Истрага због погибије жандарма!

Ко лаже?

  • Омиљени Тадићев министар

  • Михајло Радошевић


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gost 186421

Elita
Poruka
16.871
Министар полиције Ивица Дачић је посредно оптужио г-дина Михајла Радошевића да је својим тамићем НАМЕРНО ударио у колону возила под пратњом у којој се налазио и Шарићев адвокат Јерковић Миле.
Г-дин Радошевић одлучно демантује такве наводе и тврди да му је жао због погибије жандарма, али да је до несреће дошло искључивом кривицом полиције!
Да ли је неко од Вас имао неки близак сусрет са оваквим возилима под пратњом, шта мислите о њиховм понашању, да ли мислите да ту има и злоупотреба и прекорачења, и на крају да ли верујете "коферашу" или овом чикици?

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/192058/Nisam-placeni-ubica-i-zao-mi-je-nastradalog-policajca

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/134/%D0%A5%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0/717092/%D0%98%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B3%D0%B0+%D0%B7%D0%B1%D0%BE%D0%B3+%D0%BF%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D0%B1%D0%B8%D1%98%D0%B5+%D0%B6%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D1%80%D0%BC%D0%B0.html
 
Лаже дачић..............додуше он има искуства са камионима који "случајно" ударају


Код нас држава и њени органи НИКАДА нису криви, крив је увек неко други......................а што се тиче овог случаја, сваки дан смо сведоци бахате вожње полицајаца и осталих кербера у пратњи разних државних службеника.


Пре 4-5 дана сам био сведок када су се неколико возила са затамљеним стаклима која су била у пратњи неке ултра лимузине (ко зна ко је био унутра) на крајње бахат и безобразан начим СЈУРИЛА од кафане "Мадера" (власништво Чединог таста) низ улицу Светозара Марковића поред основне чколе која је крцата децом (ОШ Владислав Рибникар, највећа на Врачару) наравно јурили су као ненормални пролазили кроз црвено светло........................ђубрад............а само се неки мудоња враћа са ручка, вероватно на наш рачун.

Ето како се догађају многе несреће
 
eh kad se setim posete bivseg ministra jocica mojoj opstini...majko moja ko da je licno tito dosao...ma nije svojevremeno ni on branjen tako...a tek o profesionalnosti obezbedjenja ne treba ni govoriti...povedem klinca da vidi halihopter kad sleti u nadi da mozda poznam pilota...jedva nas pustise na stadion gradski gde treba sleteti halihopter...tu pozdavim zemljaka cacanina koji me upozna sa sefom obezbedjenja...a ovaj pun sebe se hvali zemljaku kako je on sve organizovao...ja pitam cemu ovaj cirkus...ovaj me gleda...pa dolazi ministar..pitam pa sta...pitah ga kad je takav sef koga je postavio na jedno brdo iznad stadiona ispod koga treba da preleti letilica...ovaj kaze nikog odakle znam da ce tu proleteti...kazem coveku da mora tu po pravcu vetra...da mora da napravi krug i da mu vetar diktira kako da sleti...da sa tog brda neki klinac baci neku sajlu u elise ode ministar...ovaj blene u mene...ide halihopter i radi sve ono kako sam rekao...a vrli sef obezbedjenja zinuo ko klen...bitno je da je razjurio ljude sa autima u centru grada...jos postavio ljude na krovove...****** ko da je irak ili avganistan....milicije bilo vise nego naroda...eto toliko o zloupotrebama...
 
