Zašto se gine na srpskim putevima ?

Slažem se sa prethodnim komentarima. Narod je stoka, bahata. Samo sebe gledaju, a za druge učesnike baš ih briga. Ja najviše bežim od grupacije VW-audi. Ubedljivo najgori vozači od kojih prednjače vozači Golfa. Gore nisam video. Naši učesnici u saobraćaju nikad neće naučiti da brzinu prilagode uslovima puta i vozilu koje voze, a ne samo ograničenjima. Sećate se onog udesa jesenas na auto putu Bg-Niš. Magla, 80 vozača učestvovalo u lančanom sudaru. Kako su lepo prilagodili brzinu vožnji po magli...
 
bahatost,starost kola,losi putevi,ne postoji zelja da se poboljsa infrastruktura i korupcija tj kradja materijala za gradnju puteva...primer iseku bukvalno put i onda samo na tim mestima naprave "put",a materijal koji su navodno potrosili jer to niko ne kontrolise preprodavaju.

I toga ima ali treba da se nadograde džinovski zatvori za sve lopove, koliko ih ima u Srbiji.
 
Signalizacija je dobra ali je pokradu
( tu već treba hapsiti vlasnike otpada i zatvarati na duže vremenske kazne )

Koliko sam samo puta naletio na ulegnuce na putu, koje nije oznaceno, mogao sam veoma lako da poginem par puta ...To da se krade, namerno, iz vandalizma rusi i razvaljuje je takodje istina ... Pa do skoro je na putokazu za Podgoricu pisalo "Titograd" :mrgreen: Ustvari, ima jos uvijek na jednom mjestu, koliko se secam, bas cu se posle provozati da proverim :mrgreen:
 
smesne%20slike%20samo%20u%20srbiji.jpg



?:think:
 
Zar mora svaki dan da pogine 3 nesrećnika u automobilu, na srpskim putevima ?
U čemu je ovaj zastrašujući problem ?

nije to nista strasno. bar smo tu na evropskom proseku.
bolje da se pitamo otkud na zapadu tolko nesreca kad voze bar 10 puta novije i sigurnije automobile a o putevi i da ne pricam. uzevsi ove okolnosti u obzir mi srbi smo najbolji i najsigurniji vozaci u evropi.
 

Back
Top