... DEVOJKE volite li KLASIKU, ili ne.....

NOclasic

Zainteresovan član
Poruka
288
MRZIM KLASIKU! To je tako monotono, zamorno, bez maste i uzivanja. Volim da istrazujem, da uzivam na milion nacina, da sve isprobam... Interesuje me da li je vecina devojaka za igrarije ili voli "staromodu zabavu"? Pisacu vam sta ja volim da radim i sta sam radio, ali me interesuje i vase iskustvo!!! :wink:
 
NOclasic:
MRZIM KLASIKU! To je tako monotono, zamorno, bez maste i uzivanja. Volim da istrazujem, da uzivam na milion nacina, da sve isprobam... Interesuje me da li je vecina devojaka za igrarije ili voli "staromodu zabavu"? Pisacu vam sta ja volim da radim i sta sam radio, ali me interesuje i vase iskustvo!!! :wink:
Pričaj nam malo o tome, pogotovo ako su neke extremne egzibicije u pitanju. Iskustva i novih stvari nikad dosta.
 
-Eva-:
NOclasic:
MRZIM KLASIKU! To je tako monotono, zamorno, bez maste i uzivanja. Volim da istrazujem, da uzivam na milion nacina, da sve isprobam... Interesuje me da li je vecina devojaka za igrarije ili voli "staromodu zabavu"? Pisacu vam sta ja volim da radim i sta sam radio, ali me interesuje i vase iskustvo!!! :wink:
Pričaj nam malo o tome, pogotovo ako su neke extremne egzibicije u pitanju. Iskustva i novih stvari nikad dosta.

pa dusho mi imamo zajednichki jezik :wink: :lol:
 
-Eva-:
NOclasic:
MRZIM KLASIKU! To je tako monotono, zamorno, bez maste i uzivanja. Volim da istrazujem, da uzivam na milion nacina, da sve isprobam... Interesuje me da li je vecina devojaka za igrarije ili voli "staromodu zabavu"? Pisacu vam sta ja volim da radim i sta sam radio, ali me interesuje i vase iskustvo!!! :wink:
Pričaj nam malo o tome, pogotovo ako su neke extremne egzibicije u pitanju. Iskustva i novih stvari nikad dosta.
Zeljno iscekujemo tvoju pricicu brrrrrrr. Mi cemo se naravno ukljuciti malo kasnije, za sad :oops: .
 
:lol: OK tu sam samo za vas. Pisacu vam, ali samo o cemu? Mislim da sam skoro sve uradio kada je sex u pitanju... ovde izuzimam gey kombinaciju (nisam iz tog filma). Dakle o cemu pisem: dve lez devojke i ja, moj drug i ja sa jednom gospodjom, egzibicionizam, voajerstvo, grupnjak, igrice - "robovi", "silovanje", "moja-tvoja zelja".. itd... itd.. Temu zadajete vi, pa pisem ja, pa me dopunite vi (mislim na devojke) :wink: .. mogu i muskarci ali samo dopunjavanje u tekstu :shock: ... Inace devojkama je dozvolejno SVE :!:
 
Posto devojke cute to znaci da cekaju moje PRICICE :wink: . OKKKKK!!!!! Evo prve:
San svakog muskarca - da bude sa dve ribe :wink: . Bio sam tada prva godina faxa. Oduvek malo povucen (sto je kasnije vreme ispravilo) sprijateljim se zesce sa Gocom. Drugovi ili kako je ona shvatala drugarice (znate vec to svaka je valjda imala nekog takvog lika?). Zajedno smo izlazili, ucili, pricali o svemu. Goca mi se izuzetno svidjala. Jednom mi rece da ona preferira ribe i da nije bas lez, ali... Elem, navata ona neku ribicu ili ova nju ko ce ga znati i pocnu da se lickaju :oops: Kako smo sve pricali ona meni isprica i ovo. Malo po malo ja joj kazem da bih voleo da je gledam kako to radi, ali samo da gledam. Prvo smo se oko toga zezali, pa malo manje zezali i na kraju ona shvati da sam ja ozbiljan u vezi toga. Kaze ne, nema smisla, sta ce reci Maja (njena riba ili decko sta vec), ali vidim da nije bas potpuno hladana na ovu moju IDEJU :idea: . Upoznam ja i Maju i tako pocnemo da izlazimo u kafic, diskac, sprijateljimo se i.... :twisted:
NASTAVAK SLEDI U DRUGOM BROJUUUUUU!!!
 
