Невиност без грешке?

vislstst

Zainteresovan član
Poruka
443
Да ли сте некада зажалили зашто сте у одређеном тренутку изгубили невиност, народски речено креснули се, а нисте сачекали правог или праву особу, са којом сте сада?Коме је можда повремено криво што сте ваше божанско тело делили са сдругим?

Да ли постоји такав осећај и како се изборити са осећајем сталног преиспитивања да ли си ти права особа у сексу или последњи воз?

Да ли је тој особи преко пута вас било много боље у сексу са предходним односно првим јер ниједна није имала више од два лика, а ви сте наишли као добра особа за разговор?

Да ли се повремено запитате на таква и слична питања? Ипак у питању је его....?:cool:
 
Да ли сте некада зажалили зашто сте у одређеном тренутку изгубили невиност, народски речено креснули се, а нисте сачекали правог или праву особу, са којом сте сада?Коме је можда повремено криво што сте ваше божанско тело делили са сдругим?

Да ли постоји такав осећај и како се изборити са осећајем сталног преиспитивања да ли си ти права особа у сексу или последњи воз?

Да ли је тој особи преко пута вас било много боље у сексу са предходним односно првим јер ниједна није имала више од два лика, а ви сте наишли као добра особа за разговор?

Да ли се повремено запитате на таква и слична питања? Ипак у питању је его....?:cool:

jesam zazalila...ali shta je tu je...nije ni bilo puno do mene....

to sam jednostavno potisnula i guram dalje...
 
Да ли сте некада зажалили зашто сте у одређеном тренутку изгубили невиност, народски речено креснули се, а нисте сачекали правог или праву особу, са којом сте сада?Коме је можда повремено криво што сте ваше божанско тело делили са сдругим?

Да ли постоји такав осећај и како се изборити са осећајем сталног преиспитивања да ли си ти права особа у сексу или последњи воз?

Да ли је тој особи преко пута вас било много боље у сексу са предходним односно првим јер ниједна није имала више од два лика, а ви сте наишли као добра особа за разговор?

Да ли се повремено запитате на таква и слична питања? Ипак у питању је его....?:cool:


zapitam se ****** ,nem o cemu drugom da razmisljam :roll:
 
Nasla sam pravu osobu i sada samo jos cekamo pravi trenutak, znam da je on moja savrsena polovina i znam da se necu kajati. Znam da ce biti nezan i pazljiv, da ce me zastititi i uciniti sve da nam bude sto lepse, ali ako ne bude prvi put vatrometa na kraju, nece mi biti zao, neiskusni smo i bice i slatko i romanticno radoznalo otkrivati lepotu intimnosti zajedno, a sve greske cemo prevazici smehom, sigurna sam u to :heart:
 
Да ли сте некада зажалили зашто сте у одређеном тренутку изгубили невиност, народски речено креснули се, а нисте сачекали правог или праву особу, са којом сте сада?Коме је можда повремено криво што сте ваше божанско тело делили са сдругим?

Да ли постоји такав осећај и како се изборити са осећајем сталног преиспитивања да ли си ти права особа у сексу или последњи воз?

Да ли је тој особи преко пута вас било много боље у сексу са предходним односно првим јер ниједна није имала више од два лика, а ви сте наишли као добра особа за разговор?

Да ли се повремено запитате на таква и слична питања? Ипак у питању је его....?:cool:
ne :kafa:
 
Да ли сте некада зажалили зашто сте у одређеном тренутку изгубили невиност, народски речено креснули се, а нисте сачекали правог или праву особу, са којом сте сада?Коме је можда повремено криво што сте ваше божанско тело делили са сдругим?

Да ли постоји такав осећај и како се изборити са осећајем сталног преиспитивања да ли си ти права особа у сексу или последњи воз?

Да ли је тој особи преко пута вас било много боље у сексу са предходним односно првим јер ниједна није имала више од два лика, а ви сте наишли као добра особа за разговор?

Да ли се повремено запитате на таква и слична питања? Ипак у питању је его....?:cool:
Au, ozbiljna tema.
Nisam zazalila jer je bio divna osoba za razgovor i velika ljubav.
Preispitivanje da li si prava osoba za tog nekog... :think:
To je njegov problem, pitanje je da li je on prava osoba za tebe.
Salim se malo, ima preispitivanja... Da li me voli zbog stvari zbog kojih zelim da me voli.
Da li sam ja neko sa kim zeli da ode u penziju :lol:
Ma sve je to nebitno, bitno je sta ti osecas i mislis, da li ti je srce na mestu, da li osecas da je sve sto se desava kako treba.

