VREMEPLOV

emy_331

Zainteresovan član
Poruka
247
Da je moguce da putujete kroz vreme i da je moguce da se vratite u neko proslo vreme da ispravite neke greske,koje bi ste greske ispravili,tj.sta biste promenili??
Ja da mogu mozda bi se vretila u period pre 2-3 godine i razmisljala na malo drugaciji nacin,tako da bih neke stvari uradila skroz drugacije.
I da je uospte moguce otici u proslost u koje bi ste vreme odleprsali??
 
ZA PROSLOST NE ZNAM...ALI
u politici je u junu izasao clanak o NAUCNICIMA
IZ BRITANIJE KOJI SU USPELI DA POSALJU JEDNU MALU CESTICU U MILIONITI DEO SEKUNDE,NARAVNO U BUDUCNOST!!!....znam da to zvuci malo,ali ipak su dokazali!!!!!!!!!!!nestane,a onda se stvori...dddddaaaaj boze da to razviju... :oops:
 
Kao prvo moram da skrenem paznju na sam naslov ovog Topica: VREMENPLOV(mislim da se to pise VREMEPLOV bez onog extra N ali nema veze pravicu se kao da nista nisam video jer sam cu sad da se vratim u proslost i kazem emy da napise tacno topic da ja ne bih sad morao ovo pisati...sto znaci da bih se vracao u proslost i ispravljao neke stvari,npr. ako je moguce ici u proslost ja ne verujem u ono da ako nagazis jedan list i cela buducnost ce se obrnuti na glavacke.
E sad nesto sa naucne strane.U proslost je moguce putovati i kao sto rece joogood to je naucno dokazano,ali sad dolazi jedan problem.KAko se vratiti u buducnost za koju se jos ne zna.Jer ne znas sta ce se sutra desiti akamoli za nekoliko godina.Tako je isto kad se vratis u proslost i kad oces opet nazad u buducnost koja jos nije stvorena...
Think about it...!!! :wink:
 
Postoji vise teorija o vremeplovu.
Naprimer, ako se vratis u proslost automatski svaki tvoj korak moze da promeni tvoju sadasnjost tj. buducnost. Takodje postoji teorija kad odes u proslost, nesmes sebe da vidis jer ce se univerzum srusiti jedno o drugo (Back To The Future Trilogija).
A ako mozes sebe da vidis sebe u proslosti ili buducnosti onda nemozes da se rukujes jer je cinjenica da nemogu dva ista tela ili dve potpuno iste materije u jednom mestu (Time Cop).
.......
Sta sam ja sad napisao?
 
emy_331:
Da je moguce da putujete kroz vreme i da je moguce da se vratite u neko proslo vreme da ispravite neke greske,koje bi ste greske ispravili,tj.sta biste promenili??
Ja da mogu mozda bi se vretila u period pre 2-3 godine i razmisljala na malo drugaciji nacin,tako da bih neke stvari uradila skroz drugacije.
I da je uospte moguce otici u proslost u koje bi ste vreme odleprsali??

Definitivno bih se vratio i ispravio neke stvari!!!!!
Prva stvar koju bih ispravio!
Vratio bih se tacno u ovo vreme prosle godine, znaci period-kraj septembra, pocetak-oktobra i ispravio sve svoje greske dok sam bio u vezi sa jednom prelepom devojkom, koju i dan danas volim!!!(mozda je 'volim' malo prejak rec, ali ne znam koju drugu da upotrebim}
Vratio bih se dalje u 6.-ti razred i nikad ne bih predlozio svojim drugovima da 'iz zezanja' zapalimo po jednu!!!!! :evil: :evil: :evil:
Vratio bih se u 7 mi razred i nikad ne bih predlozio da kupimo po jednu flasu likera da proslavimo zavrsatak skolske godine!!!
Dalje, nikad ne bih prestao da treniram...
Vratio bih se u 5.04.1991 i rekao ocu da ode kod drugog lekara!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vratio bih se u 70-e i rekao prokletim politicarima: "DA ZABIJU SVOJE PROKLETE FABRIKE U DUPE!!!!!!" :evil: :evil: :evil:
And so on, and so on... :roll:
 