eh kad se setim posete bivseg ministra jocica mojoj opstini...majko moja ko da je licno tito dosao...ma nije svojevremeno ni on branjen tako...a tek o profesionalnosti obezbedjenja ne treba ni govoriti...povedem klinca da vidi halihopter kad sleti u nadi da mozda poznam pilota...jedva nas pustise na stadion gradski gde treba sleteti halihopter...tu pozdavim zemljaka cacanina koji me upozna sa sefom obezbedjenja...a ovaj pun sebe se hvali zemljaku kako je on sve organizovao...ja pitam cemu ovaj cirkus...ovaj me gleda...pa dolazi ministar..pitam pa sta...pitah ga kad je takav sef koga je postavio na jedno brdo iznad stadiona ispod koga treba da preleti letilica...ovaj kaze nikog odakle znam da ce tu proleteti...kazem coveku da mora tu po pravcu vetra...da mora da napravi krug i da mu vetar diktira kako da sleti...da sa tog brda neki klinac baci neku sajlu u elise ode ministar...ovaj blene u mene...ide halihopter i radi sve ono kako sam rekao...a vrli sef obezbedjenja zinuo ko klen...bitno je da je razjurio ljude sa autima u centru grada...jos postavio ljude na krovove...****** ko da je irak ili avganistan....milicije bilo vise nego naroda...eto toliko o zloupotrebama...

Paja druze moj vidi se ko je profesionalac, a ko se dokopao ko zna na koji nacin dobro placenog drzavnog posla o kome pojma nema.
Al' sta vredi zuti su na vlasti i to tako ide i ide i ide ko sna do kad ce.
A sto se konkretnog slucaja tice vise verujem cici od 64 godine (mora da je zato zato sto mi je blizi po godinama;)) nego dacicu:mrgreen:.
A da nam je daca:mrgreen: malo vise nenormalan pokazuje i to sto cicu od 64 godine optuzuje da je atentator.
Hebote, cica od 64 godine atentator:hahaha::rotf:.
Boze, Boze, mora da si bio pijan kada si stvarao ovu nasu zutu tevabiju koja je na vlasti. A bogami i nas kada ih izglasasmo.
 
Paja druze moj vidi se ko je profesionalac, a ko se dokopao ko zna na koji nacin dobro placenog drzavnog posla o kome pojma nema.
Al' sta vredi zuti su na vlasti i to tako ide i ide i ide ko sna do kad ce.
A sto se konkretnog slucaja tice vise verujem cici od 64 godine (mora da je zato zato sto mi je blizi po godinama;)) nego dacicu:mrgreen:.
A da nam je daca:mrgreen: malo vise nenormalan pokazuje i to sto cicu od 64 godine optuzuje da je atentator.
Hebote, cica od 64 godine atentator:hahaha::rotf:.
Boze, Boze, mora da si bio pijan kada si stvarao ovu nasu zutu tevabiju koja je na vlasti. A bogami i nas kada ih izglasasmo.

sta vredi...kad je blesavi narod izabrao...veliko je pitanje da li je narod ovakvu vlast hteo...al koalicije su pomesale vatru i vodu...so i secer...a od te hemije samo boli stomak..
 
Лаже дачић..............додуше он има искуства са камионима који "случајно" ударају


Код нас држава и њени органи НИКАДА нису криви, крив је увек неко други......................а што се тиче овог случаја, сваки дан смо сведоци бахате вожње полицајаца и осталих кербера у пратњи разних државних службеника.


Пре 4-5 дана сам био сведок када су се неколико возила са затамљеним стаклима која су била у пратњи неке ултра лимузине (ко зна ко је био унутра) на крајње бахат и безобразан начим СЈУРИЛА од кафане "Мадера" (власништво Чединог таста) низ улицу Светозара Марковића поред основне чколе која је крцата децом (ОШ Владислав Рибникар, највећа на Врачару) наравно јурили су као ненормални пролазили кроз црвено светло........................ђубрад.....
.......а само се неки мудоња враћа са ручка, вероватно на наш рачун.

Ето како се догађају многе несреће


znacu nisi siguran, ali sumnjas:think::think:
 
Лаже дачић..............додуше он има искуства са камионима који "случајно" ударају


Код нас држава и њени органи НИКАДА нису криви, крив је увек неко други......................а што се тиче овог случаја, сваки дан смо сведоци бахате вожње полицајаца и осталих кербера у пратњи разних државних службеника.