A sa kim mu je bolje... Pa ako je sa mnom, valjda mu je najbolje sa mnom... Osim u slucaju da ga niko drugi nece, a ja sam jedina naivna :mrgreen:
Kako je nekome u sexu valjda oseti i druga strana. Znaci da mogu otprilike da znam da li sam mu dovoljna i da li je to ok. A to je sve u direktnoj vezi i sa mojim osecajem, tako da moram da budem upucena u stanje stvari.
Pa i ako sam dobra osoba za razgovor, nije ni to lose...
A ako sam samo to, onda nesto sa njim nije u redu :lol:
Ako sam samo to, necu ni ja osetiti hemiju sa njim, to je uzajamno, oseti se, tako da mi nece ni biti vazno, necu ni ja zeleti da ostanem sa njim...

Ako se zaljubis sve ti je dobro, zato treba imati sex samo sa ljudima u koje si zaljubljen ;)
Ego me slabo zanima u tom kontekstu.
 
dugo neshto cekate pravi trenutak :)

ako,ako...bice valjda do penzije :)

Navikla sam na ovakve i slicne komentare, ne znam zasto neke moje drugarice sazivaju senat na tu temu kao da je to neki veoma bitan problem, nama je lepo u krevetu i bez samog tog cina koji oboje prizeljkujemo ali ja to necu uraditi samo zato sto sam brucos, godine nemaju veze sa tim, bitno mi je da se osetim sasvim spremnom jer on zasluzuje da uzivam sa njim, a ne da drhtim od straha.
 
Nasla sam pravu osobu i sada samo jos cekamo pravi trenutak, znam da je on moja savrsena polovina i znam da se necu kajati. Znam da ce biti nezan i pazljiv, da ce me zastititi i uciniti sve da nam bude sto lepse, ali ako ne bude prvi put vatrometa na kraju, nece mi biti zao, neiskusni smo i bice i slatko i romanticno radoznalo otkrivati lepotu intimnosti zajedno, a sve greske cemo prevazici smehom, sigurna sam u to :heart:

obično prvi put i ne bude vatrometa, no dobro... nadoknadi se kasnije :D
sviđa mi se što se nisi zaletela :ok:

dugo neshto cekate pravi trenutak :)

ako,ako...bice valjda do penzije :)

komentar ti baš i nije na mestu :neutral:
 
Navikla sam na ovakve i slicne komentare, ne znam zasto neke moje drugarice sazivaju senat na tu temu kao da je to neki veoma bitan problem, nama je lepo u krevetu i bez samog tog cina koji oboje prizeljkujemo ali ja to necu uraditi samo zato sto sam brucos, godine nemaju veze sa tim, bitno mi je da se osetim sasvim spremnom jer on zasluzuje da uzivam sa njim, a ne da drhtim od straha.

Nemoj se žuriti, uradi to kad budeš spremna, boli te uvo šta drugi pričaju... neka gledaju svoja posla.;)
 
meni nije jasno što se oko toga pravi velika drama? :dontunderstand:

Ni meni nije jasno miss, ali nema veze. :) Vecina ljudi smatra nenormalnim nevinost posle velike mature, ne znam zasto, niti zelim da znam. To je dragulj za devojku i treba ga pokloniti onom koga voli, a on treba da zna to da ceni. Bitno je cekati pravo vreme jer nesto tako divno sto se desava izmedju dvoje ljudi ne treba biti izazvano pritiskom, vec spontanim zagrljajem koji kroz poljupce prerasta u nesto vise. Znam da ce mi se, kao i za mnoge druge stvari sa njim, iznenada desiti taj mali klik kada cu moci da se opustim, prepustim i uzivam bez treme i tenzije.
 
Да ли сте некада зажалили зашто сте у одређеном тренутку изгубили невиност, народски речено креснули се, а нисте сачекали правог или праву особу, са којом сте сада?Коме је можда повремено криво што сте ваше божанско тело делили са сдругим?

Да ли постоји такав осећај и како се изборити са осећајем сталног преиспитивања да ли си ти права особа у сексу или последњи воз?

Да ли је тој особи преко пута вас било много боље у сексу са предходним односно првим јер ниједна није имала више од два лика, а ви сте наишли као добра особа за разговор?