ja bih isto promijenila mnoge stvari,bar sam ih danas nabrajala...
vratila bih se u 24.6.04. i tada se ne bi desila jedna stvar koja mi je promijenila zivot.
zatim bih se vratila na ekskurziju i hmmm :oops: :lol: :wink: bilo bi suuuper,ponovo.
a inace u daleku proslost u vrijeme baroka i renesanse,da budem dvorska dama i da idem po balovima.........
a u blisku proslost,vrartila bih se u godine za titovo vrijem da vidim sta je to bilo savrseno sto stariji govore i da vidim kako se zivjelo....... cccc :lol: :wink:
 
Vratila bih se u juce i napisala domaci iz latinskog. Ili u danas, 8:45, mali odmor, i isti domaci prepisala. Tako ne bih dobila ovog keca sto sad krasi moju rubriku. :(
Bas sam ljuta. Jednom godisnje ne uradim domaci, i sto je jos bolesnije, ne prepisem ga... i eto ti ga na. Mislim, imacu ja 5, nema problema s latinskim, ali ipak... kec je kec... :(
Inace, ja se u zivotu ni zbog cega ne kajem... tako da nema stvari za koje zelim da sam ih drugacije uradila... ili bar ne mogu sad da ih se setim... :roll:
 
Prvo bih se vratio u period posle II sv. rata, kokno Titu, pa skokno do 80-ih i pokazao mu kako bi izgledala Yuga bez njega, onda isto to sa Milosevicem.
A sto se moje proslosti tice, well vartio bih onaj raspust sto je trajao od 24.03.1999. do 01.09.1999. godine, e to je bio zivot.
Za ostalo se ne secam da sam nesto vazno propustio.
 
Кулиража:
Prvo bih se vratio u period posle II sv. rata, kokno Titu, pa skokno do 80-ih i pokazao mu kako bi izgledala Yuga bez njega, onda isto to sa Milosevicem.
A sto se moje proslosti tice, well vartio bih onaj raspust sto je trajao od 24.03.1999. do 01.09.1999. godine, e to je bio zivot.
Za ostalo se ne secam da sam nesto vazno propustio.
Dobro Milosevica,ali zasto naseg dragog TITU???Zasto,zastooo????!!!
 
emy_331:
Da je moguce da putujete kroz vreme i da je moguce da se vratite u neko proslo vreme da ispravite neke greske,koje bi ste greske ispravili,tj.sta biste promenili??
Ja da mogu mozda bi se vretila u period pre 2-3 godine i razmisljala na malo drugaciji nacin,tako da bih neke stvari uradila skroz drugacije.
I da je uospte moguce otici u proslost u koje bi ste vreme odleprsali??

zao mi je, ali ne verujem da ce se ikad igde napraviti vremeplov...vreme kao dimenzija je nesto jako tesko shvatljivo...pokusajte SAMO MALO da razmislite o tome, da zagrebete ispod povrsine i ukapiracete da ne mozete da ukapirate...prevo, putovanje u buducnost...putovati u buducnost, znaci da je ona vec odredjena-a zar vam to ne zvuci malo mracno? iili putovati u proslost-znaci vratiti se u dogadjaje koji su vec BILI, koji su zavrseni i koji imaju svoje posledice...da li ih mozemo menjati-ako mozemo, ko cemo biti u sadasnjosti? a ako ne mozemo, da li smo mi tamo materijalni ili sta smo? i da li mi postojimo u toj proslosti(mozemo li sresti same sebe)ili ne?
MISLITE O TOME :wink:
 