NOclasic:
Posto devojke cute to znaci da cekaju moje PRICICE :wink: . OKKKKK!!!!! Evo prve:
San svakog muskarca - da bude sa dve ribe :wink: . Bio sam tada prva godina faxa. Oduvek malo povucen (sto je kasnije vreme ispravilo) sprijateljim se zesce sa Gocom. Drugovi ili kako je ona shvatala drugarice (znate vec to svaka je valjda imala nekog takvog lika?). Zajedno smo izlazili, ucili, pricali o svemu. Goca mi se izuzetno svidjala. Jednom mi rece da ona preferira ribe i da nije bas lez, ali... Elem, navata ona neku ribicu ili ova nju ko ce ga znati i pocnu da se lickaju :oops: Kako smo sve pricali ona meni isprica i ovo. Malo po malo ja joj kazem da bih voleo da je gledam kako to radi, ali samo da gledam. Prvo smo se oko toga zezali, pa malo manje zezali i na kraju ona shvati da sam ja ozbiljan u vezi toga. Kaze ne, nema smisla, sta ce reci Maja (njena riba ili decko sta vec), ali vidim da nije bas potpuno hladana na ovu moju IDEJU :idea: . Upoznam ja i Maju i tako pocnemo da izlazimo u kafic, diskac, sprijateljimo se i.... :twisted:
NASTAVAK SLEDI U DRUGOM BROJUUUUUU!!!

Kad izlazi drugi broj :shock: :?: Nadam se da nije jednom mesecno :shock:
 
NOclasic:
Posto devojke cute to znaci da cekaju moje PRICICE :wink: . OKKKKK!!!!! Evo prve:
San svakog muskarca - da bude sa dve ribe :wink: . Bio sam tada prva godina faxa. Oduvek malo povucen (sto je kasnije vreme ispravilo) sprijateljim se zesce sa Gocom. Drugovi ili kako je ona shvatala drugarice (znate vec to svaka je valjda imala nekog takvog lika?). Zajedno smo izlazili, ucili, pricali o svemu. Goca mi se izuzetno svidjala. Jednom mi rece da ona preferira ribe i da nije bas lez, ali... Elem, navata ona neku ribicu ili ova nju ko ce ga znati i pocnu da se lickaju :oops: Kako smo sve pricali ona meni isprica i ovo. Malo po malo ja joj kazem da bih voleo da je gledam kako to radi, ali samo da gledam. Prvo smo se oko toga zezali, pa malo manje zezali i na kraju ona shvati da sam ja ozbiljan u vezi toga. Kaze ne, nema smisla, sta ce reci Maja (njena riba ili decko sta vec), ali vidim da nije bas potpuno hladana na ovu moju IDEJU :idea: . Upoznam ja i Maju i tako pocnemo da izlazimo u kafic, diskac, sprijateljimo se i.... :twisted:
NASTAVAK SLEDI U DRUGOM BROJUUUUUU!!!
JOJ,BREEEEEEEEEE,PA KADA CE TAJ SLEDECI BROJ ? ? ? :lol: :lol: :wink:
 
LJUBIM VAS JA TAKO NESTRPLJIVE!
:lol: ..... dakle, upozna me Goca sa Majom i mi pocnemo da se druzimo. U pocetku dosta skromno, ali kako je bilo leto pocnemo da izlazimo svuda, pa onda preko dana Ada (e to je bilo najlepse). Uhhhhh kako su bile dobre obe, prave zategnute mackice. Par puta sam pokusao nesto da nabacim na temu sexa, ali Maja je bila jasna: samo je interesuju devojke. Ebi ga, jedino da ga odsecem?! :shock: (Ne plasite se nisam ga otsekao, jos uvek je tu!!!). Desi se jedna zurka u Zemunu i mi na njoj, malo se vise umlatimo od pica, taman toliko da olabavimo svoje stavove (ja sam sve olabavio osim jednog dela). KO navraga Goca bude sama (matorci na moru, a bata negde preko), pa kao svratimo kod nje u gajbu na »kafu« (nikad mi nije bilo jasno zasto vecina ljudi sex naziva »kafom«). Kako je Goca najvise popila to od kuvanja kafe nije bilo govora, ali je zato navalila na Maju i pocelo je vacarenje skoro sa vrata, tacnije vec u liftu! Vidim ja koliko je sati ( a bilo je negde oko 03h), smestim se u jednu fotelju, uzmem Coca-Colu i pustim ih da uzivaju. Lezale su na trosedu preko puta mene i tako se lepo ljubile da sam ja od muke cuclao flasu Cole (bolje da sam cuclao nesto drugo). Maja je nezno mazila Gocu i ubrzo su obe bile samo u tangamaaaaaaa. Ustao sam jednog momenta i krenuo ka njima, ali me Majin ostar pogled zaledi u koraku. Rece mi: »Ako hoces mozes da gledas, ali nam se ne priblizavaj (grrrrr... ovo sam dodao ja, valjda je to trebalo da sledi ako se mrdnem u napred?)«. :oops: Sta cu, mrdnuo sam se ali u nazad. Vratiom se na svoje meto i nastavio da »uzivam«. Pantalone su mi pucale od malise (koji crni malisa, mozda je nekada bio), i kad sam video kako Maja skida Goci tangice i prilazi usnama ka obrijanoj mackici... e pa morao sam da se oslobodim tog uzasnog pritiska. Svukao sam se i ja, morao sam. :twisted: Dok su se njih dve kao u transu ljubile, lizale, grickale, mazile, gurale prstice i sta vec nisu, ja sam poceo da se igram sa svojim doticnim »problemom«, nebih li ga ikako umanjio! Njihov ritam je bio i moj ritam, tacnije ritam moje ruke koja je neumoljivo »stairala malisu«... Prvo je svrsila Goca, pa onda ja pa Maja, ili Maja pa ja. Ne secam se bas tacno, samo znam da su mi sake bile pune lepljive beline... Vrlo brzo smo zaspali. Njih dve na trosedu, a ja »siroce« na kaucu...
:roll: PITATE SE IMA LI DALJE??!
 