Да ли се повремено запитате на таква и слична питања? Ипак у питању је его....?:cool:

egoizam da od strane tog nekoga jer mu nije stalo da zena uziva, vec samo da on eto zna da je cekala njega celoga zivota.e tog pacenistva da li mu ima iskorena?zato vam i govore da ste drugi.
odakle nekome ideja da ako se preispituje moze da bude drugacije nego porazno.
o boze Ciroze, uzNi me!
kako evo covek da se ne iznervira
 
Navikla sam na ovakve i slicne komentare, ne znam zasto neke moje drugarice sazivaju senat na tu temu kao da je to neki veoma bitan problem, nama je lepo u krevetu i bez samog tog cina koji oboje prizeljkujemo ali ja to necu uraditi samo zato sto sam brucos, godine nemaju veze sa tim, bitno mi je da se osetim sasvim spremnom jer on zasluzuje da uzivam sa njim, a ne da drhtim od straha.

Bravo! Niti se treba požurivati, niti treba odgađati na silu. Ništa drugo nije važno, nego momenat kada ste oboje spremni. Nije to neka bitna stvar u životu, seks, kao seks, imaćeš ih hiljade, neke lepe, neke manje lepe. Bitno je da se ti kroz desetine godina setiš toga, i da ti bude drago. Ali i još jedno je jako bitno, lepo je voleti, pogotovo prva ljubav i seks, ali ne treba se patološki vezati samo zbog toga.:bye:
 
Да ли сте некада зажалили зашто сте у одређеном тренутку изгубили невиност, народски речено креснули се, а нисте сачекали правог или праву особу, са којом сте сада?Коме је можда повремено криво што сте ваше божанско тело делили са сдругим?

Да ли постоји такав осећај и како се изборити са осећајем сталног преиспитивања да ли си ти права особа у сексу или последњи воз?

Да ли је тој особи преко пута вас било много боље у сексу са предходним односно првим јер ниједна није имала више од два лика, а ви сте наишли као добра особа за разговор?

Да ли се повремено запитате на таква и слична питања? Ипак у питању је его....?:cool:
Ne. I nikada ne bi bio ego, u obrnutoj situaciji. Da je sreće da je ego... uvek je strah, i želja da sam dovoljno dobra, a nisam bila.
Zažalila sam što sam u vreme kad sam mogla najlepše voleti i imala snage i volje za to protraćila sve to na pogrešne ljude. Seks je u svemu totalno nebitna stvar :neutral:

Žao mi je što više ne mogu biti onakva kakva sam bila, za nekoga ko to zaslužuje.
 
Bravo! Niti se treba požurivati, niti treba odgađati na silu. Ništa drugo nije važno, nego momenat kada ste oboje spremni. Nije to neka bitna stvar u životu, seks, kao seks, imaćeš ih hiljade, neke lepe, neke manje lepe. Bitno je da se ti kroz desetine godina setiš toga, i da ti bude drago. Ali i još jedno je jako bitno, lepo je voleti, pogotovo prva ljubav i seks, ali ne treba se patološki vezati samo zbog toga.:bye:

Hvala :heart:
Savrseno receno Santa Fe, respect :kiss:

Dvoje treba da slusaju jedno drugo, a ne druge. Ne smeju dozvoliti drustvu da im diktira pravi tajming za bilo sta, sve ima svoje vreme, cekanje je prava umetnost, ne moze to svako, ali za to treba mnogo ljubavi, panje i postovanja. :)
 
a tim takvima sto 3puju neki srednji vek i neobescastjene zene do udaje treba oduzeti tastaturu i proterati ih u shume

Niko ne prica o tome da treba cekati do udaje, vec o tome da ne treba spavati sa nekim a pri tom siliti sebe na to, samo zato sto neko drugi misli da to tako treba.

Radi se o tome da sam treba da osetis kada je pravo vreme i mesto, a ne da dozvolis da ti se namecu neke nepisane drustvene norme koje osudjuju nevinost po zavrsetku srednje skole i tome sl.
 
Mogu samo generalno da kazem o pravom trenutku.
Mislim da on kao takav, ni za sta u zivotu ne dodje i da se uvek cini da je trenutak mogao biti bolji.
Nije pravi trenutak za decu, za promenu posla, za novu vezu, za brak....

Ne usudjujem se da to prenosim na ovu temu, ali bih svojoj cerki, kad bih je imao, savetovao da ne ceka idealni trenutak i idealnog momka, nego da u odnose stupi sa momkom koga voli, sa kim oseca zelju da vodi ljubav i pored koga se oseca lepo i opusteno.
To garantuje da joj to iskustvo nece biti traumaticno i neprijatno, a mislim da je za prvi put to sasvim dovoljno. Svakako ce tek u nastavku nauciti da u tome uziva u punoj meri.
 

Back
Top