Пре 4-5 дана сам био сведок када су се неколико возила са затамљеним стаклима која су била у пратњи неке ултра лимузине (ко зна ко је био унутра) на крајње бахат и безобразан начим СЈУРИЛА од кафане "Мадера" (власништво Чединог таста) низ улицу Светозара Марковића поред основне чколе која је крцата децом (ОШ Владислав Рибникар, највећа на Врачару) наравно јурили су као ненормални пролазили кроз црвено светло........................ђубрад............а само се неки мудоња враћа са ручка, вероватно на наш рачун.

Ето како се догађају многе несреће

А најбољи су када под сиренама, у шпицу, пролазе Газелом... :evil:
 
Мој ауто је код Мадере закуцао на семафору главни лик, у тадашњој опарацији Хладњача :lol:
Прилично давно је било, стао сам лепо на црвено светло и одједном - трас, разбио сам мало главу, спљескао ме је отпозади до пола, штета је била тада око 600 марака, ДМ су биле тадa, ништа одштета. Пре неколико месеци сам видео пратњу неког важног лика, цео саобраћај је блокирао. Испред његовог мерцедес- џипа једно возило, иза друго, и иза и испред ликови са аутоматима који прате терен и њега док улази у зграду. Тај главноња је ишао у неку приватну посету, носио је букет цвећа.. Нисам веровао шта гледам :lol:
 
Мој ауто је код Мадере закуцао на семафору главни лик, у тадашњој опарацији Хладњача :lol:
Прилично давно је било, стао сам лепо на црвено светло и одједном - трас, разбио сам мало главу, спљескао ме је отпозади до пола, штета је била тада око 600 марака, ДМ су биле тадa, ништа одштета. Пре неколико месеци сам видео пратњу неког важног лика, цео саобраћај је блокира. Испред његовог мерцедес џипа једно возило, иза друго, и иза и испред ликови са аутоматима који прате терен и њега док улази у зграду. Тај главноња је ишао у неку приватну посету, носио је букет цвећа.. Нисам веровао шта гледам :lol:

Свакодневна слика на београдским улицама
 
А најбољи су када под сиренама, у шпицу, пролазе Газелом... :evil:

То само говори о томе са колико презрења посматрају на народ. Најстрашније је што се код нас свака шуша и шушица користи светлосно-звучном сигнализацијом!
 
Мој ауто је код Мадере закуцао на семафору главни лик, у тадашњој опарацији Хладњача :lol:
Прилично давно је било, стао сам лепо на црвено светло и одједном - трас, разбио сам мало главу, спљескао ме је отпозади до пола, штета је била тада око 600 марака, ДМ су биле тадa, ништа одштета. Пре неколико месеци сам видео пратњу неког важног лика, цео саобраћај је блокирао. Испред његовог мерцедес- џипа једно возило, иза друго, и иза и испред ликови са аутоматима који прате терен и њега док улази у зграду. Тај главноња је ишао у неку приватну посету, носио је букет цвећа.. Нисам веровао шта гледам :lol:



Pošto državni kriminalci i reketaši čine ubedljivo najveću keriminalnu organizaciju u državi i kriju se baš iza sistema vlasti sasvim je razmljivo takvo ponašanje jer ne treba zaboraviti da su to samo uličari koji su sticajem okolnosti od zvanja "seljačina" postali "doktori".
 
Veci je problem sto se ta bitanga Jerkovic ,koji je svedok saradnik ponasa kao da je sve normalno i cak se i qurci sa tim statusom i pratnjom , recimo sa advokatom se sastaje u kaficima po NS-u sa gomilom pandura oko njega , ide po javnim mestima ,vozika se gde oce i samim tim povecava rizik za ovakve stvari ... sto je poptuno nedopustivo da mu je to omoguceno .
U redu je da bude svedok saradnik u ovakvom procesu iako je krimos , al je plen mnogo veci , al onda bi trebalo da ga stave u neku vrstu kucnog pritvora ili da smeste u neku iozolovanu vilu da se ne pojavljuje nigde ,a ne da se desavaju ovakv sranja , da ne govorim sto i samom Miletu visi zivot o koncu posto Sarici njegovi sigurno nece blagonaklono gledati na dukaru koja se jos sepuri ko paun ...
 

Back
Top