Ernesto_Che:
emy_331:
Da je moguce da putujete kroz vreme i da je moguce da se vratite u neko proslo vreme da ispravite neke greske,koje bi ste greske ispravili,tj.sta biste promenili??
Ja da mogu mozda bi se vretila u period pre 2-3 godine i razmisljala na malo drugaciji nacin,tako da bih neke stvari uradila skroz drugacije.
I da je uospte moguce otici u proslost u koje bi ste vreme odleprsali??

zao mi je, ali ne verujem da ce se ikad igde napraviti vremeplov...vreme kao dimenzija je nesto jako tesko shvatljivo...pokusajte SAMO MALO da razmislite o tome, da zagrebete ispod povrsine i ukapiracete da ne mozete da ukapirate...prevo, putovanje u buducnost...putovati u buducnost, znaci da je ona vec odredjena-a zar vam to ne zvuci malo mracno? iili putovati u proslost-znaci vratiti se u dogadjaje koji su vec BILI, koji su zavrseni i koji imaju svoje posledice...da li ih mozemo menjati-ako mozemo, ko cemo biti u sadasnjosti? a ako ne mozemo, da li smo mi tamo materijalni ili sta smo? i da li mi postojimo u toj proslosti(mozemo li sresti same sebe)ili ne?
MISLITE O TOME :wink:
Pazi ti ovu filozofkinju!!!!! :shock: :shock: :shock:
Aaaaa Ernesto trebalo bi da budes fizicar(ka)!!!
Salim se malo...Dopalo mi se to sto si rekla, mada si mozda malo preozbiljno shvatila!!!
 
Master_Chief:
Kao prvo moram da skrenem paznju na sam naslov ovog Topica: VREMENPLOV(mislim da se to pise VREMEPLOV bez onog extra N ali nema veze pravicu se kao da nista nisam video jer sam cu sad da se vratim u proslost i kazem emy da napise tacno topic da ja ne bih sad morao ovo pisati...sto znaci da bih se vracao u proslost i ispravljao neke stvari,npr. ako je moguce ici u proslost ja ne verujem u ono da ako nagazis jedan list i cela buducnost ce se obrnuti na glavacke.
E sad nesto sa naucne strane.U proslost je moguce putovati i kao sto rece joogood to je naucno dokazano,ali sad dolazi jedan problem.KAko se vratiti u buducnost za koju se jos ne zna.Jer ne znas sta ce se sutra desiti akamoli za nekoliko godina.Tako je isto kad se vratis u proslost i kad oces opet nazad u buducnost koja jos nije stvorena...
Think about it...!!! :wink:

Наслов стварно боде очи :lol: :lol: :lol: :lol:
Исправила сам га...
 
Bliznakinja:
Master_Chief:
Kao prvo moram da skrenem paznju na sam naslov ovog Topica: VREMENPLOV(mislim da se to pise VREMEPLOV bez onog extra N ali nema veze pravicu se kao da nista nisam video jer sam cu sad da se vratim u proslost i kazem emy da napise tacno topic da ja ne bih sad morao ovo pisati...sto znaci da bih se vracao u proslost i ispravljao neke stvari,npr. ako je moguce ici u proslost ja ne verujem u ono da ako nagazis jedan list i cela buducnost ce se obrnuti na glavacke.
E sad nesto sa naucne strane.U proslost je moguce putovati i kao sto rece joogood to je naucno dokazano,ali sad dolazi jedan problem.KAko se vratiti u buducnost za koju se jos ne zna.Jer ne znas sta ce se sutra desiti akamoli za nekoliko godina.Tako je isto kad se vratis u proslost i kad oces opet nazad u buducnost koja jos nije stvorena...
Think about it...!!! :wink:

Наслов стварно боде очи :lol: :lol: :lol: :lol:
Исправила сам га...
Svaka cast BliZ!!
 
