Razmazene zene forumaske

ja imam tu neku crtu razmazenosti....koju cak i sad u ovim godinama znam da ispoljim...da se durim ako nije kako ja hocu...da hocu da bude kako ja hocu...nekad znam da se ponasam bas kao jogunasto dete....povremeno mi svi poslovi za kucu toliko dojade da bih najradije da ih neko drugi obavlja umesto mene a da ja ne radim nista...hm..to je mozda i prezasicenost i doza lenjosti.....da mi neko donosi kafu u krevet...ili je to faza u klimaksu..al mi bas nesto palo na pamet da sam nesto u poslednje vreme bas razmazena..tj da se tako ponasam...mozda to i nije razmazenost...ali eto...ta mi rec nekako u glavi
 
ima li nesto zbog cega biste mogle reci da ste razmazene:D...ko vas je razmazio..uzivate li u tome...u cemu se ogleda vasa razmazenost..ili niste razmazene uopste;)

Ja mislim da svi vole da ih neko razmazi...
Mene su roditelji po nekim pitanjima razmazili, ili lepše reći, čuvali nekih stvari... dok sam bila kod njih, nikad nisam kuvala, prala suđe, veš, ribala, usisavala... sve je to mama odrađivala... a tek tata, on mi je sve dozvolio... ali on je takav, ja i sad da hoću, mogu mu se popeti na glavu, on ne bi ništa rekao...:D

Muž me je malo razmazio... on u većini slučajeva voli da mi ugađa, pa to za druge izgleda razmaženo, ali je to za nas normalno...

U čemu se ogleda?
Pa kad mi se npr. u šetnji Rimom nenormalno pripila kafa, istog minuta moram sesti u kafić i popiti istu... mada to za mene nije razmaženost, mm kaže da jeste...:mrgreen:
Kad npr. hoću da sedenem za komp, ne zanima me šta on radi, momentalno hoću komp... lepo sam mu rekla, nek uzme sebi drugi...:mrgreen:

Inače sam savršena...:andjeo:

:mrgreen:
 
nisam razmazena,nemam hirove
nemam ni ponasanje razmazene osobe pa me tako i tretiraju
e ta razmazenost mi je nedostajala dok sam bila trudna,mislila sam da ce me tretirati kao ostale trudnice,ali ne!spartanska trudnoca,mogla sam vojni rok da odsluzim za to vreme ionako traje slican period
dakle jede mi se nesto...neee nije period jelu,ne moze u hotelu da se pate mravi (ziveli smo u svekrvom hotelu) blablabla,umorna sam stopala su mi kao nadoslo testo?nema veze hodaj hodaj hodaj,iako je 35stepeni celzijusa,nemamo vremena za odmaranje,ajde pozuri zatvorice se...
i tako :(
to me je bas bolelo
a ovako ne,jer mi je lako da se prilagodim bilo cemu
 
Pa sad...sta je razmazenost?

Osecam se razmazeno jer me ceka kafa i rucak kada dodjem s posla, ali ne histerisem niti prigovaram ako ga nema...i tome slicno.

Volim udobnost i nekih stvari ne bih volela da se odreknem.
Sve je to relativno...za moju babu su bili razmazeni svi koji imaju kupatilo, toplu vodu i mogu zimi da greju vise od jedne prostorije...

Sa druge strane, postoji i ona hirovita razmazenost, gde osoba postaje bezobrazna do ekstrema
A i razmazenost gde osoba postane suvise nezna i osetljiva...

Zakljucak :lol: U poslednje vreme se osecam razmazeno kako godinama nisam...
 
Roditelji me nisu razmazili i moram da priznam da sam celog života zavidela onim razmaženima :rumenko:

Imam hirove vezane za hranu, ali kad mi se nešto prijede, odem sama u prodavnicu ili sama to spremim. Ne cimam momka, ni porodicu i prijatelje u fazonu -"dođi da mi kupiš eurokrem, buuuu", čak ni kad me najgore drma pms :D
 
Roditelji me nisu razmazili i moram da priznam da sam celog života zavidela onim razmaženima :rumenko:

Imam hirove vezane za hranu, ali kad mi se nešto prijede, odem sama u prodavnicu ili sama to spremim. Ne cimam momka, ni porodicu i prijatelje u fazonu -"dođi da mi kupiš eurokrem, buuuu", čak ni kad me najgore drma pms :D

Ju, ju, pa ti si zlatna cura :D
Tvoj muž ima da uživa :mrgreen:
 
..sad vise ne znam, da li sam....

..nekad jesam bila, moglo mi se...mama i tata su ugadjali svojoj jedinici,
dugo....doduse mama i sad jednako brine i zeli da mi ugodi, ali to je
vec nesto drugo, za nju sam jos uvek njena "mala" devojcica...:heart:

..nekad sam mogla, da necu i da me mrzi skoro sve sto bi bilo normalno
da radim...a onda se sve okrenulo...i koliko god da sam bila razmazena i
da takva ostanem...morala sam da se trgnem, zapnem i suocim se sa
mnogim preprekama...da ih resim ma kako mi bilo tesko....