NOclasic:
:lol: OK tu sam samo za vas. Pisacu vam, ali samo o cemu? Mislim da sam skoro sve uradio kada je sex u pitanju... ovde izuzimam gey kombinaciju (nisam iz tog filma). Dakle o cemu pisem: dve lez devojke i ja, moj drug i ja sa jednom gospodjom, egzibicionizam, voajerstvo, grupnjak, igrice - "robovi", "silovanje", "moja-tvoja zelja".. itd... itd.. Temu zadajete vi, pa pisem ja, pa me dopunite vi (mislim na devojke) :wink: .. mogu i muskarci ali samo dopunjavanje u tekstu :shock: ... Inace devojkama je dozvolejno SVE :!:

MA, ONO NA ORMANU A PRIDRŽAVAŠ SE ZA LUSTER.Ludilo, piši o tome. :D
 
NOclasic:
MRZIM KLASIKU! To je tako monotono, zamorno, bez maste i uzivanja. Volim da istrazujem, da uzivam na milion nacina, da sve isprobam... Interesuje me da li je vecina devojaka za igrarije ili voli "staromodu zabavu"? Pisacu vam sta ja volim da radim i sta sam radio, ali me interesuje i vase iskustvo!!! :wink:

Sve to ima svojih chari, i klasika i egzibicionizam... Ali najlepse je kada si sa osobom koju volis...
 
Sve to ima svojih chari, i klasika i egzibicionizam... Ali najlepse je kada si sa osobom koju volis...[/quote]

Tako je mudrice! Sex bez ljubavi je kao dan bez sunca, noc bez predivne mesecine, prolecna livada bez cveca... To sam shvatio puno kasnije, kad sam lutao a nisam nalazio. Lutao sam jer nisam nalazio ljubav! Ipak u tim lutanjima naucio sam puno!!!
 
MUDRICA:
NOclasic:
MRZIM KLASIKU! To je tako monotono, zamorno, bez maste i uzivanja. Volim da istrazujem, da uzivam na milion nacina, da sve isprobam... Interesuje me da li je vecina devojaka za igrarije ili voli "staromodu zabavu"? Pisacu vam sta ja volim da radim i sta sam radio, ali me interesuje i vase iskustvo!!! :wink:

Sve to ima svojih chari, i klasika i egzibicionizam... Ali najlepse je kada si sa osobom koju volis...
BRAVO ! ! ! TO JE ONO PRAVO ! ! ! A klasika ili egzibicionizam?-na oboma je da odluce sta vise vole !
 
NOclasic:
:lol: OK tu sam samo za vas. Pisacu vam, ali samo o cemu? Mislim da sam skoro sve uradio kada je sex u pitanju... ovde izuzimam gey kombinaciju (nisam iz tog filma). Dakle o cemu pisem: dve lez devojke i ja, moj drug i ja sa jednom gospodjom, egzibicionizam, voajerstvo, grupnjak, igrice - "robovi", "silovanje", "moja-tvoja zelja".. itd... itd.. Temu zadajete vi, pa pisem ja, pa me dopunite vi (mislim na devojke) :wink: .. mogu i muskarci ali samo dopunjavanje u tekstu :shock: ... Inace devojkama je dozvolejno SVE :!:
hmmmmmmmmm,pa daj malopisi o :D
 
NOclasic:
:lol: OK tu sam samo za vas. Pisacu vam, ali samo o cemu? Mislim da sam skoro sve uradio kada je sex u pitanju... ovde izuzimam gey kombinaciju (nisam iz tog filma). Dakle o cemu pisem: dve lez devojke i ja, moj drug i ja sa jednom gospodjom, egzibicionizam, voajerstvo, grupnjak, igrice - "robovi", "silovanje", "moja-tvoja zelja".. itd... itd.. Temu zadajete vi, pa pisem ja, pa me dopunite vi (mislim na devojke) :wink: .. mogu i muskarci ali samo dopunjavanje u tekstu :shock: ... Inace devojkama je dozvolejno SVE :!:
oooooooo egzibiconizmu ! ! !
 

Back
Top