Master_Chief:
Bliznakinja:
Master_Chief:
Kao prvo moram da skrenem paznju na sam naslov ovog Topica: VREMENPLOV(mislim da se to pise VREMEPLOV bez onog extra N ali nema veze pravicu se kao da nista nisam video jer sam cu sad da se vratim u proslost i kazem emy da napise tacno topic da ja ne bih sad morao ovo pisati...sto znaci da bih se vracao u proslost i ispravljao neke stvari,npr. ako je moguce ici u proslost ja ne verujem u ono da ako nagazis jedan list i cela buducnost ce se obrnuti na glavacke.
E sad nesto sa naucne strane.U proslost je moguce putovati i kao sto rece joogood to je naucno dokazano,ali sad dolazi jedan problem.KAko se vratiti u buducnost za koju se jos ne zna.Jer ne znas sta ce se sutra desiti akamoli za nekoliko godina.Tako je isto kad se vratis u proslost i kad oces opet nazad u buducnost koja jos nije stvorena...
Think about it...!!! :wink:

Наслов стварно боде очи :lol: :lol: :lol: :lol:
Исправила сам га...
Svaka cast BliZ!!
Хвала,хвала :D
 
Ernesto_Che:
zao mi je, ali ne verujem da ce se ikad igde napraviti vremeplov...vreme kao dimenzija je nesto jako tesko shvatljivo...pokusajte SAMO MALO da razmislite o tome, da zagrebete ispod povrsine i ukapiracete da ne mozete da ukapirate...prevo, putovanje u buducnost...putovati u buducnost, znaci da je ona vec odredjena-a zar vam to ne zvuci malo mracno? iili putovati u proslost-znaci vratiti se u dogadjaje koji su vec BILI, koji su zavrseni i koji imaju svoje posledice...da li ih mozemo menjati-ako mozemo, ko cemo biti u sadasnjosti? a ako ne mozemo, da li smo mi tamo materijalni ili sta smo? i da li mi postojimo u toj proslosti(mozemo li sresti same sebe)ili ne?
MISLITE O TOME :wink:
Vidis ja se nadam da smo svi mi koji smo postovali ovde svesni toga.
Ali zasto nekad ne pustiti masti na volju?
 
Кулиража:
Ernesto_Che:
zao mi je, ali ne verujem da ce se ikad igde napraviti vremeplov...vreme kao dimenzija je nesto jako tesko shvatljivo...pokusajte SAMO MALO da razmislite o tome, da zagrebete ispod povrsine i ukapiracete da ne mozete da ukapirate...prevo, putovanje u buducnost...putovati u buducnost, znaci da je ona vec odredjena-a zar vam to ne zvuci malo mracno? iili putovati u proslost-znaci vratiti se u dogadjaje koji su vec BILI, koji su zavrseni i koji imaju svoje posledice...da li ih mozemo menjati-ako mozemo, ko cemo biti u sadasnjosti? a ako ne mozemo, da li smo mi tamo materijalni ili sta smo? i da li mi postojimo u toj proslosti(mozemo li sresti same sebe)ili ne?
MISLITE O TOME :wink:
Vidis ja se nadam da smo svi mi koji smo postovali ovde svesni toga.
Ali zasto nekad ne pustiti masti na volju?
Sto bi rek'o Homer Simpson: "Exactly!"
 
Ja opet ponavljam,VRATITI se u proslost nije nemoguce ALI vratiti se opet u BUDUCNOST koja jos nije napravljena je NE moguce....A opet kad se malo razmisli vreme ne postoji,to je samo nesto sto smo mi ljudi izmislili da bi se lakse orjentisali.Ja mislim da nikad nece biti moguce vratiti se tacno onde gde mi zelimo,nego mozemo biti vraceni nekih 5 godina unazad a mozda cak i 100 miliona godina unazad,jer ta masina ako ikad bude napravljena nece znati sta je vreme...nadam se da razumete...ali u svakom slucaju ja sam optimista kad je u pitanju putovanje u proslost!!
 

Back
Top