ZAŠTO SU SPEEDO GAĆE NEPOŽELJNE?

lakimen

Obećava
Poruka
69
U Nemačkoj sam prošle godine kada sam bio u poseti bratu otišao na bazen i bio zamoljen da se udaljim sa istog jer sam bio u speedo kupaćim gaćicama! Bio sam više nego iznenađen a brat mi je rekao da su speedo kupaće na muškarcima nepoželjne jer "prikazuju previše" pa smetaju ženama na bazenu i da je bio ubeđen da to više niko ne nosi!!! Dakle, dede od sto godina u šortsevima mogu na bazen ali zdravi i pravi mladići u speedo gaćama ne mogu! Koji je to fazon i diskrimancija? Imam 23 godine i na plaži ili bazenu sam uvek u speedo, odnsono slip gaćama i nikad mi niko nije rekao da mu to smeta!
Kakvo je vaše mišljenje o "nepoželjnim" speedo gaćama?
 
U Nemačkoj sam prošle godine kada sam bio u poseti bratu otišao na bazen i bio zamoljen da se udaljim sa istog jer sam bio u speedo kupaćim gaćicama! Bio sam više nego iznenađen a brat mi je rekao da su speedo kupaće na muškarcima nepoželjne jer "prikazuju previše" pa smetaju ženama na bazenu i da je bio ubeđen da to više niko ne nosi!!! Dakle, dede od sto godina u šortsevima mogu na bazen ali zdravi i pravi mladići u speedo gaćama ne mogu! Koji je to fazon i diskrimancija? Imam 23 godine i na plaži ili bazenu sam uvek u speedo, odnsono slip gaćama i nikad mi niko nije rekao da mu to smeta!
Kakvo je vaše mišljenje o "nepoželjnim" speedo gaćama?

Ja uvek nosim speedo kupaće, najbolji su, samo da ih ne kupuješ ovde meni su slali iz SAD i strašno su dobrog kvaliteta ja podržavam i uvek ću podržavati:super:
 
Speedo je zvanično zabranjen na bazenima u Minhenu, dakle znam iz ličnog iskustva a takođe i u Akva parku u jednom engleskom gradu čijeg se naziva ne mogu sad da se setim ali sam tu informaciju našao na netu.
A što se tiče toga da imam veliki zaista i imam ali to nije tema ovog topica!!!
;)
 
pre dve godine sam bila u kanadi na jednom malom jezeru i sestra mi je zgrozeno rekla da ne mogu dete da pustim u takvim gacicama jer se sve vidi.inace dete je tada imalo 7 godina.tako da je meni to poznato odavno.samo ne shvatam,ako se muskarcima ocrtava ono,kako to da se zenama dozvoljava kupanje u gornjem delu,a meni se bas sve ocrtava,mislim da ce nama uskoro odrediti da se kupamo u perjanom prsluku.
 
arena1x.jpg
vs
speedot.jpg
 
U Nemačkoj sam prošle godine kada sam bio u poseti bratu otišao na bazen i bio zamoljen da se udaljim sa istog jer sam bio u speedo kupaćim gaćicama! Bio sam više nego iznenađen a brat mi je rekao da su speedo kupaće na muškarcima nepoželjne jer "prikazuju previše" pa smetaju ženama na bazenu i da je bio ubeđen da to više niko ne nosi!!! Dakle, dede od sto godina u šortsevima mogu na bazen ali zdravi i pravi mladići u speedo gaćama ne mogu! Koji je to fazon i diskrimancija? Imam 23 godine i na plaži ili bazenu sam uvek u speedo, odnsono slip gaćama i nikad mi niko nije rekao da mu to smeta!
Kakvo je vaše mišljenje o "nepoželjnim" speedo gaćama?

To mora da je nesto novo. Poslednji put kad sam bio u MInhenu (pre 2 godine), nije bilo zabranjeno.

Nego, jesu zabranjene i bokserice (uz telo) ?
 
Bokserice uz telo su dozvoljene, barem sam ih video na nekolicini posetilaca na bazenu u Minhenu. Ne znam zbog čega one ne smetaju ženama kada se i u njima sve ocrtava?!
Dobro je da za naše bazene ovakva debilna pravila ne važe a i primećujem da se, što se bar Srbije tiče, speedo gaće vraćaju u modu. Do pretprošle godine sam bio jedini u društvu koji je na plaži ili bazenu nosio speedo a već prošle godine su svi moji ortaci furali slip gaće osim jednog koji je ostao veran šortsu! ;)
 
Siguran sam da barem 90 posto devojaka više voli da frajere na plaži vidi u slip gaćama nego u onim dugačkim šljampavim šortsevima i opravdanje da ženama smetaju speedo gaćice na muškarcima je nešto najdebilnije što sam ikada čuo! Šortseve su počeli na plažama da nose oni muškarci koji nisu imali šta da pokažu i koji su tako pokušavali da sakriju bojlere od stomaka! Ti bi paćenici sve dali da mogu da obuku uske speedo gaće ali ne mogu pa su izmislili teoriju da samo gejevi to nose!
 

Back
Top