Japanski premijer podneo ostavku jer nije ispunio obećanja

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
kada bi srbi bili japanci [a moze bilo koji narod u oruzenju, nije bitno] koliko politicara bi ostalo u politici, ako bi davali ostavke zbog neispunjenog obecanja?


Japanski premijer podneo ostavku jer nije ispunio obećanja
Blic - Pre sat i 11 minuta

Premijer Japana Jukio Hatojama podneo je danas ostavku, posle samo osam meseci na toj funkciji. Hatojama je četvrti japanski premijer koji je podneo ostavku zu poslednje četiri godine. Ostavka posle osam meseci

http://vesti.krstarica.com/?rubrika...3826f5cee7754ce3d&dan=02&mesec=06&godina=2010
 
Прво треба да прихвате сву одговорност коју им политички положаји намећу и да дају све од себе да испуњавају зацртане програме и то дозвољеним и прихватљивим средствима.
Тек после тога долази питање оставки а колико видим овде би већина да сви одмах дају оставке тек тако а не размишљају ко би то могао бољи да их замени на тим функијама? Верујем да их има али нису у ове две владајуће странке.
 
Ja sam mislila da je pirinač u Kini kad eto ga i u Japanu.

The koku (石/石高?) is a Japanese unit of volume, equal to ten cubic shaku. In this definition, 3.5937 koku equal one cubic metre, i.e. 1 koku is approximately 278.3 litres.

The koku was originally defined as a quantity of rice, historically defined as enough rice to feed one person for one year (one masu is enough rice to feed a person for one day). A koku of rice weighs about 150 kilograms (23.6 stone or 330 pounds).

Naucih citajuci Shoguna :lol:
 
има тема

ozbiljno?
u stvari tema i nije neka. ali razmisljam, kada bi ljudi iz ovih balkanskih predela drzali makar malo do casti kao ti japanci, kako bi bilo narodu?
ili ne daj bolze da se uvede zakon obaveznog harikirija ako se ne ispuni makar 50 % obecanja. da li bi se iko bavio politikom? da li bi iko govorio na skupu, ili bi samo rekao, ja zelim biti poslanik, ne obecavam nista, osim inflacioje, redova u radnjama, smanjenje plate bla bla bla
 
ozbiljno?
u stvari tema i nije neka. ali razmisljam, kada bi ljudi iz ovih balkanskih predela drzali makar malo do casti kao ti japanci, kako bi bilo narodu?
ili ne daj bolze da se uvede zakon obaveznog harikirija ako se ne ispuni makar 50 % obecanja. da li bi se iko bavio politikom? da li bi iko govorio na skupu, ili bi samo rekao, ja zelim biti poslanik, ne obecavam nista, osim inflacioje, redova u radnjama, smanjenje plate bla bla bla

Politicari su onakvi kakav je narod jer su iz tog naroda i potekli.

Ne mozes da ocekujes od politicara da se ponasaju drugacije nego sto je to norma u narodu.
 
ozbiljno?
u stvari tema i nije neka. ali razmisljam, kada bi ljudi iz ovih balkanskih predela drzali makar malo do casti kao ti japanci, kako bi bilo narodu?
ili ne daj bolze da se uvede zakon obaveznog harikirija ako se ne ispuni makar 50 % obecanja. da li bi se iko bavio politikom? da li bi iko govorio na skupu, ili bi samo rekao, ja zelim biti poslanik, ne obecavam nista, osim inflacioje, redova u radnjama, smanjenje plate bla bla bla

то се код нас неће догодити............то ти је ваљда јасно
 
kada bi srbi bili japanci [a moze bilo koji narod u oruzenju, nije bitno] koliko politicara bi ostalo u politici, ako bi davali ostavke zbog neispunjenog obecanja?

Шта то хоћеш да кажеш - да су сви, па чак и ови у окружењу бољи народи од нас?

Ајд' иди боље саветуј оне твоје политичаре да изврше групни харакири, што остају у политици у једној квази држави којој ни име не сме да буде стављено на међународним скуповима.
Унмиковари :lol:
 

Back
Top