga „osumnjičena“, osula paljbu.
- Majmunčina jedna! Volela bi da kaže da sam to ja, taman da se sretnemo na sudu. Sigurno skreće temu ka meni jer smo se pokačili po izlasku iz kuće. Pre bih se ubila nego bila sa njim. Iskreno, pre bih bila sa Dragicom nego sa njim! Ne daj bože da izgovori moje ime... Kretenčina! - rekla nam je ogorčena Tanja.


Indijana i Kiki: Ne znamo o kome se radi

Za slučaj da je Radašin pogrešno brinete svrstao u crnke, pozvali smo i Indijanu i Kristinu, koje su takođe demantovale da su imale išta sa Radišom.
- Nemam pojma o čemu se radi. Mama mi je teško bolesna, tako da nisam nigde išla sa ekipom, a samim tim nije ni bilo prilike da se sretnem sa njim - rekla je kroz smeh Indijana.
- Čula sam za to, rekli su mi da je izjavio da ne sme o tome da priča jer je navodno dečko te devojke jako moćan. Stvarno ne znam ko je, jedino znam da nisam ja - rekla nam je Kristina Raleva.
http://www.alo.rs/ljudi/27805/Radasin_Kresnuo_sam_crnku_iz_VB
 
1134-radasin-veliki-brat-2009.jpg
 
Svaka mu dala. :rotf: Setio sam se lika, taj ima onu jadnu ženu, koja je maltene k'o robinja, "kako Radašin kaže" fazon, hvalio se u novinama kako može da radi šta god hoće, nju ne ferma, kao da je ni nema, kao da nije u braku. Tu je bar seljak ispao fensi, "oženjen sam, kao momak živim" fora...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top