..sad bi opet mogla da se ponasam razmazeno..ali izgleda da sam zaboravila
kako se to radi....
 
Ja mislim da svi vole da ih neko razmazi...
Mene su roditelji po nekim pitanjima razmazili, ili lepše reći, čuvali nekih stvari... dok sam bila kod njih, nikad nisam kuvala, prala suđe, veš, ribala, usisavala... sve je to mama odrađivala... a tek tata, on mi je sve dozvolio... ali on je takav, ja i sad da hoću, mogu mu se popeti na glavu, on ne bi ništa rekao...:D

Muž me je malo razmazio... on u većini slučajeva voli da mi ugađa, pa to za druge izgleda razmaženo, ali je to za nas normalno...

U čemu se ogleda?
Pa kad mi se npr. u šetnji Rimom nenormalno pripila kafa, istog minuta moram sesti u kafić i popiti istu... mada to za mene nije razmaženost, mm kaže da jeste...:mrgreen:
Kad npr. hoću da sedenem za komp, ne zanima me šta on radi, momentalno hoću komp... lepo sam mu rekla, nek uzme sebi drugi...:mrgreen:

Inače sam savršena...:andjeo::mrgreen:

nisam ni sumnjala:D
tema
ma mene uhvatio period zal za mladost..al ne zbog godina i izgleda...vec zbog toga sto sam tada bila zasticena...kao ta tvoja prica kod roditelja...bila sam skoro pod staklenim zvonom..prosto kao da sam pocela da gubim snagu:(....i borbe bih prepustila nekom drugom...umesto da nastavim da se borim ja bih sad da me neko pokrije cebetom ususka i kaze..nemoj nista da brines sve je pod kontrolom
sam razmazena?
 
Roditelji me nisu razmazili i moram da priznam da sam celog života zavidela onim razmaženima :rumenko:

Imam hirove vezane za hranu, ali kad mi se nešto prijede, odem sama u prodavnicu ili sama to spremim. Ne cimam momka, ni porodicu i prijatelje u fazonu -"dođi da mi kupiš eurokrem, buuuu", čak ni kad me najgore drma pms :D

e pa to sam onda ja
ne volim testenine kuvane u vodi
ne volim budjave sireve
ne jedem ako nema hleba
ne volim dosta vrsti supa
ne volim dosta vrsti zelenog povrca
ne volim dosta vrsti morske hrane
kad na snicli nadjem malo masnoce skidam
ali cutim i ne pravim spektakl nego jedem ono sto ima(npr kad su nam posluzili podvarak s ribom ja sam jela samo kupus koji riba nije dodirivala i tonu hleba i niko nije primetio da mi je bilo odvratno) ili cutim i trpim gladna
verovatno kad bi bilo prezivljavanje u pitanju jela bih i to
 
nisam razmazena,nemam hirove
nemam ni ponasanje razmazene osobe pa me tako i tretiraju
e ta razmazenost mi je nedostajala dok sam bila trudna,mislila sam da ce me tretirati kao ostale trudnice,ali ne!spartanska trudnoca,mogla sam vojni rok da odsluzim za to vreme ionako traje slican period
dakle jede mi se nesto...neee nije period jelu,ne moze u hotelu da se pate mravi (ziveli smo u svekrvom hotelu) blablabla,umorna sam stopala su mi kao nadoslo testo?nema veze hodaj hodaj hodaj,iako je 35stepeni celzijusa,nemamo vremena za odmaranje,ajde pozuri zatvorice se...
i tako :(
to me je bas bolelo
a ovako ne,jer mi je lako da se prilagodim bilo cemu

eh linda....

i meni je tako...

:sad2:

samo sto nekad podviknem! ja sam trudna hocu da me razmazite!
steta sto uglavnom ne uspeva...:(
 
nisam razmazena, nisam nikad bila, i nije mi u prirodi..u fazonu sam mogu sve sama, i tako sam u zivotu i prosla-kad mi je trebalo da neko brine o meni, to se jednostavno nije desilo..i bila sam mnogo nesrecna zbog toga
kad se neko sam od sebe seti da bude bezrazlozno dobar prema meni, i da me mazi-to je nesto sto ne zaboravljam. :)
da trazim, glumatam, ili se prenemazem-ne dolazi u obzir. to nisam ja.
pritom, obozavam da mazim druge ljude..one koje volim. :)
 
nisam razmazena, nisam nikad bila, i nije mi u prirodi..u fazonu sam mogu sve sama, i tako sam u zivotu i prosla-kad mi je trebalo da neko brine o meni, to se jednostavno nije desilo..i bila sam mnogo nesrecna zbog toga
kad se neko sam od sebe seti da bude bezrazlozno dobar prema meni, i da me mazi-to je nesto sto ne zaboravljam. :)
da trazim, glumatam, ili se prenemazem-ne dolazi u obzir. to nisam ja.
pritom, obozavam da mazim druge ljude..one koje volim. :)

milica moja draga...zmajce...hrabro i odvazno:D
 

Back
Top