MOLIM POMOC problem sa titlovima

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

usamljeni samuraj

Zainteresovan član
Poruka
194
koristim BS player 2.1 i VLC player i imam problem, ne vidim titl na ekranu ili vidim samo gornji red da viri sa dna ekrana. Koristim Win 7 i otprilike znam da je problem rezolucija, na mom laptop monitoru je 1440x900 a u BS podesavanjima nema te rezolucije, ne podrzava je. ako rasirim video preko citavog ekrana usporava jer verovatno ne podrzava moju rezoluciju, nisam imao taj problem na XP koji je imao standardnije rezolucije.

hoce li problem resiti novija verzija programa ili sta da radim? koji program mi preporucujete? :dash:
 
koristim BS player 2.1 i VLC player i imam problem, ne vidim titl na ekranu ili vidim samo gornji red da viri sa dna ekrana. Koristim Win 7 i otprilike znam da je problem rezolucija, na mom laptop monitoru je 1440x900 a u BS podesavanjima nema te rezolucije, ne podrzava je. ako rasirim video preko citavog ekrana usporava jer verovatno ne podrzava moju rezoluciju, nisam imao taj problem na XP koji je imao standardnije rezolucije.

hoce li problem resiti novija verzija programa ili sta da radim? koji program mi preporucujete? :dash:

Probaj sa drugim playerom recimo VLC


:dontunderstand: Probaj KM Player
 
koristim BS player 2.1 i VLC player i imam problem, ne vidim titl na ekranu ili vidim samo gornji red da viri sa dna ekrana. Koristim Win 7 i otprilike znam da je problem rezolucija, na mom laptop monitoru je 1440x900 a u BS podesavanjima nema te rezolucije, ne podrzava je. ako rasirim video preko citavog ekrana usporava jer verovatno ne podrzava moju rezoluciju, nisam imao taj problem na XP koji je imao standardnije rezolucije.

hoce li problem resiti novija verzija programa ili sta da radim? koji program mi preporucujete? :dash:
У БС плејеру позицију титла (горе - доле) подешаваш са Shift + стрелица на горе, односно Shift + стрелица на доле.

Али, и моја препорука је да пробаш КМ плејер. Док њега нисам почео да користим, мислио сам да је БС плејер закон, што се испоставило да ипак није тачно.
 
subtittle workshop. Otvori i snimi kao SUB (dvd subtittle), TXT- (dvd subtittle ystem), SRT (SubRip). Prihvatiće ili 1 ili sva 3
Proveri u VSO Convert X to DVD (inače jedina prava stvar za prebacibanje DiVXa na DVD). Pogledaj ovu diskusiju stavio sam detaljno uputstvo
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top